Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Meni ovo super. Već sam imao raspravu na ovu temu tipa:

- Xaxaxa budžet vam 6 miliona. Je l verujete vi u ovo?

- Ja verujem. Je l verujes ti Covicu?

- Da, ali to nije isto.


- Jeste, jeste, apsolutno isto. Svi verujemo u bajke i pravimo se ludi.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.401
Reaction score
4.637
Локација
Zemun
6 miliona je zatvorio Ostoja, IT firma 30 mil za 3 godine i iz Chicaga moji ne zna se tacno koliko posto je u Bitcoin-u, tako da to u principu raste.
Onako da principijelno preciziramo, tu je negde budzet, kao proslogodisnji privatno-porodicnog kluba iz supancove.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.898
Reaction score
10.089
Dakle, ako sam dobro sve shvatio, na slavi kod Kice se okupio antinarodni element i resio da se u Srbiji zivi losije. Popunjena u sitne sate excel tabela ko ce sta da obezbedi i javljeno Ostoji da ce da pozove Zeljka i zaposli ga bez ugovora, jer smo tako u mogucnosti.
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije

grobarkogrobar

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
100
Reaction score
498
Локација
Srbija
Ciganijo u vidu gostiju, koji ovo pratite pa onda kukate po vašim forumima, želim da kažem da je g. Ostoja potpuno u pravu kada je pomenuo budžet. Jedino što je zaboravio da kaže, to je da je ovaj budžet za dva igrača, od kojih smo jednog kupili. Ovaj drugi, on će da dođe i igra na poziciji centra. Toliko, ciao sada. :ziveli:pfc:
 

VozdTopola

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
22
Reaction score
47
Локација
Topola
UDBA-sko govno koje je prosle godine miniralo proteste normalnog naroda ne treba shvatati za ozbiljno i treba to iskulirati.
I da je tacno opet nisu pare sa Kosova koju su namenjene gladnoj i bolesnoj deci.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.467
Reaction score
2.243
Kakav je ovo atak na klub, mislim na ovaj video?
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.949
Reaction score
26.998
Ovako nekako sam i mislio

Ljudi, uozbiljite se, nemoj da smo cigani koji veruju sve slepo

Nismo kao cigani. Njima je coki legenda, tvorzan je magija, uspešni privrednici, taj rad.
Mi nijednu našu upravu nismo glorifikovali, ni one kad smo apsolutno dominirali...
Doduše, ima i kod nas Ostojinih svedoka, koliko vidim, iako je sve krenulo kao zezanje i sprdnja. Al ne lezi vraze...:cool:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top