Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.885
Reaction score
9.997
Sa manjkom kosarkaske i drugih inteligencija :D. Sa manjkom morala.

Ostoyah je samo visi nivo bota.

A balansira kako mora i za sebe i za klub, ako je cilj ikebanizacija.
 

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
Ulaz O, evo brate odgovora.

Kakvo govno od posta. To je jedini odgovor kada ti neko napise "ne lupaj gluposti".

Evo i nastavka bravura, da ne jedemo govna, jer nam sa Ostojom ide dobro za sada. Bez titule sesta godina, ide nam dobro ako si retardirani sns bot, ili navijac crvene kurve. Nijedan Grobar ovo ne bi izjavio. Ja ako mu odgovorim sta mislim, proci cu verovatno kao Milance.

Najbolji primer je ovaj recimo tesko lupetanje bez argumenata, u fazonu samo vredjaj, a kao slag na tortu ako ne mislis kao ja nisi Grobar vec cigan.

kojih sest godina??? 17/18 18/19 20/21 su takmicarske godine u kojima nismo osvojili titule (od kad je ostoja na celu KKP), dakle 3 sezone u kojima je na kraju bilo pobednika (sezona 19/20 je prekinuta) i ova 5 21/22 je u toku. posle se nalazi uvredjenim kada se uopste kaze da se iznose gluposti...

Posto ne zelis ili ne mozes da ruzmes niti svrhu/tonalitet posta ajde da ti se nacrta.

Poenta uopste nije u Ostoji kao Ostoji, vec Ostoji kao Predsednik u KKP i realno gledano za 3,5 sezone, a imajuci u vidu da pre toga su oterali duleta i igrao ti adin vrabac, ne mozes reci da nije uradio solidan, ja bih cak rekao i dobar posao, jer svidelo se tebe ili ne, u tom periodu su nas vodili ili vode dva od top 10 trenera u Evropi, a koliko to ima veze sa njim ili ne, kako se sve lose kaci onome ko je predsednik KKP, tako idu i dobre, APR kaze da dug nije porastao, a posle pravosnaznog sporuzma sa Bankom da se i dug smanjio i da je on nuzno zlo koje u ovome trenutku ima pararelne ciljeve sa Partizanom i dokle god to traje ne treba siriti defetizam
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.633
Reaction score
8.805
Локација
"preko bare"
Ima ona jedna lepa parola kaze pisete gluposti.

Razumem da su ljudi kivni na lik i delo Vucica, ali to ne znaci da odmah morate sve da docekujete na noz i iskreno lupate teske gluposti samo zato sto je reizabrani Predsednik kosarkaskog kluba Partizan, clan SNS-a.

Dacu spostveni primer kako bi najlakse objasnio situaciju, ne podrzavam SNS-a, niti njihov kadar, ali sa istim saradjujem, zasto? zato da bih moja firma imala najbolje moguce uslove da se bavim poslom za koji je osnovana, da me ne bi cekale inspekcije svake nedelje, da ne moram da cekam na papirologiju godinu dana, ukratko da bih imao normalne uslove koje su ostalim drzavama obezbedjeni bez pomoci.

Obzirom da se gadim na njih, ali nisam glup i razumem kako kod nas funkcionise sistem i ne zelim da ucestvoj u istom (nisam clan) mora saradnja ima limite, ali ti limiti su dovoljni da meni omoguce da mi firma radi nesmetano i da jedini i prava konkurencija odlucuje se na slobodnom trzistu.

Zasto sam sve ovo napisao? zato sto Ostoja je isto saradjivao na slican nacin u ugledao(i to instant) da to ima limita, a ako se udruzis sa istim ti limiti nisu ni bilzu isti i mogucnost za zaradom i samopromocijom je enormna i to je doticni i uradio. ukratko receno covek je preozbiljne pare zgrnuo zarad svog clanstva u sns-u (isto toliko je i njima sledovalo naravno). hocu da kazem dok mi ovde sedimo u konfornosti naseg doma i pricamo o tome kako bi mi da smo na mestu Ostoje ne bi dozvolili da nas onako pred kamerama tera na utakmicu (inace rezirano unapred), covek svestan svega trpi to jer sa druge strane omoguceno mu je da zgrne milione, ako se nekme da moze preko APR-a da vidi kako volsebno njegove firme posle 2012 enormno skacu u prometu i profitu. izgubiti to sve zarad Partizana, pa velika vecina clanova ovog foruma ne bi pristala na to (da ima mogucnost, jer hipoteticki je lako reci ne)

On je sebi bitni od Partizana i uvek ce sebe izabrati pre Partizana, to mora da nam bude jasno. kao sto nam nije jasno da su i PSD i Dule stavljali sebe iznad Partizana u odredjenim situacijama, ali zbog rezultata i svega na to se nije marilo (citaj procenti od prodaja su zavrsavali indirektno i u njihovim dzepovima).

TVRDIM da je Partizanovac, da zeli dobro klubu i tako ako mu se ikad da naredba da mora uspori Partizan da ce to i uciniti.

apropo moje tvrdnje moram da pohvalim izbor UO gde pored par jasnih SNS Maski u vidu Kirila, slobe spasovica (auto cacak) i jos par njih, vecina nije u Robovlasnickom odnosu kao predesnik uz gorepomenute, tako da ima i instaliran mehanizam da ako dodje do naredbe da se koci, da ima ko i da spreci to (ovo je moje misljenje)

Ja do sada nisam video ni jedan akt od strane njega ucinjenog protiv Partizana i dotle necu uzimati za zlo zato sto je clan SNS-a, vidim za sada da su nam iste njegove veze smanjile dug i omogucili smanjenje duge i znam da je verotavno pitanje samo vremena kada ce se traziti da nam malo uvali kocnicu, ali dokle god se to ne dogodi, valja biti posten i reci da se dosta pozitivnog desilo za njegovog mandata i idalje se desava, naravno nije on za sve zasluzan, naprotiv, ali nekad treba biti objektivan i reci da radi poprilicno dobar posao od kad je na celu kluba, dokle ce to da traje videcemo.

Izvinjavam se na poduzem postu.
Je li i ti čekaš da ti neko iz SNS-a namigne i odobri, pa onda ideš na poslovni sastanak ili potpišeš novi ugovor za firmu?
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.312
Reaction score
10.914
Локација
Beograd

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
Je li i ti čekaš da ti neko iz SNS-a namigne i odobri, pa onda ideš na poslovni sastanak ili potpišeš novi ugovor za firmu?

Vidim da vam je to jedino zanimljivo iz mog posta :) na vasu zalost ne, ono sto meni treba od njih dobijem za jednokratnu godisnju pomoc "razvoju lokalnog sporta" kao i vecina manjih firmi sto olaksava sebi zivot tako :) to ti je moja celokupna saradnja sa njima, ali i ona je gnusna i veoma neophodna, obzirom kako ovde stvari funkcionisu.

ako nista drago mi je makar se neka tema povela, kada vec nema pleja i centra na vidiku :)
 

djiu

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
424
Reaction score
380
Kad procitah da nam je i Babinjo senior u UO tacno sam se štrecnuo da nisu tu i Bik i dugouhi zec !
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.949
Reaction score
26.989
Godinama hiberniras na forumu, ljudi bi morali da te traze kao fosile dinosaurusa, i odjednom bam, pojavis se na forumu, probudjen posle visegodisnjeg sna, i sve postove u ovom periodu ostavis samo na jednoj temi - ovoj.
I to poturajuci pricu kao da je ovaj forum nesto nalik pinku, hepiju, rts, b92...a da su clanovi ovde tutubani koji ce naprasno progledati, i shvatiti razmere svoje zablude, i konacno podrzati onog koji se lavovski bori za nas klub. Sam vucic nam ga je poslao.
Gadan zadatak, i unapred osudjen na propast. Bar ovde. Vise srece na nekom drugom mestu.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
@ynn93 Adin Vrabac je video Evroligu koliko i Ostoja Mijailovic. Kad vec navodis takav primer i pricas o tome kako u biznisu moraju da se prave kompromisi, valjda je logicno da je bolje da nam igra Adin Vrabac, nego Kevin Panter, ako vec ne osvajas nista? Jeftinije je.
To samo ide u prilog onoj teoriji da je Ostoja tu da ciganima uvelicava veselja, ali da se ne bavim teorijama evo ti cinjenica.

Dobar UO, ima par poltrona ali ima i ljudi koji ce da reaguju ako poltroni krenu da gase klub?
Pomenuo si par njih pa cu ih preskociti. Ali namerno ili slucajno nisi poimenice pomenuo te biznismene koji ce to spreciti, posto su svi vezani za sns (sto na kraju i nije bitno, ja sam saglasan da mozda i moraju da budu), a ovih nekoliko iz sportske price ne racunam, pricam o onima koji unose ili bi trebalo da unose velike pare.
Mislim hocemo li stvarno da pokrecemo raspravu hoce li Nesa Roming spasiti KKP ako krene nizbrdo i da objasnjavamo kakve on veze ima sa vladajucom strankom? Malo mi je ispod casti. I drugi potpredsednik nista nije bolji, valjda niko pri cistoj svesti i zdravoj pameti ne moze da kaze za Grujica da nije blizak snsu kad je lik imao par ozbiljnih skandala vezano za dobijanje poslova u zadnje vreme.
Za Saranovica se slazem da je ozbiljno mudo, blizak je Miskovicu, obogatio se direktno saradnjom i sa proslim i sa ovim vlastima, bas kao i pomenuti Miskovic. I tu mogu konkretnije ali ce biti predugacko. Nego mi cisto bitno da se konstatuje da se lize sa vlastima, mada i mora, ali opet... ne mozes da kazes da ga ne drze za muda, to sto drzi poslove i van Srbije nije povezano.

Lazarevic je lik iz Vojvodjanske banke - sns.
Za Ivana Bajkovića sam čuo kad se vezivao za Seastar, krajnje mutno stecen kapital, poslove siri uveliko i u Srbiji, pola Budve njegovo...
Iskrina i Miliju ne bih ni da komentarisem, posebno ne ovog drugog, bio bih zahvalan kad bi smo se samo nacelno slozili da ne bi oni reagovali ni na sta na svetu.
Cakajac je iz Mocarta. Ono... moze da reaguje samo u korist ciganske kurvice na mig velikog vodje.
Ikovic je iz Milspeda. On bi trebalo da je tu vec duze vreme. Zagrizena njuska koja ljubi guzicu na vlasti, julovac i ono najgore sto majka iz picke moze da izbaci.
Za ova ostala imena iskreno nisam cuo, izuzimajuci za profu i Diklica i Sasu, ne sumnjam tu u ljubav... Stvarno nemam pojma ko su.

O vecini ovde pomenutih nisam razglabao sad nesto mnogo, ali mi ni to nije problem ako ima neke sumnje u istinitost. Pisao sam ja to u detalje nekad na jednom drugom forumu, cija agenda je bila slicna i nekako bih rado stavio pare na to da si bio prisutan i tamo, iako nemam pojma ko si. Cak i da gresim, takav nivo spina i demagogije je stvarno necitljiv.

To sta je Ostoja uradio DIREKTNO na stetu KKP je ovde napisano toliko mnogo puta i to nema sile da se ospori. Red je da se malo postuju "sagovornici" i da se ne smatraju za veverice kojima ce da se izbrise iz mozga nesto iz perioda od pre 4-5 godina, ima i skorijih primera, sta bi sa famoznom Lozanom, prenosu vlasnickih prava, stajanje na Covicevu stranu protiv Bokana?!
Ne prodje 6 mesecu da lik ne ucini bar jedan ekstremno sraman potez koji doslovno nanosi stetu klubu koji vodi zarad stranackih interesa.

To sto ti pricas o firmama i saradnji sa vlastima i ljudima iz sns-a je principu istina, samo sto ne znam u kom svetu to moze da se primeni na jebenog Ostoju Mijailovica. To je klasicna sendvic prica. Kontam da kad bih to krenuo da tipkam na tastaturi gusio bih se lepinjom i kecap bi mi cureo sa ivice usana. Znaci napises nesto sto realno stoji i sto se podrazumeva jer niko ovde ne ocekuje da Junajted Medija preuzme KKP, a onda pomesas to sa nebulozom. Evo i ja radim u javnom sektoru, pa sta? Napusi mi se kurca predsednik kluba koji mora da ceka usmeno odobrenje nekoga da ode na derbi... Nadise mi se kurca.
U zadnje vreme se stvarno pisalo svasta, ali stvarno ovaj tvoj duzi post spada u red onih koji su bas sramni, jadni za citanje.

Taj Ostoja ima marketing masineriju na nivou koju odrzava godinama iako bi svima (ubrajam i sebe) zapusio usta na jako jednostavan nacin - ostvarivanjem onoga sto je obecao.
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
340
Reaction score
1.776
Локација
Панчево
Uh, uh, ala pršti od morala ovde :) Doduše, samo u teoriji. Ali, tako je najlakše. ;)
Dokle god nismo privatni klub, razna govna iz politike će se uvaljivati kod nas, i vaćariti nas. Jer smo brend, pre svega. I jer im se može, nsđalost. Lično mišljenje je da su SNS sektaši ipak najveća govna. Skakavci koji će obratiti sve, neće kamen na kamenu ostati. Kad to uvodimo, biće kasno. No, to je neka druga tema. Nadam se samo da neće sprovesti svoj plan u vezi sa SD Partizan do kraja.
P.S.
Možda se Žoc i sektaš znaju od ranije? U smislu stvarno znaju, ne sad da su jedan drugom iz oka ispali, ali ono, recimo imali prilike da sede više puta zajedno. Pade mi na pamet to sad.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.312
Reaction score
10.914
Локација
Beograd
Ja editovah post ali nedovoljno, u busu u povratku kući s posla, pa još fucking bivša nadobudna koleginica, čitaj kontrola, ne stigoh da priupitam tekstopisca, ime Adina Vrabca, a naročito i pogotovo Duška Vujoševića pišeš malim slovom?! Ako ni za šta drugo, za ovo sram da te bude!
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.999
Reaction score
7.610
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Razumem da su ljudi kivni na lik i delo Vucica, ali to ne znaci da odmah morate sve da docekujete na noz i iskreno lupate teske gluposti samo zato sto je reizabrani Predsednik kosarkaskog kluba Partizan, clan SNS-a.

Bas suprotno od ovoga. Sve sto ima veze sa SNS-om treba docekati na noz. Ko to do sada nije shvatio je slabouman. Gde god se ta stranka pojavi, znas da se nesto odvija iza kulisa, i da ce sve ostati devastirano i upropasceno. Bilo da je to obicna firma, javno preduzece, gradjanski pokret, park za decu, naucni institut, sportsko udruzenje, isto je. Posle njih ostaje samo pustos. Nemojte nam vredjati inteligenciju sa tom naprednjackom mantrom. I da, neka se polu-debilni predsednik slobodno oglasi kada treba da se brani Partizan.
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
551
Reaction score
1.023
A jel zna neko da objasni odakle pare za Zoca i ekipu?
Za Trinkijerija i ekipu?

Za Duleta nije bilo. Dovodio je igrace iz zonske lige na prvom, naravno probnom, treningu.o_O A imao je uspeha u pm. Ugasio ciganku, fajnal for, brdo mladih igraca.
Ja ga vise volim od Zoca.:respect
Ali se ne zalim uopste sto nam Zoc trener. Naprotiv, do jaja mi je. I osvojicemo SVE.

Ali odakle pare?

Znam da su Duleta terali zbog konerencija za stampu, koje su bi trece poluvreme, karanja ciganke i svega. Napad na psiha i to sto je jednastavno govorio istinu! Ali istina je bila i tada i sada da kosarka nije profitabilna.

Odakle pare za Zoca i Trinkijerija, koji bi nas verovatno uveo u EL, i zasto sad? Nije te pare dao Ostoja iz privatnog dzepa sigurno. ALi odakle onda???

Ej, Zeljko Obradovic ljudi. Covek koji nece da se bruka tek tako.


I da, jebe mi se za ostoju, ko nije shvatio.

Pitam da mi objasni neko, jer stvarno ne znam.
Isto sam pitao za Stanoja ,da mi objasni neko da li je odgovorio na pitanje o ponistenom golu u derbiju.
Bez provkocije. Ne znam. Pitam. Moze na pp.
 
Последња измена:

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.305
Reaction score
15.381
Локација
U pizdi materini
Bilo bi lepo da pošumljeni za početak iznese koliko je svojih para dao u KKP bez da ga pitamo odakle mu...
 

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
Necemo se sloziti i to je ok, imamo drugacije vidjenje stvari i to je normalno.

U Partizan je uvek bilo uplita politika (nikad u ovom obimu) i zabluda je da toga pre nije bilo i da posle ovih nece biti.

Kratko cu se osvrnuti da pojedine komentare da ne ostanem duzan odogovora, Ostoja, Iskrin, Kiril, Kovac, Spasojevic ce dizati ruke kako im se kaze.

Grujic, Saranovic, Ika milsped, Milija svima je zajednicko bilskoskt sa vlascu (tako se opstaje) ali nemaju uticaj na njih kao na gore pomenute

i imas grupu za koje znas da cisto glasaju dr. Putic, Sasa Pavlovic, Diklic, Bajkovic, Vasilios Papadopulos,

Za direktora mocarta ne znam, ali oni mi svi naginju na cigansku stranu, ali ako veliki sponzor imaju pravo glasa.

@Silvija Mizdrak nije namerno, tehnicka greska, ali me nije sramota, nije jer za mene ne uziva taj status od kad je tuzio klub za novac, kad je uradio ono sto je pre toga mnoge kudio sto rade, iako on zasluzuje i mnogo vise para od tih.
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Vrhunac delovanja Ostoje Mijailovića je rečenica Gospodina Obradovića da je pozvao Ostoju da razgovaraju o njegovom povratku u Partizan. Dalje na tu personu stvarno ne treba trošiti životni vek tastature.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top