Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Zvuči glupo, ali ispunio bi da nije bilo prekida sezone.
Sve ono posle toga nije za komentarisati.
Kako bi ispunio?
Ja ne znam sto se svi pravimo blesavi i racunamo tu sezonu kao da smo osvojili sve.
Racunam mu samo uspeh na papiru, a otkad je dosao u klub redovno lupeta gluposti u prazno. Od znacajnih trofeja nije upisao ni jedan jedini.
Uostalom, i on sam se poziva na taj "uspeh" i da bi smo igrali EL da se nije prekinulo, dok istovremeno poliva kofom govana coveka koji bi, da se to desilo, bio najzasluzniji za uspeh.

Posumljeni dupelizac ili da dovuce centra Obradovicu i da konacno ispuni to sto je obecao jos pre 5 godina ili da se tera u Prislonicu. Beskicmenjak i retko odvratan lik. Za Vazuru i slicne bar znas da je govedo, a i ne trudi se da pokaze da nije, dok bi nam ovaj govno svoje prineo da osetimo kako mirise.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.254
Reaction score
3.719
Dajte bre, jel stvarno mislite da Obradović i Savić dodju do ostoje i kažu, mi smo našli centra, a ovaj kaže, jbg nema para. Pa Obradović ga kandidovao za predsednika kluba i sutra da mu se digne mogao bi da ga smeni, a ovamo nam ostoja šatro kriv sto ne dovodimo centra.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Fascinantno je kako se lik odrzava na povrsini vec duzi niz godina iskljucivo tako povrsnim sagledavanjem situacije.
Ostoja Mijailovic je vise stete naneo Partizanu nego Covic. Godinama mu svi drugi ne valjaju, ali je on bezgresan, dok je polizao svako ispljunuto obecanje.
Covek koji trazi dozvolu predsednika drzave da dodje na bitnu utakmicu protiv cigana od mene nece dobiti ni gram postovanja, jer ce taj isti klub oterati u ambis na mig psihopate. Ugledao se na istog i po pitanju marketinga, prosto ne verujem da i dalje prodaje tu svoju pricu na ledjima drugih ljudi, ta ledja su trenutno stoprocentno Obradoviceva, dok istovremeno vuce poteze koji su blago receno sramni.

Pricamo o liku koji je precutao desavanja na Krka - kkfmpczv nedavno...
Osip dobijem svaki put kad ga slusam da nesto prica.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.847
Spisak stvari koje je precutao je predugacak.
Spisak lazi koje je izgovorio je predugacak.

Spisak stvari na koje odmah reaguje je kratak:
1. Vredjanje omiljenog mu vrhovnog komandanta.
2. Slikanje sa osvedocenim Gorbarima samo zato sto su opozicija ovome iz prve tacke.

Njega mogu da vole samo glasaci psiha, a koji na zalost navijaju za Partizan.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.770
Reaction score
19.399
Локација
Nickname
@Dino Slažem se sa celokupnom formom, i sam delim mišljenje po pitanju svega što sam i isticao više puta ovde.
Kažem samo da bi pogodio kada je u pitanju ta priča oko učešća u Evroligi da nije bilo vanrednih okolnosti.
Kad sam rekao da nemam komentar za sve ono posle, mislio sam prvenstveno na trenutak političkog teranja Andree Trinkijerija pa potom na ostatak sezone kao posledicu tog događaja.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Meni zanima koji je to privrednik i sponzor Iskrin... skroz sam na to ciganče zaboravila... tj. mislila sam da je davno otperjao....
Ali što bi ove ljudi rekli "ako je Žoc tako rekao..." ko smo mi da diskutujemo o tome... ako je njemu dobar..
 

djiu

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
424
Reaction score
380
Milan Iskrin jeste nas,a zasto je bio kod musavih on najbolje zna.Pisao sam vec ovde,izbačen od Karica s noge na nogu bukvalno,dali mu dva minuta da isprazni kancelariju i to u pratnji obezbedjenja.Nije on nikakav privrednik nego kleptoman.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ja ne znam sto se svi pravimo blesavi i racunamo tu sezonu kao da smo osvojili sve.

Pa vidi druže, ta sezona je prekinuta kao da se nije ni igrala a bilo je pošteno da se verifikuje zatečeno stanje u momentu prekida sezone. Koliko je cela stvar nepravedna govori i činjenica da je sledeća sezona otpočela uprkos Covid-19 pandemiji samo bez prisustva publike /znači da se na isti način mogla dovršiti i ta prekinuta sezona zar ne?

Ali eto NIJE- Ipak, ne možemo u našim glavama i onako čovečno gledajući poništiti sve što se te sezone ostvarilo sa Trinkijerijem na klupi. Trenutak u kome sam postao izrazito kivan na Ostoju jeste onaj u kome je oterao Trinkijerija /ili makar nije stvorio uslove da ostane/ u uslovima kada ovaj ima još uvek važeći ugovor sa KKP. Ubeđen sam bio /i još uvek sam/ da tu nema krivice Trinkijerija.

A opet, imali smo i izjavu Vujoševića u kojoj on upravo Trinkijerija proziva. Ne znam...

Na kraju, imamo situaciju u kojoj Ostoja ima Žocovu podršku. Da ne pristaje na Ostoju, ne bi se vraćao sa njim na čelu kluba. Jedno je SIGURNO. Dok je Žoc u klubu, bez NJEGOVOG pristanka NIKO i ništa neće moći da uradi. Po meni, Željko Obradović vodi klub u punom kapacitetu od momenta kada je seo na klupu. Nešto slično Duletovoj poziciji sa Danilovićem na mestu predsednika kluba.

Dakle oba su u istom položaju, razlika je samo u različitom načinu delovanja. Žoc ne voli medije i javni nastup previše. Spolja gledano, vrlo je kratak i jezgrovit i bez izleta izvan terena ali je nedvosmisleno jasno da se bez njegove saglasnosti ništa ne bi moglo uraditi. Mislim, može ali u tom slučaju Žoc ne bi ostao tu.

Stvarno ne poznajem prilike, nemam pojma ko su privrednici u UO ali sam jedno siguran. Oni ne bi bili tu da Žoc na to nije pristao. U protivnom, ili oni ne bi bili tu ili Žoc ne bi bio tu. Jednostavno je.

Dakle, postoji ljubav, volja i jaka Žocova motivisanost da pomogne klubu ali poznavajući njegovu sistematičnost, on svoj ugled i autoritet nije stavljao na kocku. Pregovori su neki postojali, neki uslovi svakako. Dok je Žoc tu NE SEKIRAM SE uopšte.
 

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
Vrijeđanje članova
Ima ona jedna lepa parola kaze pisete gluposti.

Razumem da su ljudi kivni na lik i delo Vucica, ali to ne znaci da odmah morate sve da docekujete na noz i iskreno lupate teske gluposti samo zato sto je reizabrani Predsednik kosarkaskog kluba Partizan, clan SNS-a.

Dacu spostveni primer kako bi najlakse objasnio situaciju, ne podrzavam SNS-a, niti njihov kadar, ali sa istim saradjujem, zasto? zato da bih moja firma imala najbolje moguce uslove da se bavim poslom za koji je osnovana, da me ne bi cekale inspekcije svake nedelje, da ne moram da cekam na papirologiju godinu dana, ukratko da bih imao normalne uslove koje su ostalim drzavama obezbedjeni bez pomoci.

Obzirom da se gadim na njih, ali nisam glup i razumem kako kod nas funkcionise sistem i ne zelim da ucestvoj u istom (nisam clan) mora saradnja ima limite, ali ti limiti su dovoljni da meni omoguce da mi firma radi nesmetano i da jedini i prava konkurencija odlucuje se na slobodnom trzistu.

Zasto sam sve ovo napisao? zato sto Ostoja je isto saradjivao na slican nacin u ugledao(i to instant) da to ima limita, a ako se udruzis sa istim ti limiti nisu ni bilzu isti i mogucnost za zaradom i samopromocijom je enormna i to je doticni i uradio. ukratko receno covek je preozbiljne pare zgrnuo zarad svog clanstva u sns-u (isto toliko je i njima sledovalo naravno). hocu da kazem dok mi ovde sedimo u konfornosti naseg doma i pricamo o tome kako bi mi da smo na mestu Ostoje ne bi dozvolili da nas onako pred kamerama tera na utakmicu (inace rezirano unapred), covek svestan svega trpi to jer sa druge strane omoguceno mu je da zgrne milione, ako se nekme da moze preko APR-a da vidi kako volsebno njegove firme posle 2012 enormno skacu u prometu i profitu. izgubiti to sve zarad Partizana, pa velika vecina clanova ovog foruma ne bi pristala na to (da ima mogucnost, jer hipoteticki je lako reci ne)

On je sebi bitni od Partizana i uvek ce sebe izabrati pre Partizana, to mora da nam bude jasno. kao sto nam nije jasno da su i PSD i Dule stavljali sebe iznad Partizana u odredjenim situacijama, ali zbog rezultata i svega na to se nije marilo (citaj procenti od prodaja su zavrsavali indirektno i u njihovim dzepovima).

TVRDIM da je Partizanovac, da zeli dobro klubu i tako ako mu se ikad da naredba da mora uspori Partizan da ce to i uciniti.

apropo moje tvrdnje moram da pohvalim izbor UO gde pored par jasnih SNS Maski u vidu Kirila, slobe spasovica (auto cacak) i jos par njih, vecina nije u Robovlasnickom odnosu kao predesnik uz gorepomenute, tako da ima i instaliran mehanizam da ako dodje do naredbe da se koci, da ima ko i da spreci to (ovo je moje misljenje)

Ja do sada nisam video ni jedan akt od strane njega ucinjenog protiv Partizana i dotle necu uzimati za zlo zato sto je clan SNS-a, vidim za sada da su nam iste njegove veze smanjile dug i omogucili smanjenje duge i znam da je verotavno pitanje samo vremena kada ce se traziti da nam malo uvali kocnicu, ali dokle god se to ne dogodi, valja biti posten i reci da se dosta pozitivnog desilo za njegovog mandata i idalje se desava, naravno nije on za sve zasluzan, naprotiv, ali nekad treba biti objektivan i reci da radi poprilicno dobar posao od kad je na celu kluba, dokle ce to da traje videcemo.

Izvinjavam se na poduzem postu.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.160
Reaction score
3.679
ostoju ne mrzim zato sto je clan sns-a. Licno, to mi se to gadi. Jos odvratnije je kako ga psiho dribla, a on kao kucence titra.
To sto je zbog biznisa i love pristao da ispunjava sve njegove naloge meni nije opravdanje. Ja ga zbog te pohlepe prezirem kao covjeka.
A mrzim ga samo zato sto pristajuci da na njega pisaju, predstavlja da to rade i na Partizan jer on je predsjednik KKP.

I samo jos jedno da se zna. Zeljko je dosao jer voli Partizan. Ne zbog toga sto voli ostoju, vec unatoc toga sto je ostoja ovde. Sigurno bi bilo ljepse da je Dule, ili bar Danilovic predsjednik. A i ostoja nije Partizan, vec prolazna pojava.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Ima ona jedna lepa parola kaze pisete gluposti.

Evo ih, u redovima ispod.

Razumem da su ljudi kivni na lik i delo Vucica, ali to ne znaci da odmah morate sve da docekujete na noz i iskreno lupate teske gluposti samo zato sto je reizabrani Predsednik kosarkaskog kluba Partizan, clan SNS-a.

Dacu spostveni primer kako bi najlakse objasnio situaciju, ne podrzavam SNS-a, niti njihov kadar, ali sa istim saradjujem, zasto? zato da bih moja firma imala najbolje moguce uslove da se bavim poslom za koji je osnovana, da me ne bi cekale inspekcije svake nedelje, da ne moram da cekam na papirologiju godinu dana, ukratko da bih imao normalne uslove koje su ostalim drzavama obezbedjeni bez pomoci.

Obzirom da se gadim na njih, ali nisam glup i razumem kako kod nas funkcionise sistem i ne zelim da ucestvoj u istom (nisam clan) mora saradnja ima limite, ali ti limiti su dovoljni da meni omoguce da mi firma radi nesmetano i da jedini i prava konkurencija odlucuje se na slobodnom trzistu.

Zasto sam sve ovo napisao? zato sto Ostoja je isto saradjivao na slican nacin u ugledao(i to instant) da to ima limita, a ako se udruzis sa istim ti limiti nisu ni bilzu isti i mogucnost za zaradom i samopromocijom je enormna i to je doticni i uradio. ukratko receno covek je preozbiljne pare zgrnuo zarad svog clanstva u sns-u (isto toliko je i njima sledovalo naravno). hocu da kazem dok mi ovde sedimo u konfornosti naseg doma i pricamo o tome kako bi mi da smo na mestu Ostoje ne bi dozvolili da nas onako pred kamerama tera na utakmicu (inace rezirano unapred), covek svestan svega trpi to jer sa druge strane omoguceno mu je da zgrne milione, ako se nekme da moze preko APR-a da vidi kako volsebno njegove firme posle 2012 enormno skacu u prometu i profitu. izgubiti to sve zarad Partizana, pa velika vecina clanova ovog foruma ne bi pristala na to (da ima mogucnost, jer hipoteticki je lako reci ne)

On je sebi bitni od Partizana i uvek ce sebe izabrati pre Partizana, to mora da nam bude jasno. kao sto nam nije jasno da su i PSD i Dule stavljali sebe iznad Partizana u odredjenim situacijama, ali zbog rezultata i svega na to se nije marilo (citaj procenti od prodaja su zavrsavali indirektno i u njihovim dzepovima).

TVRDIM da je Partizanovac, da zeli dobro klubu i tako ako mu se ikad da naredba da mora uspori Partizan da ce to i uciniti.

Ono kao kad su prosli trokoraci u tisini, ili kad pet godina ne mozes/neces da oformis ekipu koja napada El?


apropo moje tvrdnje moram da pohvalim izbor UO gde pored par jasnih SNS Maski u vidu Kirila, slobe spasovica (auto cacak) i jos par njih, vecina nije u Robovlasnickom odnosu kao predesnik uz gorepomenute, tako da ima i instaliran mehanizam da ako dodje do naredbe da se koci, da ima ko i da spreci to (ovo je moje misljenje)

Ja do sada nisam video ni jedan akt od strane njega ucinjenog protiv Partizana i dotle necu uzimati za zlo zato sto je clan SNS-a, vidim za sada da su nam iste njegove veze smanjile dug i omogucili smanjenje duge i znam da je verotavno pitanje samo vremena kada ce se traziti da nam malo uvali kocnicu, ali dokle god se to ne dogodi, valja biti posten i reci da se dosta pozitivnog desilo za njegovog mandata i idalje se desava, naravno nije on za sve zasluzan, naprotiv, ali nekad treba biti objektivan i reci da radi poprilicno dobar posao od kad je na celu kluba, dokle ce to da traje videcemo.

Apsolutno, postali smo redovan i bitan clan Evrokupa i polufinala Aba ( vrlo cesto).

Izvinjavam se na poduzem postu.

Prihvaceno, saradjujemo, sve ok



Obrisati ovo moje, zabagovao sam, pokusavajuci da odgovorim.
 

djiu

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
424
Reaction score
380
Odgovorio bi ti ali stvarno nemam zivaca....a ti kad nam neko povuce kocnicu cekaj da nas Iskrin Milan zvani Mixer vadi iz govana!
On i posumljeni su mnogo pre Partizana u kombinaciji,i taj nikom nije dao samo je uzeo!
 

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
@ulaz "O" totalno pogresno tumacenje, da je recimo Dule Vujosevic bio glavni tu, isti bi ishod bio, veoma banalan primer, ja govorim o ozbiljnom kocenju pre svega neobezbedjivanjem budzeta ili namernom kasnjeju isplata zarada, omogucavanjem losim uslovima za rad, a ne dal se neko brecnuo u saopstenju koje za rezultat ne bi imalo ponavljanje meca.

Takodje i sa drugom konstatacijom se ne slazem, Trinkijeri je imao ekipu kadru (samo u njegovim rukama doduse) da se vrati u EL, nazalost necemo saznati da li bi, zbog prekida sezone.

@zmajski potpisujem! od A do Š

@djiu Posteno, svako ima pravo na svojem misljenje, samo cinjenica je dal ti bio nestrpljiv ili ja strpljiv ne menja nista, a ako si pogledao preostalih 17 clanova UO tu ima vise ljudi koji nisu na strani cije "boje brani" ostoja i bivsi predsednik mladosti, tu je velika vecina koja nema omcu od drzave i vise su Kica- Zoc miljea, naravno to je samo moje misljenje, istorija nas uci da ishod koji je realniji je onaj na koji ti asociras.

poneta mog posta je da unapred ne jedemo govno ako ne moramo, za sada nam sa tim Ostojom (i da je neki drugi nije bitan on uopste, ali je on trenuto na mesto predednika KKP) ide dobro, imamo najveceg trenera u istoriji na klupi pozitivne stvari se desava, jednostavno nema mesta preuranjenom defetizmu koji se ovde siri svaki dan.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.491
Reaction score
13.457
Локација
tamo daleko...
Ima ona jedna lepa parola kaze pisete gluposti.

Razumem da su ljudi kivni na lik i delo Vucica, ali to ne znaci da odmah morate sve da docekujete na noz i iskreno lupate teske gluposti samo zato sto je reizabrani Predsednik kosarkaskog kluba Partizan, clan SNS-a

On je sebi bitni od Partizana i uvek ce sebe izabrati pre Partizana, to mora da nam bude jasno. kao sto nam nije jasno da su i PSD i Dule stavljali sebe iznad Partizana u odredjenim situacijama, ali zbog rezultata i svega na to se nije marilo (citaj procenti od prodaja su zavrsavali indirektno i u njihovim dzepovima).

TVRDIM da je Partizanovac, da zeli dobro klubu i tako ako mu se ikad da naredba da mora uspori Partizan da ce to i uciniti.

Ulaz O, evo brate odgovora.

Kakvo govno od posta. To je jedini odgovor kada ti neko napise "ne lupaj gluposti".

Evo i nastavka bravura, da ne jedemo govna, jer nam sa Ostojom ide dobro za sada. Bez titule sesta godina, ide nam dobro ako si retardirani sns bot, ili navijac crvene kurve. Nijedan Grobar ovo ne bi izjavio. Ja ako mu odgovorim sta mislim, proci cu verovatno kao Milance.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Cek da probam kako ide botovanje, mozda mi zatreba nekad, ne volim ih, al mozda budem saradjivao...



Mozda nismo uzeli titulu u Aba ligi, titulu u Kosarkaskoj ligi Srbije, ali smo osvajaci cak tri titule u KUPU.
Domaci kup nosi ime Radivoja Koraca, tako da je vredniji od prvenstva a svakako bitniji od Aba lige.
Hvala Ostoji
 

djiu

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
424
Reaction score
380
19 privrednika,a mi dva BAT-A.
Cacanin(skoda),koliko je skoda uvalio drzavi jos samo citaci struje ih ne voze ali Bat je tu...cemu li onda oni sluze? Koja je obaveza svakog po na osob? Koliko da doniraju?
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
552
Reaction score
1.024
Nama je trenere Zeljeko Obradovic.

Jebem ti upravu, a pogotovu sns.

Ali, dok je trener Zeljko, koji se kurac sekiramo???

Osvojicemo Evroligu za par godina. Zeljkov ugled nije na rasprodaji.

Ili ce da budemo pred gasenjem, da ga jebem, bili smo i dok je Dule bio nas, pa smo preziveli.

Ja sam kosarsku ucio od Duleta. On je pricao da kosarska nije profitabilan sport. Znaci, mora i neka lova sa sstrane da udje u klub. Ali tu je Zoc. Boli me racku, uzimamo titulu. Kako? Odakle pare? Nemam pojma. Ali od Zeljka bolji ne postoji u Evropi. Sta ima da se zalim, kada ne razumem.
Para za Duleta nije bilo, sad love ima. Kako? Sigurno i sns. Zasto, pored psiha, moralnog patuljka? Jblg.

Imamo najboljeg trenera na svetu. Uzimamo evroligu kroz 2-3 godine.

Ostoju cu tad da ocenim. Pukovnik ili pokojnik. Zeljko nam je trener. Drugacije ne moze sa njim( Zoc). U Srbiji radi covek. U Partizanu svom. Videce se sve.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top