Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
427
Reaction score
2.775
Локација
Beograd
Neki komšija stalno srao da je Nikola Kojo cigan... onda saznao od kolege da je grobar i da je išao sa Bjelom na tekme i družio se sa Bjekovićem(što ne mora d abude istina)... i slušajte ovo sad, jebeš ti njega kaže, nije on Srbin on je Cincar... znači neki čukundeda mu je Cincar i otud prezime, (ja mislio jedno od onih hercegovačkih čudnih, ali nije) stvarno je cincarsko...ali koga boli kurac, majke mi oni su, neću da kažem profašisti, ali jbn ksenofobi na kub... Pupin delom Cincar,
Đura Jakšić, Jovan Sterij Popović... sve su davali za ovu zemlju i jednako joj bili verni kao bilo koji stanovnik... znači ksenofobična govna... i boli me dupe za koga navija Kojo i dali za njih ili za nas... taj obrt mi je odvratan... ne dao Bog da se sazna za koga Jokić navija... ništa ne prejudiciram samo kažem...
Setite se samo šta su pričali za Ivanovića i Mitrovića... Omića dok je još bio kod njih... bukvalno bolest, čemu i zašto mržnja.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Radio sa mnom na brodu lik , cigan, bas kad je bila ona prica pre par godina kad fmp nije hteo da ide u PG na mec sa futurom. Kad se digla Srbadija da brani cigansko pravo da igra kad , s kim i kako hoce, a da se pobeda podrazumeva.
Ppa poceo da me pecka, sta mislimo mi Grobari o situaciji.
Ja mu rekao da zelim da im avion sleti u rikverc na podgoricki aerodrom, kaze on - eto kakvi smo i Srbi, neslozni kad treba da se ujedinimo.
Ostatak razgovora mozete naslutiti i sami.
Zaista je privilegija ne biti deo njohove price.
Sa estetske strane, a i sto se ticr mentalne higijene.
Jedan od razloga sto uvek prizeljkujem u nasim klubovima po par igraca drugih veroispovesti je to da im se bas oni popisaju na lazni plasticni patriotizam, olicen u crveno- belom kranu na vrhu onog cardaka na Savi.
 

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
Pored dve aktivne BAT sankcije za zabranu registrovanja igraca, 12.12.21 BAT je doneo jos dve odluke u slucajevima Gordic vs Partizan i Ostende vs Partizan, gde se Partizan tereti za plati ukupno, racunajuci i torskove postupka oko 100.000 evra.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Pored dve aktivne BAT sankcije za zabranu registrovanja igraca, 12.12.21 BAT je doneo jos dve odluke u slucajevima Gordic vs Partizan i Ostende vs Partizan, gde se Partizan tereti za plati ukupno, racunajuci i torskove postupka oko 100.000 evra.
Detaljnije, ako može? Ostende? Ajde za Gordića i da pretpostavim al' me Ostende buni, kakav je to rep, otkada se to vuče?
 

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
Detaljnije, ako može? Ostende? Ajde za Gordića i da pretpostavim al' me Ostende buni, kakav je to rep, otkada se to vuče?

Obestecenje za izlaz iz ugovora Angole, ono sto je zanimljivo jeste da ako je tuzba za sumu manju od 100.000 EUR onda ne mora da se obrazlaze odluka, tako da je to pretpostavka da je Angola (obzirom da nemamo redovan promet sa Ostendeom :) )
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Mijailovicu bi bolje bilo da prestane da pravi debilske naprednjacke face, da se zaustavi sa lizanjem dupeta vrhovnom vodji i da omoguci Zocu da radi nesmetano. Dakle, da resi ove zabrane i omoguci budzet za centra i eventualno neko drugo pojacanje. Znamo svi da je idiot, samo neka se trudi da sto manje smeta i iritira svojom pojavom, sto mu do sada uopste ne ide dobro.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Obestecenje za izlaz iz ugovora Angole, ono sto je zanimljivo jeste da ako je tuzba za sumu manju od 100.000 EUR onda ne mora da se obrazlaze odluka, tako da je to pretpostavka da je Angola (obzirom da nemamo redovan promet sa Ostendeom :) )
I ja sam isto pomislila al' nisam toliko u toku pa da ne ispadnem gluplja nego što jesam :D
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.505
Reaction score
29.249
Локација
Novi Sad
Odrzana Skupstina kluba, reizabran predsednik na jos 5 godina, UO 19 clanova ("sve uspesni privrednici" kaze Ostoja)....

O pojacanjima prica je da se kao traze ali nema kvaliteta na trzistu
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Jel ovo Nebojsa Saranovic vlasnik “Kappa star “ grupe?

Ako jeste, mnogo ozbiljno mudo
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.505
Reaction score
29.249
Локација
Novi Sad
Pored Mijailovića, Kovača i Grujića, Upravni odbor KK Partizan NIS čine: Nebojša Šaranović, Milija Babović, Dejan Čakajac, Kiril Tjurdenjev, Nebojša Iković, Vasilios Papadopulos, Milan Iskrin, Ivan Trifunović, Aleksandar Mihajlović, Ivana Jeremić, Aleksandar Saša Pavlović, Ivan Bajković, Vojislav Lazarević, Slobo Spasović, Bogdan Diklić i Slaviša Putić.
"Jedan od planova je da sagradimo i krov nad glavom koji nismo imali. Naša deca treba da trniraju pod jednim krovom. Pažljivo smo birali članove UO i praktično svi oni su i sponzori.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top