Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.537
Reaction score
29.452
Локација
Novi Sad

Takođe, želim da naglasim kako ne razumem ni vređanje predsenika države od strane pojedinaca. Vređati nekoga ko vam pomaže i ima razumevanja za mnoge probleme sa kojima smo se sučili i sa kojima se suočavamo je za svaku osudu, ma koliko se taj moj stav nekome sviđao ili ne.

Sve po spisku mrsupizdumaterinu!!
Ajde nek ga pohvali neko opet...... :banghead:
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Na mondo nisu prepisali taj deo.

...mada u originalu jeste rekao to.
Realno nije nesto sto se nije ocekivalo,od kada je dosao 158 puta brani i ulizuje se Vucicu, zar ste ocekivali nesto drugacije ovaj put? :confused-smiley-013:
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.243
Reaction score
2.824



Sve po spisku mrsupizdumaterinu!!
Ajde nek ga pohvali neko opet...... :banghead:


Nije da nismo ocekivali da ce naci nacin da se izvini sto su morali da smanjuju ton ovi na Areni da se dusica ne uznemiri, ali da citav elaborat sastavis o tome kako ste apelovali da se ne uzvraca (iako se tu radi i dobar pretres a ne samo prica) i kako sad jadan klub ispasta a nista skoro ni ne pomenes o tome sta su oni a tek da zapretis ili nesto i uradis tim povodom, e to je vec jos jadnije.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Njemu je posao da se zahvaljuje šefu, meni je zadovoljstvo da mu zbog tog jebem sve.

Ako taj teletabis bude predsednik i za par godina, kad ponovo budemo prvaci evrope, mi ćemo i dalje da mu jebemo majku izdajničku, dok je ćoki žgadiji postao legenda preko noći, daju dupe za šaku trofeja.

Nismo isti, da ga jebeš.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.631
Reaction score
8.801
Локација
"preko bare"
Njemu je posao da se zahvaljuje šefu, meni je zadovoljstvo da mu zbog tog jebem sve.

Ako taj teletabis bude predsednik i za par godina, kad ponovo budemo prvaci evrope, mi ćemo i dalje da mu jebemo majku izdajničku, dok je ćoki žgadiji postao legenda preko noći, daju dupe za šaku trofeja.

Nismo isti, da ga jebeš.
Ovo je možda i jedina stvar zbog koje mogu da kažem da nismo isti. Pa mi smo i Đuru frizuru prozivali i bili protiv te uprave, iako smo osvajali silne titule i učestvovali u ligi šampiona.

Grobari ne slušaju slijepo ni jug i zbog toga su i formirane razne frakcije. Dok se sa druge strane smiju tome, meni je bas drago da se takve stvari kod nas dešavaju, jer pokazuju da, ipak, dosta nas razmišlja svojom glavom. Što se ne bi moglo reći za drugu stranu brda.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.914
Reaction score
7.823
Makabi navodno zainteresovan za Ledeja ili je klasicna destabilizacija?
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
824
Reaction score
2.833
...sto dalje implicira da nije nemoguce da Zek (a mozda i ceo tim) vec zna nesto o EL za sledecu sezonu sto mi ne znamo?
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
551
Reaction score
1.022
Kosarka je , kako nas je vecinu naucio Dule, neprofitabilan sport.

Kad' izgubismo onomad titulu, njuemu su na prvom treningu dolazili igraci iz 3. lige. Ali smetao je kafe kuvaricama, pa je morao da ode.



Kako je posle par godina dosao Trinkijeri, sad Zoc jblga. NIje zasluga limareva sigurno.

Tako da je sve oko tih budzeta za kosarku mutno.

A kod mutanata da ne pricamo uopste.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Sibicarenje level gmazura.
Sve su to ista napredna govna ko da ih je isti kurac pravio, samo sto u KK se vratio Zeljko pa nam je izvukao glavu iznad govna pa malo smo prodisali.
A FK je duboko zaglibio jer je ostavljen da se napredna bagra izdrkava sa njim, a sve 'legende' zabole kurac ako ne vise da bar javno iskazu nezadovoljstvo zbog toga.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
2.000e mesecno samo za stan?
Sto se tice kls-a voleo bi da smo igrali...nego ovde ispadamo kukavice jer razlog u saopstenju nisu pravila nego desavanja iz finala...deluje kao da se plasimo novog susreta umesto da popravimo utisak i dobijemo ih na terenu
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top