Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.949
Reaction score
26.997
Onda lepo ovde kaži da daješ karte onima koji mogu da idu. Dođu do tebe , pokupe karte... i grip... odu na utakmicu i zaraze sve ostale :D

:D Dao sam karte (dzabe, da ne bude zabune) momcima iz kraja, dva srednjoskolca i dva osnovca, koji bukvalno zive za Partizan, ali finansije za njih predstavljaju nepremostivu prepreku. Uz to sam im obezbedio i prevoz do BG i nazad, o mom trosku. Neka uzivaju deca, oni su buducnost nase navijacke armije! Nema potrebe da pricam o njihovom odusevljenju...:wink:
Naravno, sve ovo uz saglasnost njihovih roditelja, koji su presrecni jer su i njihova deca srecna. Meni je to dovoljno, srce puno!
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.022
Reaction score
3.226
Локација
GG 1978
Sanjao sam utakmicu kao djete..
I radujem se kao djete sto cu videti danas sve te ljude na jednom mestu u hramu kosarke..
Posto je Pionir hram kosarke onda sve legende veceras koje ucestvuju su ikone naseg Partizana..
Oko crnih karata..
Danas dovozim starog Grobara iz Crvenke na utakmicu..
Oni su skupili pare za 30 crnih ulaznica i predace ih u klub..
Verujem da je dosta starijih ljudi koji bi uzeli crne karte a nisu vicni internetu ili u svom mestu nema prodajnih mesta..
:napred Partizan:napred Partizan
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Cifra je nesto vise od 1.000
mora da se to dogura bar do 2.000, dajte animirajte ljude i sirite linkove...
karata za Pionir ima jos i mislim da ce biti pun, sto je najbitnije,

DAJTE JOS JEDAN JURIS NOCAS I SUTRA DO UTAKMICE
:BB:BB:BB


Nesto vise od 1000?

Tacno sam znao da je ona prica kako je neki lik uzeo 500 crnih karata cista izmisljotina..

Nekako, posle sve ove pozitivne euforije i ludila, ocekivao sam bar 3-4 hiljade prodatih crnih karata. Iskreno, u glavi mi je bila brojka i 10+ hiljada, racunajuci da ce malo imucniji kupiti vise od par karata, kao sto se prica da su uradili fudbaleri, ali izgleda da je ovo nasa tuzna realnost...

Znam da je postavljano vec, ali ne mari.
Evo linka Grobari: http://www.gigstix.com/sve-ulaznice/7-sport/667-hyperspace-2015-25042015-budimpeta-hungexpo

Registracija na sajtu i kupovina sa karticom, mnogo jednostavno, a ne treba vam vise od 5 minuta za ceo proces.

Ajde da pomognemo!!!
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
Tacno sam se smorio zbog te cifre 1000+ crnih karata.
Ocekivao sam vecu brojku, dosta vecu.

Kao neki prosek uzeo sam da je svako pazario po dve crne ulaznice.
To je MIZERNA (da, mizerna) cifra od oko 500 ljudi koji su se udostojili da potrose tih nekoliko eura, dinara itd. A to im je kao sto su vec ljudi rekli uzelo 5 minuta njihovog vremena.
Da se prosto izrazim, to mozes i na wc solji uraditi. A svako ide na wc solju u toku dana.

Puna su nam usta ljubavi, predloga, kritika, avangarde, NISMO ISTI, Institucije....realnost nazalost nije takva.

AJDE BRE MALO BORBE!!!
 

ImodiumPFC

Početnik
Учлањен(а)
17.11.2013
Порука
190
Reaction score
88
Ja i dalje smatram da je cifra od 7500 belih i 2500 crnih karata realna cifra sve preko toga smatracu kao veliki uspeh, jedino sto me plasi je da veceras pionir ne bude pun, e onda smo se pokenjali na svu nasu pricu o neizmernoj ljubavi prema voljenom nam klubu
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.171
Reaction score
731
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Đorđević za “Sport”: Mnogo dugujem Saletu, otkazao sam i avionsku kartu za Minhen...

Prvo je bio pod znakom pitanja, ali će se, ipak, pojaviti večeras u „Pioniru”. I ne samo ušetati već i zaigrati. Ali, ne pitamo Aleksandra Đorđevića za minutažu, koliko može da izdrži na terenu nekadašnji legendarni plejmejker, a sadašnji selektor Srbije, u dresu kluba kome su „međusobno” toliko toga dali...Pored mnogobrojnih trofeja, jedan, jedini neponovljivi, onaj evropski, najvećeg sjaja, čak i sada, a sledećeg meseca će biti pune 23 godine od nezaboravne istanbulske noći.


- Mnogo dugujem Saletu (Daniloviću), ne samo moja malenkost već čitava naša generacija. Zato kada me je pozvao da dođem i da na ovaj način pomognemo bivšem klubu u akciji navijača, nisam mogao da kažem „ne”. To nije dolazilo u obzir, iako sam već imao kartu za Minhen gde je trebalo da gledam meč Evrokupa, Bajern - Valensija. Biće još utakmica, ali ovakve, pa sa kakvim razlogom, teško. Promenio sam avio kartu, odustao od puta u Nemačku, promenio pravac i, krenuo za Beograd - rekao je u telefonskom razgovoru za „Sport” Aleksandar Đorđević, koga smo pronašli u njegovom milanskom domu.

Legenda i najbolji srpski plejmejker ostaće u pamćenju prošlim, ali i budućim generacijama grobara, pre svega, zbog one čuvene trojke koja je obezbedila evropsku klupsku besmrtnost. Sa sadašnjim predsednikom Predragom Danilovićem, Đorđević je devedesetih godina prošlog veka činio bekovski duet najvišeg evropskog kalibra.

novosti.rs
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Da ne napisem neki besmisleni post da bih stigao do sushtine onog sto hocu da napisem idem direktno pa sta bude nek bude,izvinite.

Veliki RESPEKT za ljude(ili jedinku)sto prave blog KK Partizan.Sad sam video "Intervju" i bukvalno pao sa stolice od smeha.ALAL VERA GROBARI(U).:respect
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Na svastari/zanimljivi tekstovi i linkovi
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
NE znam što ste razočarani sa brojem crnih karata. Mnogo puta se pokazalo do sada da je velika većina jaka na rečima, a slaba na delima.

Koliko akcija je bilo samo na forumu, i svi su u fazonu samo organizujte svi ćemo da damo i onda tropa.

Po meni neka Pionir bude pun (BIĆE 100% PUN) i ova akcija je već urodila plodom.

Crne karte su samo bonus. Tako da šta god je prodato od crnih karata to je dosta.
 

Dirigente

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2014
Порука
210
Reaction score
52
Jeste, cuo sam i ja to na kraju emisije. Spominjao je taj sirijski/jemenski kapital, a pored toga i nekog bivseg kosarkasa koji se zove Sadi ili tako nesto, kako ce on da ulozi novac i da je to navodno proverena informacija...

https://www.youtube.com/watch?v=-He-SXmDZrs

Evo linka Tegijeve emisije premotajte na 1:47:45 tu pocinje prica o tom kapitalu...
Ako je to taj, Sadi Abu Sara je igrao nekad za nase kadete, mislim da je cak i rodjen u Bgu i ima dvojno drzavljanstvo, igrao u Siriji, a tesko da je zaradio u celoj karijeri vise od 100k, tako da kapital koji moze da unese je jedino neki Asadov kapital ala Kertes Kipar '92. Znaci neko pranje para ili nesto slicno, zato i ovaj lozac kod Tegija odmah stavlja do znanja "to je cist kapital, zdrav kapital". :D A mozda samo loze jadnog Tegija. U svakom slucaju, u KKP ne ulazi sirijski/jermenski kapital, u KKP ulazi samo nas kapital, to ga i odrzava u zivotu.
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.532
Reaction score
4.165
Локација
Ljubljana
Cifra je nesto vise od 1.000
mora da se to dogura bar do 2.000, dajte animirajte ljude i sirite linkove...
karata za Pionir ima jos i mislim da ce biti pun, sto je najbitnije,

DAJTE JOS JEDAN JURIS NOCAS I SUTRA DO UTAKMICE
:BB:BB:BB

Ako je cifra za te crne karte stvarno samo 1.000 baš sam razočaran :roll: A išle su priče kako su ljudi uzimali i po nekoliko stotina njih :?:
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.188
Reaction score
2.829
Локација
Где год ОН да игра!!!
:D Dao sam karte (dzabe, da ne bude zabune) momcima iz kraja, dva srednjoskolca i dva osnovca, koji bukvalno zive za Partizan, ali finansije za njih predstavljaju nepremostivu prepreku. Uz to sam im obezbedio i prevoz do BG i nazad, o mom trosku. Neka uzivaju deca, oni su buducnost nase navijacke armije! Nema potrebe da pricam o njihovom odusevljenju...:wink:
Naravno, sve ovo uz saglasnost njihovih roditelja, koji su presrecni jer su i njihova deca srecna. Meni je to dovoljno, srce puno!

Kakav si ti brat! :respect Svaka čast! :clap
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.532
Reaction score
4.165
Локација
Ljubljana
Evo pored već dve kupljene uzeo sam sada još tri crne karte (daj 5 karata :D): ID kupovine: 3420190411350700

Nadam se da će danas tokom dana ta cifra od 1.000 znatno da se popravi :pfc:
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Jebeni gigstix mi ne prihvata karticu preko neta, mislim radila je uzivo posto sam preko nje i uzeo karte.
Jel moze nekako ono da se naruci pouzecem, mislim jebe mi se kad bi stigla...

Stojanče, ne može više. Juče kada sam kupovao karte je već pisalo pri dnu strane: Do utakmice su ostala još 2 radna dana, zbog čega je za internet kupovinu jedini mogući način plaćanja putem kartice.

 

!Rastko!

Grobar
Учлањен(а)
29.01.2007
Порука
444
Reaction score
344
Локација
NBG
Ajmo ljudi, kupujte sto vise karata, ja isto nisam u mogucnosti da budem na utakmici, steta sto nece biti prenosa. ID kupovine: 7994556571650700
 

Chalmers

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
591
Reaction score
69
Realnost je pun Pionir i mozda 2000 crnih(za celu planetu zemlju)
Baza pravih navijaca Partizana koji hoce da dolaze na utakmice i koji hoce da pomognu je ruinirana,prakticno 15 000 je brojka sa kojom se raspolaze u celoj Srbiji i to uz nevidjene napore i marketing...
Da se pravi novi stadion mogao bi lagano da broji 20 hiljada stolica,sa sve gostujucim navijacima.
A kakve su mogucnosti...nevidjene,samo BG bi trebao da kupi 50 000 crnih.
Da li moze ponovo da se revitalizuje korpus partizanovaca ne znam ali vredi pokusati...sigurno ne sa menadzmentima koji vode KK,FK,VK....
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.844
Kuki, upravo o tome i govorim. Bolje lijepo uplatiti u Klub prijatelja (a Grob i rece da je porasla uplata otkad je pocela akcija) nego ovako davati skoro pola para na cistu obradu podataka ili cega vec.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top