Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Head_Hunter

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
706
Reaction score
17
Локација
NBGD
na nbgd ima gotovo na svakoj,i albuma i slicica
 

morpheus86

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
192
Reaction score
63
zna li ko je li u planu izdanje tj. distribucija albuma za cg?
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Album sa samolepljivim sličicama u prodaji!

Košarkaški klub Partizan mt:s zajedno sa izdavačkom kućom "Ampa" pripremio album sa samolepljivim slučicama "Ima Jedan Tim"!



Album je podeljen u nekoliko odeljaka koji predstavljaju Košarkaški klub Partizan. Predstavljen je istorijat kluba, stvaranje velikana, prvi odlazak na fajnal-for, prvi trofeji, osvajanje Evrope, najveće legende koje su nosile crno-beli dres i još mnogo toga. Prethodnih pet sezona, koje su donele najviše trofeja klubu iz Humske su takođe dobile svoje mesto u albumu. Poslednji odeljak je sačuvan za generaciju Partizana 2012-2013, predstavljeni su svi igrači i stručni štab, kao i raspored svih utakmica našeg kluba u aktuelnoj sezoni.

Popunjen album "Ima Jedan Tim" ima 400 sličica. Jedna kesica sadrži pet različitih samolepljivih sličica.

Cena albuma je 100 dinara, a jedne kesice 50 dinara.

Svi zainteresovani mogu pronaći album, kao i kesice sa sličicama na kioscima širom Srbije i u Crno-belom butiku, kao i prodavnicama Crno beli svet.
kkpartizan.rs
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Nadam se samo da marketing neće stati na ovome.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
KK Partizan godišnje odigra 30-ak utakmica u regionu (ABA liga), na tržištu od oko 20 miliona ljudi. Polovinu tih utakmica on odigra u Pioniru, dakle na svom terenu gde raspolaže reklamnim prostorom. Pritom, barem jedno 80% njegovih utakmica (kući i na strani) se prenosi na TV-kanalima u čitavom regionu. Ma kakvi 80%, sigurno i čitavih 90%...

KK Partizan godišnje odigra minimum 10, a daće Bog ove sezone i sve 24 utakmice u Evroligi, na tržištu od oko 600 miliona ljudi (računam samo zemlje gde se košarka ozbiljnije prati - Španija, Italija, Nemačka, Rusija, Turska, Grčka, Litvanija, Francuska, Izrael...možda još 1-2 zemlje). Opet polovinu tih utakmica igra na svom terenu gde raspolaže reklamnim prostorom...Pritom, sve njegove utakmice u Evroligi se prenose na raznim TV-kanalima u Evropi. Nekad je Partizanova utakmica čak i "game of the week", i to ne samo jednom u sezoni...

Košarka jeste sport u kojem se ni približno ne vrti lova kao u fudbalu, tačno je i da je ekonomska kriza velika, tačno je i da je Srbija smejurija od države, ali...sve ovo ne može da opovrgne činjenicu da KK Partizan ima veliki marketinški potencijal, pogotovo kad mu se "zakače na rever" ogromni sportski uspesi koje je u kontinuitetu prethodnih godina pravio u regionu, ali i u Evropi.

Marketinški potencijal KK Partizan uopšte nije iskorišćen kako bi mogao biti iskorišćen. Tu nema šta da se diskutuje, to je jednostavno činjenica. A tražiti konstantno opravdanja u smislu "jebe nas ciganska država i ne da nam da marketinški profitiramo" je smejurija. To je zavaravanje samog sebe.

Pozdravljam neke marketinške akcije kluba poput recimo ove poslednje sa albumom i sličicama. To je čak akcija koja će i neke pare doneti, nije u pitanju samo jačanje imidža kluba. Znači može se...

Ma može se i na većem i višem nivou, samo...treba "zapeti", treba "jurcati", treba se angažovati...a ako nemaš sopstvene ljudske resurse da to čine - makar dozvoli da ti se pomogne sa strane, od onih koji to žele i mogu...ne budi inertan i neodgovoran, ne odbijaj takvim ponašanjem pomoć koja ti se širokogrudo nudi....Niko neće da te moli da ti pomogne...
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
Neka se ljudi iz kluba povezu sa fakultetom gde SIGURNO ima mnogo ljudi koji bi hteli da se dokazu na planu marketinga a pritom verovatno i navijaju za Partizan.
Koliko tu potenciala i ideja ima, mozemo samo da zamislimo. A to su samo ideje i planovi gde sami sebi pomazemo i skupljamo pare, gde mi sebe predstavljamo u najboljem svetlu i pokazujemo sebe i nas brend drugima.

Zasto se jake internacionalne kompanije povezuju i prave razne katedre na fakultetima? Zato sto su svesni da u svakom od tih ljudi koji su na tom predavanju ima neka ideja ili predlog. Verovali ili ne, oni mnoge od tih predloga i ostvare.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Je-Ne-A ,reci to i ovima što drže Real i Barsu da ne uzimaju pare od fudbalskih sekcija, a i ovi Grčki i Ruski klubovi bi mogli malo od marketinga da zarade a ne samo da im gazde guraju pare, neka marketinški iskoriste gledanost od milijardu ljudi.
Košarka je neprofitabilan sport i svako ko je unutra jako dobro to zna. Da može još neki novac da se namakne istina je, ali je to opet malo u odnosu koliko klubu treba da bude konkurentan klubovima koji imaju enoromno velike nekomerciajlno isplative budžete.
600 miliona gledalaca, nemoj molim te, to me podseća na Žika pauk projekat evropske žlezde.
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Ne bih da budem gramziv i pohlepan, ali mogao je, a može i dalje, klub da baci neke nagrade uz ovaj album. Da uz skupljanje sličica dragog nam Partizana, klub mi da nadu da baš ja mogu da dobijem loptu sa potpisima svih igrača, dres, sezonsku za narednu sezonu ili možda čak put sa klubom na neko evro gostovanje, to bi bio pravi marketing potez, a ne verujem da bi iko propao zbog toga.
 

Trile Grobar

Početnik
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
183
Reaction score
1
Локација
Sombor
Kupljen album, u prvoj kesici Pekmen, Slavko, deo Divca, i dve grupne, na prvi pogled :D
 

mr Kiza

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
444
Reaction score
16
Prihvatam sve kritike kojima cu biti izlozen, ali bicu surovo iskren u svom stavu:

Album mi se ne svidja i necu nastojati da ga popunim!

Koncepcija je ocajna. Kako je moguce da o celom periodu od 1992. do 2007. godine nema nista, nije mu posveceno ni pola strane, dok zadnjih pet godina cini vise od pola albuma? Ja shvatam da je tesko naci adekvatan materijal za slicice, ali ovo je ipak 21. vek, kada ima 2 strane za period iz sljake, onda je i za ovaj moglo da se nadje mesta.

Drugo, svi tekstovi su takodje ocaj, jednostavan copy-paste istorijata sa sajta kluba. Nikakve statistike, konkretnih podtaka o igracima i odigranim utakmicama.

Jednom recju, ovako nesto vise prilici da je izdao Coki za KK FMPZvezdaBgDivu

Izvinite, ali ja za ovako nesto ne nameravam da trosim svoj novac i vreme, kupicu 10-20 kesica sutra, sta izlepim izlepio sam i ide u licnu sportsku arhivu.
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
998
Reaction score
3.692
Локација
Ne može u jednom albumu da stanu sve generacije KK Partizana, lepo piše u "meniju" albuma "Godine Trofeja" i počinje se od 2007. godine, jer od tad počinjemo sa uzastopnim osvajanjem NLB lige, domaće lige i Kupa Radivoja Koraća. A i ovako album ima 400 sličica, ko će to da polepi u ovom prokletom gradu, svaki 1000-ti stanovnik skuplja ove sličice, nemam ni sa kim da menjam duplikate.

Meni se album sviđa i nastojim da ga popunim do kraja iako postoji ta rupa između 1992. i 2007. Mogli su tu da ubace barem onu generaciju iz 1998. kada smo otišli na F4, ali nema veze.
 
Последња измена:

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
637
Reaction score
271
Локација
Crna Gora
zna li ko je li u planu izdanje tj. distribucija albuma za cg?

Koliko vidim još niko nije odgovorio, interesuje me ima li kod nas ovamo da se kupi, konkretno u Podgorici? Ako neko zna neka javi.
Vidim da poneko ima zamjerki na kvalitet albuma, iskreno ne zanima me kakav god da je hoću da nabavim i popunim (ako sam već mogao da izlijepim album za Južnu Afriku 2010 mogu i naš pa sve i da je obična sveska A5 formata) pogotovo ako se i time makar malo može pomoći voljenom klubu!
 

morpheus86

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
192
Reaction score
63
Dako ga budu distribuirali i ovamo, a onda da vidimo ko ce biti brzi ovaj put:D
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49

Pohvala za marketing! :clap Naučili su lekcije iz prethodnih godina. Kalendar ove godine izlazi na vreme, ima ga u dovoljnim količinama (u odnosu na onaj za 2011. koji je veoma brzo nestao) i cena mu je više nego prihvatljiva.

Što se tiče albuma za sličice, i to pozdravljam iako ga nisam video. Složićete se da 90% klubova (neću sada da imenujem :wink:) ne može da napravi tako nešto, pošto nema šta da stavi u takav album, tj nema čime da se ponosi. :napred Partizan
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Jel narucivao neko kalendar?
Jos u petak sam ispunio porudzbenicu i treba city-jem da stigne...da ga jebem bas ako im treba 5 dana za to, city radi dan za dan u najgorem slucaju!
 

zugrobar

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
1.637
Reaction score
971
Локација
Морава
требао си да погледаш по трафикама, овде их има на свакој, вероватно их има и по Нишу..
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
JA sam pogledao na par mesta i ne nadjoh a iskreno ocekivao sam i da uopste ni nema na trafikama jer obicno uvek kazu bice i proda se za prvih 2h.
 

zugrobar

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
1.637
Reaction score
971
Локација
Морава
па немам појма.. можда ти још није стигло јер не раде викендом..

јел скупља неко сличице? како иде, јел има дуплих..?

што се тиче албума, могао је да буде квалитетнији папир али су зато сличице сасвим ок, поготово оне из делова, све се поклапају..
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Ima li neko neli info o sizon gajdu 12/13 ? Kada ćemo moći na sajtu da preuzmemo sizn gajd ?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top