Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Hajde "bocnuću" ih ja malo oko toga...prosto je neverovatno to...štampana verzija je izašla pre jedno mesec dana...kasnila je, ali je izašla...ali da ne stave elektronsku verziju na sajt, a iz te elektronske je svakako "proizvedena" štampana verzija - to mi stvarno nikako ne ide u glavu...ali nikako...
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.001
Reaction score
3.704
Локација
јел скупља неко сличице? како иде, јел има дуплих..?

што се тиче албума, могао је да буде квалитетнији папир али су зато сличице сасвим ок, поготово оне из делова, све се поклапају..

Evo ja skupljam, još nisam našao nekoga da se menjam, imam oko 140 sličica zalepljeno i za sad imam 9 duplikata. Jednu sliku od 4 sličica sam zalepio do sad, i to bez greške, lepo se poklapaju.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Hajde "bocnuću" ih ja malo oko toga...prosto je neverovatno to...štampana verzija je izašla pre jedno mesec dana...kasnila je, ali je izašla...ali da ne stave elektronsku verziju na sajt, a iz te elektronske je svakako "proizvedena" štampana verzija - to mi stvarno nikako ne ide u glavu...ali nikako...
Ma ja mogu da razumem, turbulentan deo sezone, ali...ima ljudi u klubu koji se ne bave takmicarskom ekipom, oni bi mogli ovim da se pozabave...
 

zugrobar

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
1.638
Reaction score
971
Локација
Морава
данас сам кренуо да узмем сличице и на трафици ми рекоше да их нема више.. каже враћене су, нема више..:ziveli
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.880
Reaction score
11.008
Нема их нигде. Прошле недеље сам у 15ак трафика питао, нико их нема. Албум имају, сличице не.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.461
Reaction score
41.107
Локација
Žrnov
Na trafikama ih inače nema... ima ih u Crno-belom butiku.... van Beograda ne znam...
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.880
Reaction score
11.008
Било је до пре десетак дана и по трафикама и одједном нестало... Али ако је ЦБ бутик једино место где се могу купити, онда да га јебеш...
 

zugrobar

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
1.638
Reaction score
971
Локација
Морава
ја сам на трафици куповао.. јуче купио, данас нема.. не знам у чему је проблем..
 

Jozy21

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
30
Reaction score
0
Локација
Beograd
Auuuuuu. Pa što su povukli sličice? Ja sam tek pola albuma skupila :banghead
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Sajt, izveštaji sa utakmica: Kako su izveštaji bezbojni i bezidejni, kako se ni po čemu ne razlikuju od onoga kad klikneš na "play by play" na raznim sajtovima, kako u u tim izveštajima nema ni zrnca emocije, nimalo ushićenja posle pobede, nimalo tuge ili neke nade posle poraza, nema utiska, nema mišljenja, nema stava, nema ničeg...i sve to praćeno krajnje suvoparnim naslovima...tuga jedna...
 

Jozy21

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
30
Reaction score
0
Локација
Beograd
@ Pionir's Law Šta je sa sličicama? Što su povučene? Spominju neka autorska prava.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Amaterski se ušlo u sve to. Ideja dobra, realizacija skroz amaterska. To je sve što mogu da napišem.
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
524
Reaction score
18
Локација
Толошка Шума
Да ли је могуће да у свим Партизановим секцијама влада такав аматеризам кад је маркетинг у питању?? Зар је толико тешко наћи способног човјека, па ево само на овом форуму има 10 људи који би 1000 пута боље тај посао одрађивали од тренутно ангажованих "мајстора"!!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Kao što vidiš moguće je...nažalost...KK je još nešto i radio (za razliku od FK koji nije radio maltene ništa!), bilo je tu dobrih stvari, pogotovo ako se zna da u košarci (mislim na KKP) ama nimalo "slobodnih" para nema za nekakave Bog zna kakve akcije, ali...i dalje ima toliiiiiiiiiko prostora za napredak, u vezi stvari koje ne koštaju (ili zanemarljivo koštaju) da to nije normalno...
 

Jozy21

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
30
Reaction score
0
Локација
Beograd
Ovo mi je Sonja odgovorila na pitanje zašto su sličice povučene:

"Sličice su povučene zbog standardne procedure koju pred kraj kalendarske godine vrše distributeri. Potrebno je da se uradi presek stanja i odmah ulaskom u novu 2013. godinu sličice će ponovo biti na trafikama.

Hvala Vam što se interesujete i skupljate sličice.
Ne binite biće one ponovo dostupne.

Srdačan pozdrav"

Eto, biće ih opet u prodaji :šal
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.387
Reaction score
2.402
Локација
Novi Beograd
Da, kao što se i sva ostala roba povlači iz prodaje pred kraj kalendarske godine, zbog "standardne procedure", jer Bože moj, pred novogodišnje praznike je najslabija prodaja.

Daj Bože da ih oni vrate u prodaju, nismo stigli ni pola da popunimo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top