Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
Ako su ljudi poput Nikole Pekovica, Petra Bozica, Miroslava Berica necije marionete I zele lose Partizanu , onda je stvarno krajnje vreme da prestanemo da postojimo!
 

Kaiserovski

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
554
Reaction score
554
Ako je zvanično onda da čestitam.
Jadne kafe kuvarice više neće morati da trpe strahovladu debelog Dukljanina. Domari takođe. I ovi što su zaduženi za plaćanje poreza mogu da odahnu, nema više Generala iz Kuča koji će da im zabrani da isti plate ili da dogovore reprogram. Šilobad? I njemu čestitam, može da nastavi da vegetira. I naravno, čestitke moram da uputim i potencijalnoj žrtvi nasilja na sportskim terenima (bilo je na stadionu) - Andreji Mladenoviću. Svaka čast na pribranosti i gospodskom podnošenju pretnji mentalno obolelog i šećernom bolešću razorenog Svinjoševića.
Serem vam se u ton film.
Hrrrr, pu.
:kur
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Hvala duletu za sve. Iako ne bude imao zvanicnu ulogu perinog savetnika valjda ce mu drugarski pomoci kad zatreba jer nema nikog ko moze bolje da ga uvede u posao.

Izgleda da je Dule odbio da statira u kukuruzu. Nema ga u Partizanu više i to je to.

Doviđenja, debeli Don Kihote, nadamo se da ćeš jednog dana ponovo sa naše klupe tandrljati po vetrenjačama.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Dule ostaje upisan u istoriju naseg kluba zlatnim slovima. Ostace upisan i kao neko ko je ugasio komsinicu i kao neko ko se fanaticno borio da Partizan ne padne u ruke nepodobnih. Ostaju iza nejga brojni uspesi, trofeji, igraci koje je izbacio i to niko ne moze da mu uzme.

Sa druge strane potpuno razumem novu upravu. Zele da smanje tenziju u potpunosti. Ne zaboravite u kakvoj smo situaciji, gde jedan pogresan potez moze da znaci kraj.
Situacija je takva kakva je, Dule je zaratio sa svim menadzerima, sa mnogim ljudima koji su bili godinama logistika i sudelovali u uspesima KK-a. Ocigledno da Pekmen i Mića zele da krenu od nule. Da i trener raste sa timom i mislim da je izbor najbolji moguci.

Price kako neko nema iskustva i kako ne moze da napravi igraca su za mene glupost. Ista prica se vrtela i za Saleta Djordjevica prosle godine pa je covek dokazao da to ne igra nikakvu ulogu. Bitan je rad i posvecenost i naravno sreca. Pera je rodjeni pobednik kao i Sale, kao i Dusan Kecman i bilo ko od njih da sedne na nasu klupu ja cu biti spokojan. Zelimir je u svojoj prvoj sezoni napravio najveci uspeh u istoriji kluba...

Puna podrska Peri ako ga imenuju i zvanicno za trenera.

Ne svidja mi se samo sto pojedina govna nece izleteti iz kluba a svakako su morali. Opet ce razni kumovi dobijati funkcije.
 
Последња измена:

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
Kao sto je neko pametan napisao mnogo toga ce biti jasnije posle Duletove izjave, kao I proglasa Grobara sa Juga koji ocekujem, ako oni napisu pamflet u fazonu -Vreme je za nove ljude, dajte im podrsku , vreme ce pokazati bla bla- znacemo da smo opet izigrani kao u FK
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.509
Reaction score
23.380
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
A sad ocekujem coravu legndu, ranka i slicne da pozovu na primrje medju klubovima, smirivanje strasti, pa vise nema onog koji je sirio mrznju...

Nebitno je, sto je tu 'mrznju' sirio cinjenicama i istinom!

A i onaj sto nam je pozeleo da udjemo u LS...
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.078
Reaction score
8.412
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Dule ostaje upisan u istoriju naseg kluba zlatnim slovima. Ostace upisan i kao neko ko je ugasio komsinicu i kao neko ko se fanaticno borio da Partizan ne padne u ruke nepodobnih. Ostaju iza nejga brojni uspesi, trofeji, igraci koje je izbacio i to niko ne moze da mu uzme.

Sa druge strane potpuno razumem novu upravu. Zele da smanje tenziju u potpunosti. Ne zaboravite u kakvoj smo situaciji, gde jedan pogresan potez moze da znaci kraj.
Situacija je takva kakva je, Dule je zaratio sa svim menadzerima, sa mnogim ljudima koji su bili godinama logistika i sudelovali u uspesima KK-a. Ocigledno da Pekmen i Mića zele da krenu od nule. Da i trener raste sa timom i mislim da je izbor najbolji moguci.

Price kako neko nema iskustva i kako ne moze da napravi igraca su za mene glupost. Ista prica se vrtela i za Saleta Djordjevica prosle godine pa je covek dokazao da to ne igra nikakvu ulogu. Bitan je rad i posvecenost i naravno sreca. Pera je rodjeni pobednik kao i Sale, kao i Dusan Kecman i bilo ko od njih da sedne na nasu klupu ja cu biti spokojan. Zelimir je u svojoj prvoj sezoni napravio najveci uspeh u istoriji kluba...

Puna podrska Peri ako ga imenuju i zvanicno za trenera.

Ne svidja mi se samo sto pojedina govna nece izleteti iz kluba a svakako su morali. Opet ce razni kumovi dobijati funkcije.

Sad nas rade emocije, nekog vise nekog manje. Ko kaze da je ravnodusan laze.
Ali ovaj nikolin post je u ovom trenutku veoma racionalan i voleo bih se gore napisano pretocilo u praksu. Da se da podrska treneru i novoj upravi. Mozda su i podlegli pritiscima da sklone duleta jbg ali nasi su, nisu botovi i vucicevi placenici. Mica nije takav, kecman nije takav, pera nije takav, pekmen nije takav. Ali ima nekih koji jesu poput silobada koji moraju da lete!

Partizan je postojao i pre dv a i posle ce. Kakva prazna hala i bojkot. Navijam za partizan koji je tu 70god i bice i kad nas ne bude. Da podrzimo ove novine pa ako ne valjaju menjacemo ih!
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Да ли због тога што ми се дебели, зли крмак подвукао под кожу, не расуђујући објективно притом његове поступке и злочине, сматрао сам успјесима све падове и уздигнућа, сва изненађења и "разочарања". Колико сам био срећан 2012. године кад се вратио у старо јато, толико сад осјећам огромну количину незадовољства.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Znajući sta se dešavalo ...ne mogu
Evo ovako cu
Gdin Duško Vujošević više nije trener Partizana,nije ni savetnik ,ni asistent niti ima bilo kakvu funkciju više u klubu
Tvoj zlobni trijumfalizam se siri forumom, docekao si svojih 5 minuta, kao i tvoji pajtasi, objektivni grobari, zvalonja,coravi i ostalo odabrano drustvo. Srecan sam sto sam sa druge strane. Ovo je tuzan dan za Partizan, a predivan za sve one postovaoce kuma Vujice. Ne mogu da sakrijem ogorcenje ovom odlukom, mnogi ne shvataju da jedino Partizan gubi, Dule ide u legendu...
P.S vazno je da je legenda kluba andreja milutinovic ostao
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Не знам зашто одлазак Вујошевића поистовећујете са уласком СНСа у клуб.
Ако су Берић, Пековић, Тоша и остатак екипе отелотворење снс полтронства, онда стварно не знам...

И сад кукате због одласка ДВа,а до јуче је пола вас било за његов одлазак. То ми делује као она прича ма раскинуо бих са девојком није ми то то, а кад раскинете онда куку мени, шта сад, недостаје ми.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.759
Reaction score
6.304
Pa zbog ovog Pekmen nije morao uopste da dolazi. Imali bi pristojnu ekipu i budzet samo da debelog dukljanina koji unosi zlu krv oteramo.

To je odmah bila opcija koju je vecina odbila. Sad je samo razlika sto su tu Pekmen i Mica da lakse progutamo ovu .... hmmm ... ne znam koju rec da upotrebim.

Pekmen Duleta voli ko oca rece Kuki... bolje da ne pisem nista.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.037
Reaction score
26.180
Локација
ante portas
Sramotno je što košarkaškom geniju nisu ponudili novi ugovor, dok su amaterčinu postavili za trenera. Trener se ne pravi. Trener se ne postaje tako što te neko postavi. Trener je nešto više,mnogo više od običnog postavljenja. Sramota što je ovo učinjeno.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Kakva prazna hala i bojkot.

Nece biti bojkota, ali sam ubedjen da ce biti prazna hala. Debeli omrazeni dukljanin je imao energiju koja je gomili nas UVEK davala nadu da ce sve biti kako treba, da cemo da se podignemo, da cemo da se borimo do zadnje kapi znoja, da nema predaje...To je dovodilo brdo ljudi na tribine.

Elem, BRDO titula za redom, tesko je i da se zna koliko, a oterase coveka posle realno jedne losije sezone gde smo gubili od daleko jacih protivnika. Sramota za Partizan.

Sa druge strane, nekako imam osecaj da je bolja situacija sada nego pre nedelju-dve kada nam je maltene gasenje bilo ispred nosa...Samo mi nije jasno zasto Duletu nije data sansa sa novom upravom i normalnijom finansijskom situacijom...mislim, kada vec Silobada debil ostade, mogli su i Duletu da daju "sansu". Malo je smesno pricati o davanju sanse kada je Dule u pitanju, mislim da je to trebala da bude obaveza.

Edit. Koje su trenerske kvalifikacije Pere Bozica? Nemojte da uzimate Djordjevica i Obradovica kao primere leba vam...to su, u najmanju ruku, izuzetci. Ako su vec smenjivali legendu, onda se na njegovo mesto dovodi OZBILjAN trener, a ne neko ko ima manje iskustva i od Vlade Jovanovica- koji se pokazao kao APSOLUTNA KATASTROFA za klub i jedan je od glavnih razloga nasih nevolja.
 
Последња измена:

Potres

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
466
Reaction score
164
Jel moze neko barem da skloni i silobada i mladenovica da ih vise ne gledamo?

Za ostatak, nemam komentar stvarno, videcemo vec sta ce biti...
 

CrnoBeliDres

Početnik
Учлањен(а)
30.01.2014
Порука
93
Reaction score
19
Ceo internet zna da je Dule zvanicno smenjen, a niko nece da kaze ime jednog jedinog clana Upravnog odbora ?
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.885
Reaction score
7.986
Ovde samo treba stvari postaviti da ako bi dule ostao 95% kk partizan kao takav ne bi dugo izdrzao.

Da li vi navijate za kk partizan ili duleta?
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Premijer sa šeikom Muhamedom bin Zajedom al Najhanom dogovorio nova ulaganja Emirata u Srbiju. (Šta li su stara ako su se očekuju nova?!)

Divne vesti danas.
 

Kaiserovski

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
554
Reaction score
554
A zašto se ne objavi sastav upravnog odbora?
Verovatno su u pitanju takve gromade od Grobara i Ljudi da se plaše da od te težine ne popadaju serveri na kojima se nalaze mediji i forumi.
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Tuguje li se na ciganskom forumu zbog odlaska Duleta? Pitam, posto su oni navodno vise od nas zeleli da ostane.

U velikoj posvecenosti se mnogo trosi, prave se cesto neiznudjene greske, i pored OGROMNIH rezultata rada placa se glavom kada oko tebe niko nista nece ili ne zna da radi.

Dule, hvala Ti na svemu i nadam se da cemo te opet videti na starom mestu, u nekim cistijim uslovima kada zlo padne.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top