Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
@ Nikoladzi

Izgleda da je to taj... Tu je koliko vidim i vlasnik VIP menjacnica a nadam se da Sanja Lubardic nije ona urednica Studija B :) Ko je ovaj Ivan Trifunovic?

Preduhitrio me kolega iznad :) Ona je morala da udje, tj neko iz NISa
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
nova promena je što će od sad SVAKI ČLAN upravnog odbora morati da donese lovu u klub - svoju ili da "namami" tuđu...presek svakih 6 meseci da se vidi ko je šta uradio.
Pobogu pa i sam Dule je potavljen od Kiće za našeg trenera kad je bio mlađi nego li i Pera i Željko !!!
 
Последња измена:

kovac

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2008
Порука
418
Reaction score
524
Gospodin Maurizio Valla, diplomirani inženjer nuklearne inženjerije i doktor nuklearne fizike sa bogatim radnim iskustvom iz oblasti strateških usluga i korporativnih finansija. Od 2009. godine obavlja poslove sa posebnim ovlašćenjima i odgovornostima kao pomoćnik generalnog direktora za prodaju i marketing u DDOR a.d.o. Novi Sad koji je deo grupe UNIPOL, jednog od vodećih evropslih osiguravača. Uz saglasnost Narodne banke Srbije obavlja funkciju člana Nadzornog odbora „DDOR GARANT“ Društva za upravljanje dobrovoljnim penzijskim fondom a.d. Beograd.

Jel ovo taj Italijan ili neki drugi?
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.420
Reaction score
4.140
Локација
127.0.0.1
Cinjenica je da je Dule imao oko sebe jos pet sposobnih kao on da KKP nikad ne bi ni dosao u ovu situaciju. Pa ni on ne bi morao da ode. Takodje je cinjenica da je postao preveliki znak jednakosti izmedju njega i KKP. "Drzava, to sam ja"? Malo je bolesno. Steta je sto se drugacije nije moglo, mi nikad necemo moci da angazujemo trenera ovog renomea. To znanje i iskustvo mogu da plate samo najveci evropski klubovi. Sta je tu je...

I bez kenjanja, sta sad kao Pekovic ne valja zato sto je Dule otisao? A valjao je pre dva dana? Je l' valjao zato sto ste verovali da je planirao Duleta da zadrzi ili zato sto ste verovali u njega kao predsednika. Ako je prvo, onda ste iz pogresnih razloga podrzavali Pekmena. Ako je drugo onda ovaj odlazak Duleta nema veze sa vasom podrskom za njega. Verujem da ce sve biti dobro. Meni licno je zao sto smo izgubili ovakvog trenera. Previse lepih trenutaka nam je doneo. Jasno je da nam ne moze biti svejedno...

Dule, pamet u glavu na poziciji predsednika SD, da se ne ponovi neki novi Djura, i da se oparis negde u inostranstvu.
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Колико сам чуо ФГЗН одбили да уђу у УО због Дулета. Видимо италијан у УО, које тај човјек. Друго колико сам чуо Зализани је близак сам Пековићем па онда јасније све изгледа.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Kakva sramna smena DV.. Necu jos da pljujem dok se ne oglasi sam dule.
Nema braco moja u ovoj jadnoj drzavi je veci greh kada pljujes pickoustog i pricas istinu nego kada zgazis dete na pesackom prelazu. I posle zasto najpametniji srbi beze iz ovog mulja.. Eh.
 

Nikolai

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
418
Reaction score
39
ddor-3.JPG


Gospodin Maurizio Valla
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
To nesto kao u FK, skupstina na svakih 6 meseci, da se vidi ko je sta uradio? Zasto li mi si po glavi mota decembar 2014, i davanje nekakvog vremena UO...?

Dzabe su nas ovde ubedjivali da niko nije iznad Partizana, misleci na zlog dukljanina, a eto, na kraju ispade da je neko ipak iznad Partizana, poslednja smetnja je uklonjena...
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Stičem utisak da bi mnogi više voleli da se klub ugasio ili bio prebačen u dno ligu samo da Vujošević ostane. E pa meni je drage moje kolege i dragi moji Grobari MOJ PARTIZAN mnogo draži i preči od svega. Hvala ti Dule na svemu, podario si mi mnogo sreće i radosti. Uopšte mi ne bi bilo teško da poverujem da je ovo i neki recimo Miškov uslov za neku saradnju ili još nekog sa lovom.

Nadam se da će se Pera okružiti pravim ljudima, da će imati prave uslove pa da uđe u legendu kao trener.
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
@ Djenka
Duletov mandat na celu JSD-a zavrsava za 7 dana ako se ne varam
@ Nikolai
Licno mislim da je iskljucivo njegova odluka, ali da sacekamo njegovu izjavu... Ne ocekujem od kluba neko izjavu osim kurtoaznu, toga nikad nije ni bilo ni kada je Kica otisao, ni Divac ni ...
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Ево нам управе као у ФК све сами неки бизнисмени, бојим да нам је СНС на мала врата ушао, преко наивног Пекмена.
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Nadam se da ce pad biti velicanstven i DOSTOJANSTVEN let, da ce biti penicilin za navijacku sizmu. U suprotnom.... bice mi lakse
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Ljudi bre, osvestite se!!

Pa mi smo pre 7 dana bili MRTVI !!!

Slavilo se u kabinetu premijera, to vam odgovorno kazem!!!

Dule je triput odlazio i vracao se... sada ima gde da se vrati, bili smo bre vec sahranjeni kako vam nije jasno???

Pa nije umro covek, ne daj boze, pa on ce uvek biti jedan od nas, deo nas...

od sutra: NASE SNAGE JACAJU SVAKIM NOVIM DANOM SVE DO SMRTI ZAJEDNO....
 
Последња измена:

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Crni, to tek ostaje da se vidi...Jedini potez uprave do sada je smena legendarnog trenera u ekspresnom roku 20 dana pre pocetka sezone.

Naravno da upravi treba dati sansu, ali samo bi blesav trebao da bude strpljiv sa njima kada su vec sami sebi zadali zajeban domaci ekspresnim sutiranjem Duleta. Ako brzo i efikasno mogu da teraju legendu, ne ostaje im nista sem da brzo i efikasno dovode vrhunske igrace.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top