Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
SRAMOTA kakva nikad nije bila na nekoj kosarkaskoj utakmici Partizana. Sve je vec ispricano samo zelim da pohvalim jos jednom zandarmeriju koja je tako divno zastitila one postene momke koji su samo pretrcali na drugu tribinu da bi se druzili od manijaka sa tribine A koji su im jurili u susret da ih biju. STOKA STOKA CIGANSKA
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Najgore je što šaka ljudi uništi i ogadi ceo jug, nekad sam se ježio od huka sa juga, danas...
Lep primer se daje i mladim naraštajima...
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.302
Reaction score
11.912
Локација
Tu, odmah iza tebe
Ja ne kazem da bi neko od njih zaista ucinio nekom nasem igracu nesto, ali jednostavno ljudi ne zele da razmisljaju o tome da li ce im se nesto desiti, ili jos gore njihovim bliznjima. Ti ljudi su juce poslali decu da biju osobe sa decom i zene, mislite da oni imaju obraza? Mislite da je njima nesto da tom Velickovicu, Ratkovici, Marinkovicu zalepe samarcinu pred porodicom, da im pred njima prete?


Da li ste vi svesni o kojim ljudima se ovde pise? Kaze neko gore, nisu se igraci ni Arkana plasili. Ma jok nikako, Obilic je jako strasna ekipa bio.

Sve su to ljudi od ranije poznati policiji i koji imaju debeo dosije. Sta mislite zasto nisu gde treba ad budu? Pa zato sto iza njih stoje isti oni sto su im neki dan rat objavili preko medija. Samo ih smenjuju ko potrosnu robu, sad ce doci neki novi mutavi.

Vi uradite neki prekrsaj, pa cete videti dal cete u zatvor. A oni...
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Daj Tomicu.....da je Uprava stala u zastitu igraca nista ne bi bilo!!!!
Pa da su rekli ,evo mi cemo da nosimo majice.Predsednik ce da se i proseta u majici kao i tosa,ali DECU NE DAMO!!!
Niko im rec nebi rekao od nas,siguran sam.\
ali ne....onaj crnogorac se nije udostojio ni da dodje na utakmicu,barem ga ja nisam video
Nego jel zabranjen BLIC i dalje ili se ne komentarise ????
Treba pohvaliti ko god da je pisao
 

Milos90

Grobar
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
206
Reaction score
6
Локација
Beograd
Jasno se videlo da je incident sa početka utkamice uticao na prvo poluvreme a doneke i na drugo.
Želeio bih da napomenem da nam je odbrana bila jako loša, nije se gradio igrač (Vanji čak dva puta u jednom napadu se desi da ne zagradi igrača), Robinson katastrofa (Hačer se baca po loptu a on već krenuo da trći u napad a loptu još nismo ni uzeli :banghead), Ratkovica u poslednjem napadu Olimpije zaboravio na igrača koji mu prolazi iza leđa i lagano poentira. Vanja je u ovom meču propuste u odbrani nadokandio onom trojkom na kraju.

Što se tiče incidenta, dosta toga je rečeno, ja bih dodao da je neobično što su predstavnici države nakon ubistva Stankovića objavili rat protiv uvozne mafije, a da niko nije ni pomenuo da je Stanković osuđeni kriminalac kom je pošlo za rukom da tri godine odlaže izdržavanje višegodišnje zatvorske kazne za teška krivična dela. On je štićenih pičkoustog kao i cela "tribina", koja stopira skandiranja i lupa šamare.
Juče se videlo kako ce policija sklanja i ne sme da ih zaustavi (naslov u Blicu: policija sprečila incident :banghead) dok oni prolaze duž cele hale i uleću medju navijače sa suprtone strane. Da li su opšte nekog priveli? Važno je da su celu utkamicu žandarmerija i policija stajali kod ulaza B na kom su uglavnom bili ljudi sa decom. :banghead

Žao mi je Džileta i igrača koji su ovu sezonu počeli neočekivano dobro i doneli nam onu potrebnu sigurnost koja je falia početkom prošle sezone. :respect
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.872
Reaction score
10.931
Bravo batapudla....u srz
Raduje me ovaj naslov ako nista drugo ne moze
http://sport.blic.rs/kosarka/domaca...kad-se-zbog-mutavog-tisina-pretvori-u/ddn38cm

ZAo mi je dzileta i kosarkasa...da nije debeli tu ne bi vise od 500 ljudi bilo na sledecoj utakmici

Баш сам хтео да окачим то са Блица (ако си имао удела у овоме, капа доле :wink:), али ево и на Б92
http://www.b92.net/sport/teme/b92.php?yyyy=2016&mm=10&nav_id=1188796
 

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
595
Reaction score
210
Локација
Dire
Pizdousti...pita se da li je to jedini njegov greh što brani pizde sa Juga. Jerbo ga oni brane od onih zločestih nazadnih Partizanovaca koji mu zameraju to što je peder!
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.751
Reaction score
6.270
Ako vec uprava nece da se oglasi o ovom sramnom pitanju. Zasto mi kao forum ne izdamo saopstenje ili postavimo neku anketu bilo sta? Sigurno je da nece proci to nezapazeno... Da ljudi van price znaju zasto ce sledece kolo biti duplo manje ljudi nego sinoc.
 

!Rastko!

Grobar
Учлањен(а)
29.01.2007
Порука
442
Reaction score
340
Локација
NBG
Na 2-om minutu snimka se vidi kako ta cela ekpia silazi do terena i lagano se setka do drugog sektora. Ako ikako postoji mogucnost neko ko zna da barata sa kompjuterima da se zumiraju te odvratne face ako moze naravno.
 

Chalmers

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
591
Reaction score
69
Bila je neka slika po netu...da je bio taj neki vodja "Aca rosavi " u toj grupi...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.610
Локација
Beograd
...
Ми смо сада у позицији разбијене војске, потпуно опкољене и обезглављене, да једино што још преостаје јесте да се свако за себе пробија и гледа шта ће и како ће.
...
Da l smo vojska, da l smo pojedinci...ali zaista mi sve ovo liči na to - probijajte se kako ko može, možda se jednom ponovo sretnemo...
Neko će možda posle svega odustati da i dalje prati Partizan, neko će ići i dalje, neko će pozvati na bojkot, neko na neku akciju...
Videćemo hoće li s enešto iz svega ovoga izroditi, ili ugasiti...

Meni je najcrnje od svega ono o čemu smo pisali na temi o fudbalu - Srbin često hoće da svi Srbi budu po njegovom modelu, a ako nisu...e onda ubićemo zaklaćemo ko sa nama neće ili pasja groblja za poražene, ili, evo kako to ide kod Grobara - šamaranja neistomišljenika, zabrana ulaska na određenu tribinu i slično...

Ne bih ja ulazio sad u krupnu priču o državi, kriminalu, policiji, biznisu, sposobnima, uspešnima itd, nije pitanje za mene, što bi reko Džile, jasno mi je i da svako mudar i pametan ne želi baš da se zamera opasnima niti da svoju glavu stavi na panj tek tako, ali STRAŠNO mi je da Grobari ,,uvode i zavode,, neki red prema ljudima koji takođe navijaju za Partizan!
To mi je nešto najgore i najcrnje u svemu...

Videćemo šta će biti dalje...

Ja sam hiljadu stvari mislio od sinoć do danas (nisam bio na utakmici, ali moj sin jeste), svašta sam mislio i da napišem, ali se uzdržavam, jer svašta bi tu bilo...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top