Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Sve se slažem sa napisanim !
Da je odvratno to što se desilo jeste !
Po meni ,to što se nosile maijce je njihova stvar. Uprave su u talu sa kriminalcima i to je opšte poznato ,ali da Grobar doživi da ga grobari jure po hali ,i to sve sa decom .... to im ne opraštam nikad !

E sad ,šta mi smeta ?!
Da su premijer i ćoki sedeli veče pre tog dogadjaja i pravili idealni scenario svega ,bilo bi to baš ovako.
Da i u Pioniru ostane gledalaca kao i u Hramu i onda ciganija može sama da uživa u svojim govnarijama.

Kažem vam , ako se povučemo i bude nas manje u hali , pobedio je premijer,ćoki , cigani sa juga ..., a Partizan i mi ,pravi partizanovci smo izgubili.

Vama kako je volja , a ja tek sad imam želju da idem na tekme.
Mene neće oterati bagra . Da ,klince više ne vodim , ali ja sam tu !
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Pisem ja sve pametno samo nema ko da procita a jos manje da shvati. Mnogi ne zele i nece da shvate kako stvari funkcionisu u ovoj drzavi i da vlada zakon jaceg.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
A je l se ne spremamo za FIBA LŠ? Šta da očekujemo od ovih? I jedan off sa lica mesta, daj Bože da padne ukrštanje sa nekom ekipom poput ovih Baken Bearsa, ovo je neverovatno šta oni igraju.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.608
Локација
Beograd
...
...ali da Grobar doživi da ga grobari jure po hali ,i to sve sa decom .... to im ne opraštam nikad !

...
Isti slučaj ,,preliva se,, i na fudbalske i na košarkaške teme...ali, evo, da, iz određenih razloga (napad navijača Partizana na navijače Partizana u košarkaškoj hali) nešto napišem ovde...

Dakle, ne bih se nešto naročito bavio likom i delom pokojnika, nit je to moj posao, nit je moje da nekome sudim...
I to ko je kome otišao na sahranu i zašto, opet je lična stvar pojedinca...i to što Božinov voli da bude u prvom planu na bilo koji način, (davanje kartona Mažiću, slavljenje gola koji nije dao, prihvatanje lične odgovornosti za nošenje majica) opet je samo stvar njegove ličnosti i ništa više od toga...

To sa majicama mi se naravno ne sviđa, jer se onda postavlja pitanje zašto je na majici ovom prilikom bio baš ovaj, a zašto nekom drugom prilikom nije bio neki onaj, itd, a isto se odnosi i na minut ćutanja, zašto za njega, a ne i za na primer Voju Pančevca, ili kako bi već to moglo da ide...
Ali, ne zaboravite i ovo: jedna od osobina srpskog mentaliteta je da se danas kunu u nekoga, a posle par decenija (ili za mnogo kraće vreme) će ga najstrašnije pljuvati, ili ga bar potpuno zaboravitii i tako sve u krug...tako da će i ovaj sa majice, kao i svi ostali, imati neki svoj rok koliko će ga slaviti, ali...kažem, sve je to stvar nekog ličnog izbora, neko bi, a posle ne bi, na majici Tita, Dražu, Radovana, Šešelja, Mladića, Putina...a ima nekih koji bi sad i Saleta Mutavog...
Stvar ličnog izbora (i još štošta drugo, ali ipak uvek i ovo prvo!)

Ali, nije stvar ličnog izbora kad neko krene da te bije - šta ćeš onda?! To nije bio tvoj izbor!

U svemu ovome meni je najstrašnije to što grobari vrše nasilje nad Partizanovcima...da li je njima stvarno cilj da na stadionu i u hali ostanu SAMO ,,najvatreniji,, pa makar ih ne bilo nikada više od neke skromne cifre, ili STVARNO misle da će nekome promeniti mišljenje ako ga ošamare, ili jednostavno ne znaju da misle kad to rade? Ili imaju neko naređenje od nekoga da se tako ponašaju?

Naravno, dovoljno sam mator da sam i sam doživljavao neprijatnosti slične vrste, ali...ovo već prerasta u konstantu...posle rascepa Grobari-Južni front, pa Grobari-Zabranjeni, sad će, sasvim je moguće biti rascepa i na grobari-Partizanovci, i to ne negde izvan JNA ili hala, nego čak i unutra...grobari ovoga puta ide malim slovom jer je nečasno junačiti se nad nekim ko je slabiji od tebe...

Dakle, čovek sam koji zaista izbegava sve vrste nasilja, uvek ću gledati da se sklonim, čak i da ne ulazim u bilo kakvu fizičku konfrontaciju, to su neki moji životni stavovi, dok sam bio mlađi mogao sam kroz sport da izrazim svoju snagu, veštinu, itd, ali sad kad više to nisam, želim samo da mirno živim svoj život i da se ponekad izderem na fudbalskoj utakmici...
I moj sin se ponaša slično, s tim što on čak i ne viče i ne psuje na utakmici, a ako nešto tako i povremeno uradi, ja ga ne čujem od toga koliko sam ja ,,zapenio,, u tim trenucima...
ALI...
Kada bi u mojoj blizini, neko samo takao mog sina u nekoj lošoj nameri, (recimo na stadionu, na utakmici), e, tu mog povlačenja više ne bi bilo ni za milimetar, pa kako se kome zalomi...mnogim roditeljima je usađeno da BRANE svoje potomstvo po svaku cenu i protiv bilo koga...
A podsetimo se i da, na istoj trinini gde i ja sedim, ima mnogo jačih od mene (pa bili oni nečiji roditelji ili ne) kojima je i ,,fitilj,, mnogo kraći od mog, i stvarno svašta još može da se desi ako se fizičke pretnje budu ponavljale...

Da se ponadamo da toga ipak više neće biti... ???

Ali, ovo je strašan udarac za navijače Partizana...ionako nas je malo na utakmicama, videćemo kako će biti ubuduće, da ne govorim o tome kako će se ovo odraziti na neko zajedničko navijanje u hali, ili na JNA, gde Istok i Jug već ionako nemaju baš uvek identične poglede na svet...
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.567
Reaction score
3.371
Stvari se osudjuju na prvu loptu kad su tako ocigledne, a nekad je dobro i sacekati par dana i videti reakciju rezimskih novina, da bi potvrdili svoje misljenje ili dobili neku novu naznaku.

S obzirom na to da bljuc, svinjformer i psiho nisu casili ni casa i uglas osudili one koje su ocigledno naterali na greh, jos je jasnije da db-ovsko- dilerske sprege sa vlastima imaju jaku vezu sa ovim sto se desilo, i na pritisak uprava i igraca.

Ako su oni postavili nekoliko logicnih pitanja za ovu namestaljku na koju je bilo tesko reci "ne", onda ima i pitanje za "objektivne", ako im do sada nije bilo jasno da je cilj njihovog vodje svesti Partizan na nivo od kog se ne moze izdici- bez postovanja, bez novca, bez mogucnosti osvajanja trofeja, i sa sve manje navijaca koji bi se tome protivili, a kojima i onako postaje vise svejedno (da ne pricamo o regrutaciji buducih iskrenih navijaca- ne onih profi narko navijaca, vec iskrenih partizanovaca).

Ako je neko legendi Sasi Ilicu naredio da ide na groblje jednom osudjenom kriminalcu, grobarcini Novici Velickovicu da nosi majicu istog, Pekovicu sa milionima da pusta minut cutanja- kako ce taj neko dozvoliti jednom Neci Mihajlovicu da igra i da se proda ako ne prospe par utakmica, golmanu Stevanovicu da ne pusti par golova, upravi kosarkaskog kluba da osvoji (kako samo smesno zvuci ovo) prvenstvo?

Ovo zlo nad Partizanom je dozivljavalo svoje trenutne uspehe, ali kulminacija ponizenja je dosla pre par dana... za sada. Naterati zadnje uporiste otpora prema pomahnitalom fasizmu napustiti halu i pitati se da li uopste dolaziti na utakmice je najjaci udarac. Saginjanje, zahvaljivanje, slikanje sa grbom govnara, slikati se sa samim krvnicima na otvaranju basket igralista, raditi protiv samog sebe (uprave FK i KK) je bilo bedno, ali ostajalo je ponesto u nama jer su sve to cinovi pojedinaca koje ovi drze za muda. Ovo sto su preko toga, i preko narko-vodja postigli pre neki dan u hali je najtuznije nesto sto je Partizan doziveo, i doveo nas sve u cosak iz kog se ne moze.

Da li ce to dovesti do toga da nas i definitivno ponize i zavrse svoju misiju ili ce pritisnuti do tacke sa koje nema vise gde nazad i kao pruzinom odbijeni naterati obicne ljude na prirodan i logican otpor, videcemo uskoro.

Da im ne bi taj "uspeh" dopustili, za pocetak treba ne padati na njihove gebelsovske fore i ostati uz Partizan, ali i naci nacin to objasniti svojoj deci, koliko god to tesko izgleda sada. One cike su goveda narkomanska (ili nesto prikladnije, zavisno od godista deteta) koji su trebali biti u zatvor, ali onaj cika na vlasti ih je pustio i naredio da rade protiv Partizana jer ga on mrzi. Da bi ga odbranili od svih tih losih cika, mi moramo voleti Partizan jos jace!
 
Последња измена:

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ništa ovo nije slučajno. Ni ubijanje tog čoveka, ni teranje sportista da nose majice sa likom kriminalca. To se zove ubijanje dve ptice jednim kamenom, a stiglo je iz iste organizacije, ako je tako mogu uopšte nazvati!
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
U svemu ovome meni je najstrašnije to što grobari vrše nasilje nad Partizanovcima...
to nisu grobari, oni nisu tu zbog partizana vec zbog kombinacije, njih ne interesuje partizan, utakmica, rezultat njih interesuje novac i samo novac, oni su tu zbog neke kombinacije boli ih q za tribinu !

ogavni su, to nema veze sa juznom tribinom...

dok sam gledo kako ti glupani idu i kurce se nad obicnom publikom koja je NORMALNO zvizdala nekom ko ne zasluzuje minut cutanja, osetio sam takvu gorcinu u sebi da nikakav poraz to ne bi mogao da probudi...

nek idu da biju cigane koji su im preuzeli svaki kraj beograda ali ne za to treba snaga i muda ovako je mnogo lakse...
 

komandant

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.102
Reaction score
128
Da li je istina da je raiffeisen banka raskinula saradnju sa kk zbog majica?
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
nek idu da biju cigane koji su im preuzeli svaki kraj beograda ali ne za to treba snaga i muda ovako je mnogo lakse...

Takvi nek idu ili pod zemlju ili u tri lepe, i jedni i drugi. Koje preuzimanje čega? Pa ti što uzimaju i preuzimaju nisu navijači, oni se drugim poslom bave.

A ako je tačno za rajfajzen, trebalo bi da se konačno obrate javnosti.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Ту полу-вест око одласка спонзора, па и разлога који су довели до прекида сарадње, ако се уопште и десило, морао би клуб да званично потврди или демантује, под одмах.
Као што је потребно представити новог спонзора и најавити сарадњу, тако је ваљда логично и обавестити јавност о прекиду или крају. Још пре би се морало хитро реаговати ако ова спекулација није истинита.
Могу да разумем да нема ни речи о износима спонзорстава, јер претпостављам да Млађа те папире поједе одмах по потписивању да их се непријатељ не дочепа, али некакво обавештење о доласцима / одласцима је ваљда уобичајена ствар. Посебно када се узму у обзир околнисти и узрочно- последичне везе које иду уз ту причу.
Овако само једна штета више.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Gde i ko je napisao da je došlo do raskida ugovora?
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.889
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Ako nije produžen ove sezone, ugovor sa Raiffeizenom je istekao na kraju prošle.

Da je produžen, valjda bi klub objavio.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.593
Reaction score
13.581
Локација
Yaoundé
Gde i ko je napisao da je došlo do raskida ugovora?
Уговор са Рајфајзеном потписан је прошле године у новембру и од самог почетка било је речено да ће трајати до краја те сезоне...

http://kkpartizan.rs/sr/vest/1715/raiffeisen-banka-je-novi-clan-crno-bele-kosarkaske-porodice

... а док ово пишем, лого Рајфајзена се и даље налази међу спонзорима на дну странице на официјелном сајту ККП. Е, сад, немојте ме држати за реч, али мислим да сам ту информацију прочитао синоћ касно на

http://volimpartizan.rs/category/kosarka/

... али сада је тамо нема. Гугл претрага такође не даје резултат...
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Nemam ništa protiv sajta, i ja sam jedno vreme sa kolegama pokušavao nešto slično da napravim, ali mnogo nebuloza se tamo nađe.

Između ostalog i priča sa naslovom "Janković: Džikić napravio prvi potez", a sve na konto one priče da ga je Džile upoznao tamo letos. Sve to sa debelom rezervom.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top