Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

stojadinx

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
79
Reaction score
3
Jedini izlaz iz ove situacije da bude bar priblizno konkurentni miljenici rezima je da stvorimo jak uo ili mozda cak i presednistvo od nasih legendi tipa psd, pekovic, zofri,grba...ne samo ovi vec nabrojani nego svi bivsi asevi da stanu uz klub i da oni cine skupstinu kluba i donose odluke.Takodje ljudi politicari u klubovima su nuzno zlo bar dok se ne privatizuju, ne moguce da niko iz vladajuce strukture ne bi podrzao ovakav projekat.
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Pekovica kao sto sam rekao zabole za sopstvenu igracku karijeru,on je potpisao ogroman ugovor sa Minesotom i ot tog momrnta ga je bolelo za sve.

Covek se druzi sa bratom od Sarica i ko zna jos kakvim krimosima,u glavi su mu samo pare,biznis,interesi itd. kakva kosarka crna,karijera,kakav Partizan.

Ja sam ovo osecao od momenta kada je izabran za predsednika kluba.

Odmah sam znao da coveka ne zanima ta funkcija vec je tu stavljen da mozda ulozi nesto svoje i da nas izvuce koliko toliko, a to je uradio mozda da se oduzi klubu jer da nije bilo Partizana ne bi on imao ovoliko para.

Ali da se on zajebava sa klubom i da se udubljuje u problematiku sta nije u redu, sta popraviti, da ga to preokupira, odmah sam znao da od toga nema nista.

Jednostavno nije on taj tip coveka, on je neozbiljan lik, koji bi da se zajebava po diskotekama i bude u drustvu krimosa, i ne zameram mu na tome. Verovatno bih se i ja zajebavao i ne bih hteo da imam nikakvu obavezu i odgovornost nad glavom u tim godinama, ako ne moram a pritom sam pun love, bolela bi me 3 kurca.
 
Последња измена:

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
@kuki
Jesi me pomesao sa nekim?
Kakve kuvarice??
Miloje??
Kuvarice nikad pominjao nisam,a za Miloja mi je zasmetalo sto nam je ispao bitniji od Dzileta i sto radimo rezime sezone sa njim umesto sa nasim herojima
Doduse nije ni pomoglo to sto protic cigana istini za volju je igrao kao da je FMP ,a ne Mega.
BTW,lagao sam svesno samo oko nekog spina za pojacanje....i to zaista jer sam znao da odredjeni ljudi to koriste....mislim da sam i napisao u zatvorenom delu
@enslaved
ponavljas se covece.....
Jel ti bese onomad bio za djuru frizuru i pljuvao mene zato sto mi Nadj nije bio legenda:D
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Jedini izlaz iz ove situacije da bude bar priblizno konkurentni miljenici rezima je da stvorimo jak uo ili mozda cak i presednistvo od nasih legendi tipa psd, pekovic, zofri,grba...ne samo ovi vec nabrojani nego svi bivsi asevi da stanu uz klub i da oni cine skupstinu kluba i donose odluke.Takodje ljudi politicari u klubovima su nuzno zlo bar dok se ne privatizuju, ne moguce da niko iz vladajuce strukture ne bi podrzao ovakav projekat.

Potpuno suprotan pristup od onoga sto ja smatram...klub treba da vode ozbiljni privrednici, tj neko ko ce da ulaze svoj novac kroz svoju firmu. Nikakvi bivsi kosarkasi ne mogu da nas oporave i da daju toliko novca koliko nama treba. Oni mogu da pomognu sa 10-15 hiljada, eventualno jednom neko uleti sa pozajmicom od 100 i to je to. Dok ne dodju ljudi poput Socanca koji je tu bio dok smo uspostavljali dominaciju nema nista od nas. Dok se tako neko ne zainati i kaze sad cu da podignem klub na noge. Ali to mora neki zaljubljenik u Partizan koji pravi svake godine lovu na ozbiljnom nivou...
Tu treba da bude par nasih bivsih kosarkasa da se pitaju za trenera, igrace, da odrze Partizanstinu...ali taj na vrhu je najbitniji, da on donosi novac i upravlja klubom i da ne dozvoli da se neko zajebava sa njegovim novcem, nego da se radi ozbiljno.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Nikola Pekovic ,za njega znam sigurno i nedvosmisleno....ostale ne mogu da pominjem jer se jako uspesno kriju.Drugim recima ,smatram da jos danas iz kluba pored Pekovica treba da lete Todoric i mladjan Silobad
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Dobro, ako ništa drugo, neke stvari po tom pitanju izlaze na vidjelo.
Pri tome ne mislim ni na kakve insajdere, već na te koji djelovaše kao spasioci a postadoše nam rak rana kluba.
Ko zna kakvim su pritiscima i oni izloženi. Možda su im dali neke ponude koje ne mogu da odbiju, ali su valjda znali da će tome da budu izloženi kad se uhvate u ovo vrzino kolo.

Šta god da bude, borba mora da se nastavi! Volio bih kada bi igrači i Džile bili svjesni koliko nam znače.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Sta se sad Pekovic istice u prvi plan, covek je samo figura, ko ga je doveo, sto ga je doveo, ko se krije iza njega?

Ne rade u interesu Partizana, to od prvog dana tvrdim, a da li zato sto su glupi, sto se ucenjeni, ili iz sopstvenog interesa, to ne znam, i ne zelim da ulazim u to, nadam se da ce jednom izaci na videlo.

Edit: mozda je bolje ove poruke prebaciti na temu o upravi, da ne bi bilo obrazlozenje kad se obrisu da su na pogresnoj temi...
 
Последња измена:

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Pazi....u onom momentu kada je klub bio pred ozbiljnim gasenjem postojalo je ogromno svetlo na kraju tunela. Sve se po prici skockalo....i da je usao "jak" lik i da taj lik ima americki kapital za koji se zna da se ne dira bez odobrenja od preko bare.
Ja sam zasta pomislio da je to jedina normalna i dobitna kombinacija
-Grobar
-Ima lovu
-Zna kosarku
-Americki kapital koji psiho ne sme da pipne
znaci da smo gadjali sve atribute koji nam trebaju za odbranu od psiha ne bi pogodili kao ovu
MEDJUTIM
-Tip je ocigledno sve samo ne grobar
-Lovu je ulozio tako lose da su ga ucenili na neki nacin
-Kosarka mu nije vise bitna
-Pritom je lik fuck`n neobjasnivo postao fan pizdoustog:banghead

Realno su nas usrali za sve pare....

@sensei
PEKOVIC NE RADI U INTERESU PARTIZANA!!!!!
jbt jel treba da crtam
Da li radi za covica,ne znam,ali sigurno znam i to mi je potvrdjeno da je puppet ,tj da se nista ne pita!!
Tip je novi Vanja udovicic,steta sto je crnos....da nije vec bi se naslo mesto za njega u rekonstrukciji vlade :banghead
 
Последња измена:

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Još da se javi Crni i da opljuje Tošu i ja častim piće celi forum !!!


Drago mi je da se ljudi polako bude i shvataju lik i delo sadašnje uprave ,makar oni bili i AR !


Jedino loše je što mi tu ne možemo ništa da uradimo. Kako nam je u FK ,tako nam je u KK . Imamo te dve svetle tačke , Marka i Džileta ,ali pitanje je vremena kad će oni biti smenjeni pod izgovorom loših rezultata .
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
a onda slede posledice rada uprave.....
Da nema dzileta mi bi sada bili na 0:9
Sa Markom je isti slucaj
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Jbt sada ću krenuti da branim upravu samo zato što ih rublev pljuje ,na ovom forumu je uvek bilo pravilo prava strana je ona koju pljuje kolega rublev..

Kada smo kod Pekovica ,on ako ima iq 90 neka me sada neko strelja .. i sada se vi cudite kako je on nečija marioneta i kako ga neko iskorišćava ? Ma daj jbt.
Njegov ortakluk sa pickoustim me uopšte ne čudi ,čak šta više ...
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Postovi premesteni u ovu temu. Nastavite raspravu, samo bih vas zamolio bez vredjanja.
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Pa ta se pozabavimo našim stanjem.
Dugo se spreman da pišem ali ima dosta toga pa je bilo teško da se nakanim.
Stanje je upravo onakvo kako sam i pričao na početku prošle sezone.
Katastrofalno i bez ikakvog plana,sem ako plan nije uništenje.

Da se nevraćam na sve samo ću reći da sam tad ponudio plan koji nije ni lep ni optimističan,koji nije prihvatljiv mnogima al nekakav plan.A to je 5 godina bez ikakvih takmičarskih ambicija ali sa vraćanjem duga tako da posle 5 godina budemo na nuli,plus polako formiranje tima od mladih igrača,1-2 svake godine mladih tako da u 6 godini imamo izuzetno talentovan i spreman tim uz par stranaca i iskusnih i da budemo ravnopravni za titula u Jadranskoj.
Dobio sam i ovde odgovor da Partizan mora da se bori stalno za titulu,i odgovor od presednika da ove godine napadama Evroligu,a treće uveliko.

I šta imamo.Imamo to da smo tu kao krpa za udaranje.Postojimo da pišaju po nama,zbog privatnih interesa,platica,povezivanja staža i veličanja srpske košarke.
Mi ne da se ništa ne pitamo u našoj košarci jer Ćoki drži i Savez i sudije i 5-6 klubova (CZ-FMP1,FMP2,CZV,Tamiš,Metalac,Borac,itd.).
Mi smo realno 4. tim u zemlji,možda smo po rezultatima drugi al smo stvarno 4.Po tome koliko se pitamo i šta od igrača možemo da dovedemo.
I ako fmp2 i nema neke naročito jake talente opet ima jednog Apića koji je za naše centre izmislio košarku,plus snagu i mogućnost napredovanja ili jednog Davidovca.Miškova Mega preko menadzerisanja okuplja ozbiljne mlade talente.Mi ni jednog Rakićevića ne možemo da dovedemo.Mi ne možemo ništa.
Stojanče je lepo objasnio u timu sem Marinkovića i donekle Vrapca niko ne može nešto da napreduje.
Tim je po meni solidno,loše selektiran.
Ja sam mislio krenuće se na mlađe igrače.Pa recimo ne može da se dovede Luvavu jer ide u NBA,pa ne može Zubac koji takođe ide tamo,pa ne može Zagorac jer se planira za više ne da se ni ciganima,ne može ni Jaramaz al majku mu zar ne može Janković (koji se po insajderima prati) nego ode u Olimpiju.Ili talenat Mušidi sa onakvim telom za kog nisam čuo al to nije moj posao,valjda nešto rade u klubu.
Pa pogledaj našu centarsku liniju jači vetar ih oduva.Pa čemu Majstorović i Birčević koji protiv slabijih rivala mogu nešto da odrade i pogađaju trojke.
Zašto ne jeftiniji i igrači koji mogu da napreduju plus fizički jači koji mogu da se pobiju sa ozbiljnim igračima cigana,da se radi na njihovom napretku,u odbrani mogu bolje a i drugo bi se doteralo,pogotovo igra leđima koju mogu da igraju,kao Janković i Tejić.
I tu dolazimo i do Dzikića koji formira tim alaKrka,e pa ovo nije Slovenija.
Nije tim onako koji može po Sloveniji da uzme titulu a u Evropi sa ozbiljnim se i ne takmiči.To smo sad mi.
Plus prijatelji su imali susrete sa njim i u kontaktu kao "jebi Dzile cigane,da ih zajedno" a on "ma koji vi".
Kod njega je izražena kao sportska priča,kao samo teren,lepo sa sudijama,sve lepo_Ovo je bre borba na život i smrt,plus tek treba da pokaže šta može kao trener.A očito je da neće da pravi ekipu od mladih koje će da uči,da radi sa njima,da napreduju,da fizički dominiraju,već tim alaKrka.
A na sve to je na brisanom prostoru jer nikakvu podršku kluba nema,jer klub praktično i nepostoji.

Ako je prošla sezona,prema uglednim članovima bila "godina stabilizacije",a to se može razumeti uz svo lutanje,ova bi u najboljem mogla biti takođe "2. godina stabilizacije".Mada je pre "godina stagnacije" ili pre svega "godina propadanja".Jer je očito da se sve manje pitamo,borimo ili pokušavamo.Čak i navijači pred batinama beže iz hale,a sve je češće da se svi mire sa stanjem i da im je što je najgore svejedno.
Meni je jasno da mi nismo cigani i da moramo više da trpimo_Oni bi 1 godinu pali pa mi zatim odmah sledeću dovodili svemirska pojačanja.OK,mi to ne možemo,mi 2. godinu ćutimo i sa timom koji ne može ni da pokuša nešto_OK trpećemo 2,trpećemo 3 ali u 4. bi trebalo da krenemo da pokušamo da pravimo ozbiljniji tim.Al već se sada vidi da naša uprava nepostoji i da ih boli za pokušaj promene na bolje.
Sad se vidi da ćemo se sa Cibonom boriti za 4. mesto.A to je mesto za nas nebitno jer za nešto više smo nemoćni.Svejedno je koji ćemo biti.Rezultati tu nisu ono najbitnije.Najbitnije je kako se postavljamo kao klub,a to je žalosno po sve nas.

Nikakva ovde pojačanje neće pomoći.Niti nam trebaju.
A ni neko trošenje za sledeću godinu jer cigani će biti nikad jači i juriće Evroligaški F4.Samo mladi igrači i planirati polako.
To naravno ako uprava planira da se bori za titulu jednog dana.

A rešenje problema je moralni preporod.
Naš najveći problem naroda,države a i našeg kluba je gubljenje moralnih načela.Sve se pravde,sve može.
I tu se vraćamo na majice,jeste bilo kritikovanja ali još više opravdavanja igrača što su nosili majice.To opravdavanje je po meni jako loše.To da će neko njima napraviti probleme i njihov strah nije za pravdanje.Oni su u mnogo boljoj poziciji od običnih ljudi.Mi možemo pretrpljeti razno nasilje i za to niko neće čuti,niti možemo šta reći.A oni kao javne ličnosti mogu to obznaniti i tako se mnogo lakše odbraniti.Mogu izaći i prozvati Državu i Vučića i zatražiti zaštitu,plus reći kako se ti nasilnici upravo pozivaju na Državu i Vučića pa nek Država pokaže koga će zaštititi.A da će nastradati zbog nenošenja majica je smešno.
I ko može da garantuje da isti momci neće ući u svlačionicu i tražiti da se izgubi utakmica,kad bi u nekom slučaju imali ikakvu šansu da izbacimo cigane iz borbe za Jadransku titulu i pored njihovih sudija ?
I ko može da garantuje da svi neće pristati ?
I ko može garantovati da neće biti,to nije pitanje za nas ?

A taj moral je pokazan i na potpisivanju Evroligaškog F4 u Beogradu.
Zar su morali svi onoliki Partizanovci da se pojave,da se smeše,da pričaju o lepoj stvari za Srpsku košarku i Beograd.Kad je jasno da je to sve samo za Ciganiju.
I niko da jasno kaže:" I Partizan je 13 godina učestovao u Evroligi i nikom nije pao na pamet interes srpske košarke i Beograda,dok sad kad Partizan nije u Evroligi sve može i zapinje se maksimalno za F4".

Žalosno,žalosno,žalosno.
Okupirani.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Da ne bi ispalo da neko nekog navlaci radi dobijanja poena sve poruke sam obrisao i zamolicu vas jos jednom da se pridrzavate pravila foruma. Ko se ne bude drzao ovih pravila bice kaznjen u skladu sa njima. Stvarno nemate meru.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.276
Reaction score
18.354
Локација
Kej Republika
Sto?
Zato sto su Tosa i Mladja "dobri momci" a krsni krimos iz CG kancer kluba.
Zato sto se Dule pljuvao na sva usta, pa se sad i ovaj krsni momak pljuje.
Zato sto nijedan bivsi igrac kurcem nije mrdnuo i pomogao klubu, on bar malo jeste.
Zato sto je dozvoljeno da nam od kluba prave ikebanu zarad sitnih i licnih ciljeva.

Podrsku ima jer je popljuvan od ljudi koji su nas uveravali da je Dule najvece zlo kluba.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top