Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.491
Reaction score
13.457
Локација
tamo daleko...
Gde su razni dirigovani sabani, retardirani kecmani,vrli insajderi, ljudi koji misle da imaju dve glave, a u stvari nemaju nijednu, gde su da mi objasne kako ovo nije napredni KKP i da mi objasne kako sam ja u stvari Duletov dervis.

Neke rane nikada ne zacele.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Ja svakako nisam bio u zabludi pre godinu i po dana, ali mi je drago da se pokazalo i dokazalo da je velikog Duska Vujosevica iz Partizana mogao oterati samo i jedino (a da nije u pitanju picka ciganska) SNS placenik, koji se na nasu i njegovu nesrecu zove Nikola Pekovic. Nekada veliki covek, koji je svojevremeno bio spreman da rizikuje i svoju NBA karijeru, sada jedan od mnogih placenih sendvicara iz karavana ciganske pedercine na vlasti.

Nikola, hvala ti mnogo i mars u picku materinu. Na Zlatibor.
 

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
752
Reaction score
246
Kako Ekstra Nena potpisala Vucica, a Mica Beric zbog njega leteo :D

Svim "partizanovcima" sa liste zelim tumor, hvala!
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
-dva vita jablana, dva verna Aleka, rame uz rame, Nikola Pekovic i Milan Gurovic.
pu.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Nadam se da će predsednik povodom završetka nba karijerer da se okrene sebi i svojim poslovnim planovima, i da napusti Partizan. Isto tako, nadam se da nikome neće pasti na pamet da priziva kraj karijere u svetom dresu.
Za sve što je uradio hvala lepo, ali vreme je da se oprostimo.
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Slazem se... Coveka trenutna pozicija uopste ne zanima, ima svoje planove i obaveze oko buduceg biznisa i ja to pozdravljam i zelim mu sve najbolje.

Koliko god da nam je pomogao za ovo vreme, s pomogao je sigurno, hvala mu.

Treba nam neki mozak da nas vadi iz ovog sranja...
 

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
595
Reaction score
210
Локација
Dire
Nisam recimo maliciozan da tvrdim Peković namerno radi protiv kluba...ali je ucenjen. Kao i većina koji su makar na čelu mesne zajednice...

Da li postoji da dođe neko na čelu kluba ko može da nađe pare i da nema uslove...sumnjam.

To ne znači da im anuliram silna zahvaljivanja caru...jebo ih on.
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Nista neocekivano, ovo je trebalo davno da urade. Jedan stranac je bio visak za domacu ligu.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Nemamo visak stranaca.

Prosto neshvatljivo inacenje sa njim cele sezone kad se videlo o cemu se radi posle mesec dana. Moralo je odma da se reaguje i nadje bilo kakav upotrebljiv igrac.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Odlicna vest...

Doduse, mnogo ranije se trebalo reagovati, ali izgleda da Dzile nije hteo da pojede ono sto je izasrao... do danas.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Na kraju sezone zahvaliti se Majstoru, uz dužno poštovanje prema njemu,
osim ako u skorije vrijeme ne pokaže značajan napredak; dovesti nekog
tipa Lučić i na pet zvijer, nekog ko bi mogao postati zvijer ili recimo Krleta
ako bude potpuno spreman i to je to.

:napred Partizan
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Nisam recimo maliciozan da tvrdim Peković namerno radi protiv kluba...ali je ucenjen.

Izvini, ali cime je to neko ko ima desetine miliona dolara na racunu, a pritom i nije srpski drzavljanin, ucenjen? Dajte da vise ne pricamo uvijeno, treba lepo reci da je Pekovic izdao Partizan i sklopio pakt sa djavolom, jer da nije, da je ucenjen, najmanje sto bi mogao da uradi je da da ostavku, ode u jebenu Ameriku i kaze da nece da radi pod pritiscima i slicno. Ne, on jos podrzava pedera na vlasti, smenjuje Duleta, tovari Micu Berica, a uspeo je i da sjebe Danilovica sto se tice dolazaka na Partizanove utakmice, koliko god to izgledalo nemoguce.
Uopste ne vidim razlog da se istina uvija u oblande. Jedno je ono sto je Nikola Pekovic bio kao igrac i kao covek u to vreme, a drugo je ovo sada u sta se pretvorio. Pridruzio se Grbovicu, Danilovicu i ostalim ljubiteljima punackih muskih usana, te smatram da nema potrebe da se stvari ne nazovu pravim imenom.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.280
Reaction score
18.367
Локација
Kej Republika
Robinson će biti upisan u tefter kao jedan od najlošijih stranaca u svetom dresu. Daleko mu lepa kuća.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top