Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
A gde je bio juče ili prekjuče, sad po Pekoviću kad je otišo? Gde je bio kad smo se zahvaljivali čoveku koji hoće da nas uništi?
Serem mu se u glas, i njemu i svim legendama koji ma stalo do Partizana, samo onda kada vide priliku da uđu u Upravu. More MARŠ
 

C_o_A

Početnik
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
73
Reaction score
28
Локација
Crno-beli svet
Dobro, ali opet jedini je koji javno sme da kaze da Todoric i Silobad treba da napuste KK.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Srećna penzija! Hoće biti nekog ispraćaja? Pečenje? Muzika? Hostese?
 

pfc kula

Početnik
Учлањен(а)
27.04.2008
Порука
131
Reaction score
539
To cemo tek da vidimo , moram da se dogovorim sa drugom Shikijem!!
 

C_o_A

Početnik
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
73
Reaction score
28
Локација
Crno-beli svet
Koliko god mi sada okretali na salu i zabavu stvar je veoma ozbiljna. Nama trebaju ljudi koji ce stavljati Partizan ispred sebe, a ne kao Todoric, Silobada i Pekovic(koji je dosao na samo 3 utakmice) koji su stalno pricali kako spasavaju Partizan i koji su se stalno zahvaljivali premijeru/predsedniku. Treba nam neko ko ce moci da se posveti Partizanu, ali takvu osobu tesko da mozemo naci. Dzabe novi predsednik ako Todoric i Silobada ostanu.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Pored premijera ,najveći problem jeste Todorić .

Njegov ostanak bi bila garancija nastavka ovakvog Partizana ,kakvog smo imali priliku da gledamo poslednje dve godine .

Svi smo mi svesni da nekog sampionskog Partizana nema da bude ,ali da makar vratimo hemiju u Pionir ,da opet s ponosom idemo u halu ,za mene bi to bilo dovoljno za ovo nevreme.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
A gde je bio juče ili prekjuče, sad po Pekoviću kad je otišo? Gde je bio kad smo se zahvaljivali čoveku koji hoće da nas uništi?
Serem mu se u glas, i njemu i svim legendama koji ma stalo do Partizana, samo onda kada vide priliku da uđu u Upravu. More MARŠ

Ne brini, sada će da se ređaju kao na tacni. Svi su nešto znali, ali kad ih pitaš da li žele da pomognu, nestanu bez traga! Najlakše je palamuditi.

Dođi, kaži da želiš da pomogneš, da budeš deo novog Partizana i preporoda. To poštujem, ali sada kenjati po prethodniku i praviti se pametan, a kurcem neće da mrdnu za klub...

Ajde da vidimo ko ima muda da dođe u KKP i preuzme vruću stolicu!!!
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.476
Локација
Novi Sad
Taj neko ko bi imao muda da dodje u klub, trebalo bi svi zajedno da mu lizemo muda... ali zasto bi donosio svoja muda ako ce opet neki Siki I Toki da lizu muda onom zlotvoru koji nas je I stavio tu gde smo.
 

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Partizan mora da se vrati sebi. A to je stvaranje mlade i perspektivne ekipe koja sasvim sigurno neće biti sledeće sezone na vrhuncu.

Meni je nejasno da smo mi ove sezone imali Ratkovicu, Robinsona i Pota, i u odnosu na njih nismo mogli da garantujemo određenu rolu Stevanovicu koji je imao prosecnih 15 poena u Dinamiku... Pa čekaj, da li je taj Dinamik toliko privlačnija sredina nego što je Partizan?

Prvo obezbediti kako tako normalnu upravu. Drugo dovesti trenera koji hoce da radi sa mladima. Partizan ne sme da dozvoli sebi luksuz da ne izbaci jednog kvalitetnog igrača godišnje iz sopstvenih redova.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Uz dužno poštovanje svim članovima, jel' moguće da je Todorić neprijatelj broj 1 posle psihopate? Možda ja nemam sve informacije, stvarno nisam sarkastičan ni bilo šta slično, jel' gledamo samo vreme otkad nas je zajahao psihopata, šta je sa rezultatima pre toga?
Ako je argument neobnavljanje ugovora sa Duletom, pa nije ga hteo ni PSD, ni Peković, niko... ako je zbog zahvaljivanja žvalavom i igranja sa ugledom kluba, ima tu "zaslužnijih" takođe...

Jbg, trudim se da budem objektivan, bez obzira na stanje u kojem se klub nalazi, pamtim i bolje dane, i titule, i F4... poštujem mišljenje većine takođe, samo ne znam gde su ti ljudi koji su bolji, sposobniji, pošteniji, neka se izjasne, dođu i pomognu, ja bar ne vidim prepreku trenutno!
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Igranje u EC ove sezone moze da bude plus za dovođenje igraca, samo da sto pre dođemo do nove uprave i trenera, moramo pod hitno da stanemo na noge
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ko god da dođe, a sa sobom ne donese koferče puno para, neće imati izbora nego da i on stane u red pred vučićem, a posle se zahvali na poklonu.

Tako će biti sve dok se ne desi privatizacija!
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
S obzirom da je Zeka zagrizao za KKP..mislim da nema dileme ko će na čelo kluba.. Ruku na srce, i bolja je opcija, u odnosu na ovu koju guraju Peković i Kića..
 

PERA

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
137
Reaction score
35
Ako smem da pitam,koga guraju Peković i Kića?U klubu vlada neko mrtvilo kao da nam je sve potaman,da ih ne znam pa da se čovek ponada da rade nešto u tišini i ispod žita pa da šuknu ciganima do balčaka,ali šuknuće nama i to do jaja.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Kako stvari stoje vraca nam se trener, doduse ne Vujosevic nego onaj pre njega :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top