Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Samo 98 najurio Koturovica pa vezali 8 poraza.

Druze izvini ali izgleda da nisi pratio KK Partizan tih godina kako treba. Koturovic je otisao posle sezone 96-97 nezadovoljan jer je bio treci centar u ekipi iza Tomasevica i Drobnjaka.

Ne bih vise polemisao na ovu temu sa tobom jer odosmo malo u off pa ce urednici da potegnu pracke.
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Pa čuvenog čoveka iz senke, naravno :D
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Nama u ovom trenutku odgovara samo Milojevic,ako ce mo da radimo na duze staze.Za godinu-godinu ipo moze da dodje bilo ko.Samo ne onaj Radonjic iz FMP 2.
 

Nadrealista89

Grobar
Учлањен(а)
13.08.2012
Порука
421
Reaction score
12
Muta je mangup trener ali je u stanju da izgubi dobijenu utakmicu kao onu u 1/2 Radnicki-cigana tu je bukvalno pokazao kako od gotovog napravis veresiju, ono je bio fajnal 4 u Laktase ?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.199
Локација
Žrnov
Čekaj, a hoćeš da kažeš da je ovo SADA PArtizan koji smo poznavali i voleli?
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.144
Reaction score
4.603
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Ne naravno,nego na način vođenja i funkcioniranja kluba ,jer kad neko postane vlasnik može da radi s njim šta želi i niko mu se ne može mešati u posao. Ako smatra može da ga proda bilo kome ili ugasi a mi navijači smo tada nemoćni.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Mislim da gresis amansio, ne ide bas tako.
Ne moze neko tamo da kupi klub i da radi sa njim sta god hoce. Postoje tu ipak neke stvari preko kojih se ne moze.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.144
Reaction score
4.603
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Veruj mi da može ,imaš takvih primera puno u svetu ,promeni boje,grb,ime,ugasi ga zbog financija npr. Njegov novac njegova odluka. Protiv toga se ne može boriti.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Mozda gresim ali mislim sa zakonom o privatizaciji sportskih klubova stoji da takve stvari nema pravo da radi.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Stvarno sam nedovoljno informisan kad je ova tema u pitanju.
I gornji postovi su samo moje logicko razmisljanje, ako neko zna nesto vise o ovome moze da napise, cisto da znamo.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
!

Ne naravno,nego na način vođenja i funkcioniranja kluba ,jer kad neko postane vlasnik može da radi s njim šta želi i niko mu se ne može mešati u posao. Ako smatra može da ga proda bilo kome ili ugasi a mi navijači smo tada nemoćni.

Najbolje da ga neko kupi da bi ga ugasio ?!

KK Partizan nema nikakvu svojinu , znači, raznorazni Miškovići nemaju nikakav interes.

Ako ikada i dočekamo tu privatizaciju ,sigurno će biti nekih uslova .

Privatizacija je jedini lek za srpski sport ,uz sve rizike koje nosi.

Gledajući naš sport poslednjih 25 godina , ja sam spreman na rizik , a ti ?
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.144
Reaction score
4.603
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
ovo piše u zakonu o sportu -http://www.paragraf.rs/propisi/zakon_o_sportu.html

[Sportsko udruženje može da promeni pravni oblik u sportsko privredno društvo donošenjem odluke o organizovanju kao društvo sa ograničenom odgovornošću i prenošenjem osnivačkih prava na jedinicu lokalne samouprave na čijoj teritoriji ima sedište, uz prethodnu saglasnost te jedinice lokalne samouprave.

Privredno društvo iz stava 3. ovog člana je pravni sledbenik sportskog udruženja čijom promenom pravnog oblika je nastalo, te preuzima imovinu i sva prava i obaveze sportskog udruženja iz koga je nastalo, uključujući i zaposlene.

Privredno društvo nastalo promenom pravnog oblika sportskog udruženja obavezno je da obavlja iste sportske aktivnosti i sportske delatnosti kao i sportsko udruženje.

Odluku iz stava 3. ovog člana donosi skupština sportskog udruženja dvotrećinskom većinom od ukupnog broja članova skupštine sportskog udruženja.

Sportsko udruženje pre donošenja odluke iz stava 3. ovog člana procenom utvrđuje vrednost imovine i ukupnog kapitala.

Odluka iz stava 3. ovog člana sadrži i odluku o osnivačkom aktu privrednog društva i prepuštanju jedinici lokalne samouprave da bira prve organe privrednog društva.

Upisom privrednog društva iz stava 3. ovog člana u registar privrednih subjekata zastupnik sportskog udruženja podnosi prijavu za brisanje sportskog udruženja iz Registra. Prijava se podnosi u roku od sedam dana od dana kada je privredno društvo upisano u registar privrednih subjekata koji vodi Agencija, a Agencija briše sportsko udruženje iz Registra sa danom upisa privrednog društava u registar privrednih subjekata.]
 
Последња измена од уредника:

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.144
Reaction score
4.603
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Najbolje da ga neko kupi da bi ga ugasio ?!

KK Partizan nema nikakvu svojinu , znači, raznorazni Miškovići nemaju nikakav interes.

Ako ikada i dočekamo tu privatizaciju ,sigurno će biti nekih uslova .

Privatizacija je jedini lek za srpski sport ,uz sve rizike koje nosi.

Gledajući naš sport poslednjih 25 godina , ja sam spreman na rizik , a ti ?


Sto se tice leka za srpski sport i sportase slazem se ali kad je u pitanju Partizan nece biti tako pogotovo kad znamo o kakvoj drzavi se radi koja sigurno nece propustiti priliku da nas zajebe i proda nekom indijancu.
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Ne sviđa mi se nista ovako mirno more u klubu, nemamo upravu, predsednika, trenera a ni igrace.
Docice septembar za mesec, dva a mi ni ekipu nemamo.
Mnogo traceva prolazi kroz medije od predsednika dinamika, ex hokejasa, predsednika hemofarma...
A pitanje trenera je tek cirkus zivi muta, jovanovic, miloje, canak, kecman, dv....
O igrackom kadru pa ko je lud da sada razmislja.... :(
A da ni sponzorski ugovori nisu produzeni...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top