Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Druge ruke :D Videcemo da li ce tako i biti :D Licno vala ne znam ni da li da kazem da je to dobro ni da je lose, ali eto...
 

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Mutagen

http://www.espreso.rs/sport/kosarka/157045/bomba-u-partizanu-novi-trener-je-neko-ko-je-ne-tako-davno-vec-vodio-crno-bele

Uf... Braćo...

Pazite, pomno sam pratio njegov rad u Radničkom, gde je bio alfa i omega. On je tip trenera sa košarkaškom filozofijom jako bliskom Džikiću. Kod njega su procvetali Milosavljević, Čakarević, Birčević, Jović, Kalinić... Zna da ubode i dobre amere, Teriko Vajt, Sajmon...

Ne mogu da grešim dušu nije trener bez herca... Miljenovića je uzeo od nas kad ga nije hteo...

Njegova košarkaška filozofija se svodi na jednoj pokretnoj petici i pleju kome daje dosta slobode. Sećam se da su ljudi ludeli jer taj Radnički sezonama nije uspevao da brani pik... Upitno je i koliko je u Kragujevcu radio sa igračima, jer su ga optuživali da više voli da pije espreso sa drugarima, a da su mu treninge vodili drugi...

Partizan je druga stvar. Ipak, neće doći u klub bez jasnog signala da su neke pare na vidiku, inače bi ostao u Dinamiku.

Ako je sve ovo istina što espreso piše naravno
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.750
Reaction score
6.268
Ako se bira izmedju Mute i Vlade Jovanovica obe ruke dizem za Mutu. Zna covek kosarku ako cemo da igramo bez odbrane bolje da to lici na Mutin radnicki nego na onu kaubojstinu sa Dziletom.

Plus se potcenjuje njegov doprinos u uspesima reprezentacije. Nesto se Sale Djordjevic nije proslavio u bilo kom klubu bez njega.
 

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
595
Reaction score
210
Локација
Dire
Da se ubijemo...odmah. Samo nam je on falio pored sve muke...

To je trener koji je uspeo da unakazi i par vanserijskih igrača iz 97-98 da se nikad više nisu povratili...
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.813
Локација
Nedodjija
Mutagen

http://www.espreso.rs/sport/kosarka/157045/bomba-u-partizanu-novi-trener-je-neko-ko-je-ne-tako-davno-vec-vodio-crno-bele

Uf... Braćo...

Pazite, pomno sam pratio njegov rad u Radničkom, gde je bio alfa i omega. On je tip trenera sa košarkaškom filozofijom jako bliskom Džikiću. Kod njega su procvetali Milosavljević, Čakarević, Birčević, Jović, Kalinić... Zna da ubode i dobre amere, Teriko Vajt, Sajmon...

Ne mogu da grešim dušu nije trener bez herca... Miljenovića je uzeo od nas kad ga nije hteo...

Njegova košarkaška filozofija se svodi na jednoj pokretnoj petici i pleju kome daje dosta slobode. Sećam se da su ljudi ludeli jer taj Radnički sezonama nije uspevao da brani pik... Upitno je i koliko je u Kragujevcu radio sa igračima, jer su ga optuživali da više voli da pije espreso sa drugarima, a da su mu treninge vodili drugi...

Partizan je druga stvar. Ipak, neće doći u klub bez jasnog signala da su neke pare na vidiku, inače bi ostao u Dinamiku.

Ako je sve ovo istina što espreso piše naravno

kako si fin :D

Za Mutu vec neko vreme se prica da je najblizi nasoj klupi, dok je za Jovanovica cista glupost, zato sam i pitao za izvor.

Zato sam i pre neko vreme reko da ne pisete sve sto cujete jer ce se pojaviti mnoge lazne informacije. Mada sve sto cujete, znajte istina je 2-3 puta gora.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.270
Reaction score
18.328
Локација
Kej Republika
Ja sam sinoc sanjao Mutu na klupi Partizana. Kroz maglu al je bio Pionir i jebanje keve Muti sto ne uvodi Dragana u igru. :)
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Ako je sve ovo istina što espreso piše naravno
Pa oni pisali da će nam trener biti jebeni Jakovlejvić :D

Dobro jutro sa Djukom - Dragan Jakovljevic

Što se mene tiče, nije problem da oprostimo ružnu prošlost, ali samo ako sa njim u paketu dođe za portparola kluba i domaćin emisije pa da oprostimo još jednu :buhaha

Mada sve sto cujete, znajte istina je 2-3 puta gora.
Znači istina je... Čovek koji je izmislio Bogdana Bogdanovića :banghead
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Mutagen

http://www.espreso.rs/sport/kosarka/157045/bomba-u-partizanu-novi-trener-je-neko-ko-je-ne-tako-davno-vec-vodio-crno-bele

Uf... Braćo...

Pazite, pomno sam pratio njegov rad u Radničkom, gde je bio alfa i omega. On je tip trenera sa košarkaškom filozofijom jako bliskom Džikiću. Kod njega su procvetali Milosavljević, Čakarević, Birčević, Jović, Kalinić... Zna da ubode i dobre amere, Teriko Vajt, Sajmon...

Ne mogu da grešim dušu nije trener bez herca... Miljenovića je uzeo od nas kad ga nije hteo...

Njegova košarkaška filozofija se svodi na jednoj pokretnoj petici i pleju kome daje dosta slobode. Sećam se da su ljudi ludeli jer taj Radnički sezonama nije uspevao da brani pik... Upitno je i koliko je u Kragujevcu radio sa igračima, jer su ga optuživali da više voli da pije espreso sa drugarima, a da su mu treninge vodili drugi...

Partizan je druga stvar. Ipak, neće doći u klub bez jasnog signala da su neke pare na vidiku, inače bi ostao u Dinamiku.

Ako je sve ovo istina što espreso piše naravno

Ovo oko vodjenja treninga je ziva istina. Ne drzi covek 30% ukupnog broja treninga, dodje do hale, sedne u kafic ispred i kulira, tera zebanciju, ili sedne na tribine i telefonira sat, dva... a pomocnici vode trening.
Tesko da bi kod nas smeo da se tako lezerno ponasa i pokazuje toliko nepostovanja, ali takvi likovi koji tako pristupaju obavezama, ce uvek teziti nekom vidu zabusavanja i muljaze!
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Muta je Zecova opcija.. Ako prodje barem 50% onoga sto se spominje, mi smo na zelenoj grani za 2-3 godine..
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Postavljenje Mute za trenera moze da znaci i pobedu struje koje bi na celu predsednika kk dinamika.
Samo da ne uđemu ni u kakvu fuziju sa dinamikom
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Da se ubijemo...odmah. Samo nam je on falio pored sve muke...

To je trener koji je uspeo da unakazi i par vanserijskih igrača iz 97-98 da se nikad više nisu povratili...

Ne znam stvarno na koje vanserijske igrace mislis? Evo nabrojacu ceo tim a ti mi onda kazi koga je Muta upropastio.

4.Vladimir Djokic
5.Haris Brkic
6.Milan Dozet
7.Aleksandar Cubrilo
8.Misel Lazarevic
9.Slavisa Koprivica
10.Ratko Varda
11.Vladimir Vidacic
12.Dejan Tomasevic
13.Mirosalv Radosevic
14.Predrag Drobnjak
15.Dragan Lukovski


Inace ako dodje do dogovora sa Mutom licno sam prezadovoljan. Sjajan trener i motivator koji zna kako da postupi sa igracima i postavi ih na svoje mesto. To se vidi u u reprezentaciji gde je po mom misljenju on cini 50 posto strucnog staba.:napred Partizan
 

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
595
Reaction score
210
Локација
Dire
Ne znam stvarno na koje vanserijske igrace mislis? Evo nabrojacu ceo tim a ti mi onda kazi koga je Muta upropastio.


Inace ako dodje do dogovora sa Mutom licno sam prezadovoljan. Sjajan trener i motivator koji zna kako da postupi sa igracima i postavi ih na svoje mesto. To se vidi u u reprezentaciji gde je po mom misljenju on cini 50 posto strucnog staba.:napred Partizan

Od trenera tadašnjih mlađih kategorija KKP znam sigurno da je maltretirao Radoševića sa nebuloznim stvarima i pravio mu idiotski pritisak...npr. ako promaši trojku odmah klupa i sl. O vođenju iz kafane tima je opšte poznato.

Igrač koji je pre dolaska u KKP trpao bez da se namuči po 30+ poena u Čačku da se ne pomuči...

Čovek je cirkuzant i mufljuz. Jedan od onih likova koji se prišljemči zato što zna da priča viceve...
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Ja se samo molim da dodje neki covek kod koga cemo da igramo ratnicku kosarku, da time out-ovi budu razumljivi i da igraci povremeno idu da kake u toku utakmice.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top