Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813


naravno da je on napravio, zato je i kriv, samo kazem da je malo falilo da se sezona zavrsi slicno onoj prvoj, gde smo se kao kidali i ne bi uopste ovakva frka i povici na njega bili...da se oni u klubu nisu podzapali, da se nije batalio tim i izgubila svlacionica nastavili bi sa njim kao trenerom.
npr ti i ja bi bili nezadovoljni, kukalo bi se ne mlade ali ne bi bila ovakva jurnjava na njega kao trenera.

ja bih mu i robinsona i gordona oprostio, i majstora, tj onakvu katastrofalnu selekciju celog tima, ali zbog sujete i svadja, razocaranje, tvrdovlavosti i sta sve jos da batalis tim, da izgubis tim koji si selektirao, da izgubis svlacionicu i onako sramno izgledas od marta, da se predas to se ne oprasta, to je bila izdaja kluba.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.116
Reaction score
15.997
Локација
Храм фудбала
Pa kako ode igrac pod ugovorom. Ili mu je sa nase strane receno da nam ne treba. Treba napraviti mjesta za Majstorovica i Koprivicu.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Obeštećenje za lukovića??? Šta misliš kolko bi nas neko obeštetio za njega? Ovo je košarka nije fudbal, samo se za top nivo plaća, ostalo se pokriva amerima
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.116
Reaction score
15.997
Локација
Храм фудбала
Nije to poenta mog posta bila. Nego zasto se neko iz kluba nije oglasio i objasnio na koji je nacin Lukovic zavrsio u Mornaru. Da li smo ga prodali, da li nam je oprostio dugovanja i koliko, da li smo mi zeljeli da ga se rijesimo...
Kakav god da je, medju onom dvojicom je djelovao kao Divac.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Zamena za Lukovica, koji je uz sve nedostatke cistokrvni partizanovac. Super smo krenuli...

majku_ti_tvoju.jpg


Tomić je rođen 4. avgusta 1993. godine u Trebinju, visok je 206 cm, i može da igra na pozicijama četiri i pet.

Prošlu sezonu proveo je u Kaknju, gde je beležio 11.4 poena i 9.8 skokova za skoro 29 minuta po meču. U ovom klubu je sarađivao sa trenerom Josipom Pandžom, koji je postavljen za asistenta selektoru Vujoševiću u reprezentaciji BiH.

Takođe, Obrad Tomić se našao na širem spisku kandidata za nacionalni tim BiH, koji je nedavno sastavio selektor Duško Vujošević.

Izvor: http://www.doubledouble.rs/blog/nacionalne-lige/aba-liga/tomic-blizu-partizana/
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.116
Reaction score
15.997
Локација
Храм фудбала
Postoji ona prica da centri kasnije sazrijevaju, mozda je to slucaj i sa ovim likom da ne kazem pojavom :prekrsti
Ovako na prvu se vidi da je jako bistar momak :oops:
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Ma ko još čita društvene mreže ajte molim vas, instagrame, jel smo ozbiljan forum ili ne?
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Pa da je i 5 posto tacno,ako dovedu ovog lika od 24 godine koji igra u Kaknju,nek se teraju u tri lepe pizde materine,jos ciganstura neka i ocigledna promaja u glavi.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Instagram nam jebe mater ovih dana. Ima neki profil zove se bcpartizannews koji je neki nas lik prodao ciganu pa sad on jebe narod laznim objavama.

Bolje da vratimo Bozu Djumica..on je bio dominantan u ligi BiH :D


Ajmo sledeca glupost

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Ja ne verujem u te mreže i to, kako se zove, samo ako izađe u štampanom izdanju.
Ako muta proceni da je ovaj iz kaknja prospekt, treba mu verovati
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Koga briga da li je prospekt u 23 godine ili ne, kad je cigansko govece, pa sve da je novi David Robinson!? Sta je sa mozgom?

Omiljeni heroj mu je Novace Nole, a ne preza ni od "Idemo cigani!" varijanti, a kao poseban gusht likovanje kad je bila ona tuca sa ciganima na terenu pre dve godine. Pravi prospekt za Partizan. To je taj duh...
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Ne verujem ja instagram grobarima brate... ko koga lajkuje, ko je zapratio sandru partizan, mene instagram ne zanima, od kad mi je rub izuzev rekao da bi mi život bio bolji bez toga ja se toga klonim...

A što se tiče mozga, pa evo otišo u kurac, pa se sprdam od muke
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.529
Reaction score
23.678
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Koga briga da li je prospekt u 23 godine ili ne, kad je cigansko govece, pa sve da je novi David Robinson!? Sta je sa mozgom?

Omiljeni heroj mu je Novace Nole, a ne preza ni od "Idemo cigani!" varijanti, a kao poseban gusht likovanje kad je bila ona tuca sa ciganima na terenu pre dve godine. Pravi prospekt za Partizan. To je taj duh...


Kakve ima veze sto je cigan, kakve veze ima sto voli Novaka?

Novi trendovi, sirimo ljubav.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.364
Reaction score
6.500
Локација
Novi Sad
Eto ja najavim filipa covica a oni dovode ovoga, nema smisla... otpustio sam "izvora" :)
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Ne otpustaj ga burazeru ima vremena,docice.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.364
Reaction score
6.500
Локација
Novi Sad
:)
a nocas na Exitu crnaca kak'ih o's a Tose nigde....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top