Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.749
Važno je da su plate na vreme, i za Mutu nema zime, on se plaši samo radne zajednice i kafe kuvarica, a i mi svi znamo kako oni znaju da budu nezgodni.

Rezultati nisu bitni sve dok igramo atraktivnu košarku...

Pa dobro bre, jel smo rekli da jos nije vreme za talasanje, jos nekih desetak godina da se primirimo, pa kad pokrenemo cunami :D

A i kako se ne plasis kafe kuvarica? Ako procitaju sta si napisao, pa dohvate dzezvu, najebao si! :D
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.749
Silvija... sta da ti kazem, osim :respect :respect :respect
Jedino je mozda problem sto su usmrdeli vc :buhaha
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
Nisu mogli da usmrde wc jer pretpostavljam da je bilo zakljucano :D
Mogli su samo da se ukake i da im Silvija poruci
mars u Boljvce pa tamo smrdite picke ciganske :D
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.744
Reaction score
11.364
Локација
.
Da ne idemo u off ali ricinus u kafi ne deluje, provereno :D
Valjda ima nesto u kafi sto ga ubije.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
Važno je da su plate na vreme, i za Mutu nema zime, on se plaši samo radne zajednice i kafe kuvarica, a i mi svi znamo kako oni znaju da budu nezgodni.

Rezultati nisu bitni sve dok igramo atraktivnu košarku...

pogotovo kafe kuvarice.. evo, bard domaćeg sudišta to potvrđuje:
https://www.vice.com/rs/article/7x4age/ilija-belosevic-za-vice-ipak-je-najteze-suditi-veciti-derbi

Šta ti je bila najteža utakmica? Za koji meč si rekao sebi, "daj da se ovo završi pa da idem kući više..."

Pa...znaš šta. Najteži je uvek večiti derbi. Meni su to najteže utakmice, iz više aspekata. Tamo ko god da izgubi, neko je uvek nezadovoljan.

Priroda posla rekao bih.

Jeste, priroda posla, ali vidi, ja sam sudio finale EP Španija-Rusija, gde Španija domaćin izgubi u poslednjem sekundu i onda mi posle dođe predsednik španskog KS u svlačionicu da mi čestita. E sad, tu napraviš paralelu sa ovime ovde - ovde te posle derbija jure i čistačica, i fizioterapeut, i kafe kuvarica... svi imaju svoje viđenje stvari.

I svi bi da "gepekuju" :pickaciganska :buhaha
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Koliko sam ja čuo, iz stranke je stopirano bilo kakvo pojačavanje Partizana u ovim momentima kad onaj drugi klub posrće.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.440
Reaction score
40.910
Локација
Žrnov
Nemoguce... pa valjda je vispremi preCednik to mogao da amortizuje... ne bi njegov ljubljni vodja to uradio... j***m ga u usta zvalava...

Ili je to dobar alibi....

Nego, odakle tebi info iz te stranke? :D
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.489
Reaction score
13.441
Локација
tamo daleko...
Koliko sam ja čuo, iz stranke je stopirano bilo kakvo pojačavanje Partizana u ovim momentima kad onaj drugi klub posrće.

Siguran sam da bi ih sa jednim kasvetnim centrom i uz nekog iole posvecenijeg trenera zgazili. Ali, dobro je, postojimo. Spasio nas je Todoric.

Zasto verujem da ce se cigani pojacati, kad mi vec nismo u mogucnosti. Imam osecaj da su dolazak Jokica namerno sabotirali ljudi iz naseg kluba. Onog tviterasa su oterali, imamo ciganskog svadbara da "dominira", boli nas bas.

Crkni vucicu.
 
Последња измена:

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.813
Локација
Nedodjija
valjda ovaj iz Denvera, mada vidim veceras se povredio.. sreca pa ga nismo doveli :D
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.489
Reaction score
13.441
Локација
tamo daleko...
Htedoh reci Zagorca. :D Sto se mene tice, todoricu bih pripisao i Jokica. Citao sam nesto, pa permutovao imena.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Andjus propusta jadnik najinteresantnije dogadjaje nnjegove karijere u zabeli.. e moj andjo...
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Dobro, nego zašto nije Zagorac došao u KKP?
Uzeo pare u Americi ni za šta, životna mu želja da igra za nas i ne dođe.
Za godinu ili dve bi se prodao za ozbiljne pare, uzeo bi i njegov menadžer lovu kako god, zašto nije došao, ako neko nije zabranio?

Ostoja je inače lik skroz na mestu, ali ne može da bude kamikaza i da uništi klub.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Trenutno za mene bajmucnija tema ovde na forumu. Kakav su klub sjebali majko mila dusa me boli na sta lici ovaj danasnji Partizan. Nije to sto se redzaju pirazi u svim segmentima, bolno je sto bema na vidiku nikakve, ma ni oromil neke najave da se stanje popravi.

I da se povtorim da bude jasno najgori moguci izbor mutavog za trenera.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top