Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
„Osim pomenutog kiksa protiv FMP-a, imali smo dobre rezultate. Osvojili smo četvrto mesto u Jadranskoj ligi, onako otrovani smo bez pola ekipe igrali finale kupa, a i u toj Ligi šampiona smo dogurali do nokaut faze."

Nismo otrovani, već je bio stomačni virus.

Žao mi je što još uvek nismo saznali koliko vredi borba za život košarkaša Partizana, izražena u novcu od telekoma?

10, 20, 30 hiljada? Dinara, naravno!

Šta kaže gospodin V. Todorić?
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Stvarno je steta sto Lukovic i Pot iz prosle postave nisu zadrzani, to mozda govori i o sujeti sadasnjeg stratega
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
E sad, ja ne bi bih imao dilemu kada bi mi neki klub iz regiona, poput Mornara nudio 100.000 evra ili poslednji klub u Španiji, kao Betis, davao iste pare, pre bih izabrao Mornar. A kada bi tu bio i Partizan, ne bi ni pitao koji su ostali klubovi“.

Gdje bas Betis izvuce :D
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Miloše, i nisi pogrešio, ovo se i odnosi na odnos uprave prema igračima, nepoštovanje istih, o nama, navijačima, da i ne govorim, msm, osim preCednika i trenera, svi ostali su i dalje tu, tako da je to ista ta uprava... :(
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Sa Lukovicem bih svakako pio i druzio se privatno, ali posto pricamo o kosarci sa srecom u Baru jebiga.
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Uroš Luković je Partizan, to su i Novica, Tripko, Tepić, Milosavljević, Lovernj, Vesterman...

Ovako razmišlja igrač Partizana.

Ovde se vidi koliko je bitno da trener bude pedagog, jer da je ovaj momak imao sreće da ga u ranoj mladosti pod svoje uzme trener koji ima pedagoški pristup i da ga usmeri pravilno, da mu usadi radne navike i način razmišljanja. No, srećan sam što je Luković ljudina, što životno pravilno razmišlja i što iskreno i nekalkulantski voli Partizan. Samo je takva ljubav prava, iracionalna, bez računice.

Nemam snage da prokomentarišem ovo od sinoć. Ovaj tekst mi dodje kao neki lek za poraz od juče. Bravo, Uroše.
 
Последња измена:

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Da i Muta ga nije hteo,ali je zato prepoznao ogroman talenat kod Obrada srpskog sina :pop

Pa da...Zrtvovati ovakvog coveka i partizanovca za jedno raspalo polupismeno cigansko govedo, to samo moze iskreni navijac Partizana, kakav Muta svakako jeste. Lepo rece da je motivisan da napravi velike stvari sa nama. Sorry Urose!
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
^ Bukvalno... Jebo te menjaš Lukovića za Obrada... gde je mozak?
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Sa Lukovicem bih svakako pio i druzio se privatno, ali posto pricamo o kosarci sa srecom u Baru jebiga.

Hoces da kazes da on nema mesta u ovakvom Partizanu? Pa i da nije toliko izrazena gorbarcina,samo da gledamo cisto sta moze da da u odbrani i koliko znaci, on bi kod nas bio prvi centar,ovako imamo ubitacnu kombinaciju Salic,Tomic.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Lukovic je bio sasvim ok prosle godine. Dobar skakac i solidan defanzivac uopsteno. U napadu mu glavno oruzije bilo ofanzivni skok :D Da je nekada usavrsio malo ledju tehniku ostavio bi 50% bolju karijeru. Hvala mu za ovaj intervju. Iskreno mi je zao sto nije u nasem timu ove godine jer je doktor kosarke za Djoku i obrada.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.913
Uros nije kapacitet za Partizan iz F4 sezone i slicne timove.

Za sadasnji centarski tandem je bogotac.
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Jos jedna potvrda i dokaz da je Muta promasaj. Covjek je neozbiljan i najblaze receno nestrucan. Za njega su samo kocka i maloljetnice i da izigrava ludu kod Djordjevica.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.593
Reaction score
13.580
Локација
Yaoundé

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Luković je rekao da je otišao da zaradi hleb, citiram njega. Inače bratina vozi golfa dvojku starog bar 25 godina :D

Jedna od stvari koje Luković voli pored košarke su i automobili.
„Volim kola, vozim BMW sedmicu, kao iz filma Transporter. Volim starija kola, nikada me nisu zanimali najnoviji modeli“. :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top