Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Valjda smo za onog nabildovanog koji je otišao u toku sezone prihodovali 100k, nije malo 130k ali se slažem sa tobom da Gos ima veliki potencijal, mlad je i dobar igrač.
Priča se da će da ga povuče Željko što bi tu brojku svakako začajno uvećalo...
Uvek smo mi bili u nekoj muci sa tim strancima i kada smo najbolje stajali ugovori sa njima su potpisivani na najviše godinu dana( nije bilo para), ove godine je uprava to bolje odradila jer su potpisani na duži period( eto pohvala za Ostoju i upravu)...

Ako ima izlaznu klauzulu onda brojka ne može da bude uvećana, ko da toliko može da ga vodi, i mi tu ništa ne možemo da se pitamo. Samo on.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Jel moguce da nam najbolji igrac ima otkupnu klauzulu od 130 hiljada? Ovim tempom cemo vratiti dugove za jedno 26 godina.
Tuzno je sto nema nikakvog plana ni ambicije u klubu. A uprava, sedi i ceka da se nesto desi, da padne sa neba, pretpostavljam.
Jos jedna sezona bacena uzalud. Pozitivna stvar je sto smo osvojili kup, ali za klub naseg renomea, svakako nedovoljno...
Stvarno sam se nadao da mozemo da osvojimo KLS ove godine, taman su se lepo poklopile neke kockice. No, jebiga.
Ne vidim sta moze pozitivno da se promeni naredne sezone. Do kurca.
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Goss prisustvovao utakmici Fenera, jos da vidimo da nije turisticki bio tamo :) bez obzira na preveliki znacaj mozda ne bi bilo lose iskoristiti trenutak i prodati ga i izvuci sto vise novca za klub
 

Banovo Brdo

Grobar
Учлањен(а)
20.05.2018
Порука
200
Reaction score
146
Локација
sveprisutan
Ćušnuli su ga fizički dalje od klupe na terenu...

Ne verujem da se nešto više pita sem da se interesuje kada stiže plata...
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Gos i Fener, cini mi se uigrana i dogovorena akcija. Video sam sliku da gleda Fener u plej ofu. Razigravali smo ga za Zeljka ali verujem da ce nam ovaj to posteno platiti.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
Gos nema sanse da ostane u Partizanu i sledece godine.A i mora da se napravi mesta za Tepica ;) ;-)
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.269
Reaction score
18.299
Локација
Kej Republika
Prica o NWG-u i Feneru odavno se provlaci. Kapiram da je to i bila kombinacija da dodje kod nas. Realno igrac koji odskace kvalitetom od sadasnjeg Partizana. E sad koliko cemo dobiti od Turaka, pitanje je.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Mislim da bi bilo dobro, a i volio bih, da NWG produži ugovor do 2020. i ostane do narednog ljeta.
Ukoliko on to ne želi, onda gledati da dobijemo bar 500k za njega ako je to ikako moguće.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Ako ima izlaznu klauzulu na 120k kako mozete da kažete da se nadamo da izvučemo što više?
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Ja ne vidim da su NWG i Vanja rekli da odoše, što ne znači da neće otići.
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Ostoja sigurno nece sedeti skrstenih ruku :) salu na stranu, koliko se secam obecao je konferenciju 20 juna, do tada cemo da budemo bombardovani raznim insajderima, 20 cemo valjda saznati sta se događa sa igracima, trenerom, evropom, dugom
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.673
Reaction score
9.252
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Ako budemo dobili mesto u evrokupu, sigurno da ćemo imati jači tim nego da igramo fibinu ligu šampiona. U narednih par dana bi trebalo sve da se zna, kad se završe sva prvenstva.
 

PERA

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
137
Reaction score
35
Zna li neko da li j ona priča o stelmetu kao kandidatu za ec ispred nas samo pričaili ima neštoo od toga?
Ako je ono istina onda smo mi u fiba lš po toj priči,pu
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top