Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
KLEO brate KLEO! :D

Zar taj Milutinović nije bio jedan od onih iz rahmetli zaleđene zvezde?
Sećam se da je imao neke lepe poteze, slične Vujaniću.
Dečko je talenat koji možda može da se spase!

Ja sam bio ubeđen da je Nedović grobar, pa kad sam ga upoznao, shvatio da nije.
Ne osuđujem nijednog sportistu koji zbog egzistencije pređe u drugi klub.
Luka Mitrović je prvi ušao u svlačionicu da čestita titulu, mnogo fin momak.

Kad te ja prokunem ima da preklinješ sve kurve po kaćkoj da ti ga pipnu :D
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Nategao te Nikola, mada nije koliko je trebalo :D

Milutinović, ni tada a ni sada nisam oduševljen njegovom igrom i kako izgleda na terenu. Krajnji domet - vrlo dobar klupski igrač, i to ako ga trener pravilno upotrebi.
 

Merlin

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
16
Reaction score
3
Локација
Blokovi
Milutinović je OK, bio je jedan od najboljih kod Pešića. Odličan skok šut, nije ni spor. Problem su mu tada bile "jače" utakmice koje je igrao slabije, recimo ubaci 20 poena pa protiv nas upiše nulu. Sve se to da srediti i ako dođe biće odličan za neko vreme.
Meni je za njega rekao moj sin koji trenira košarku i druži se sa još nekim klincima iz Partizana, pre nedelju dana i nisam verovao. Takođe, pored njega, rečeno je i za jednog centra koji je takođe igrao za CZ pre zamrzavanja i ako je tačno tek oko njega će biti polemika.
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.363
Reaction score
1.939
Локација
Gde god ti da igras...
Ajde Merline i ti odmah pa u siframa :D Jedno je mali Milutinovic al njuske kao Stimac, Popovic itd ne bih mogao da svarim.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
KLEO brate KLEO! :D

Zar taj Milutinović nije bio jedan od onih iz rahmetli zaleđene zvezde?
Sećam se da je imao neke lepe poteze, slične Vujaniću.
Dečko je talenat koji možda može da se spase!

Ja sam bio ubeđen da je Nedović grobar, pa kad sam ga upoznao, shvatio da nije.
Ne osuđujem nijednog sportistu koji zbog egzistencije pređe u drugi klub.
Luka Mitrović je prvi ušao u svlačionicu da čestita titulu, mnogo fin momak.
Da se kleo ne bi ni prešao. Pošto je radio ovo drugo :D onda mu je oprošteno.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ne znam samo šta će ***** u sobi sa mladim vaterpolistom, ali to ćemo privatno da rešimo u 4 oka :D

Zna se ko više ne može nazad. Tipovi i kreteni tipa Katić, Gurović, Stojke...
 
Последња измена од уредника:

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Milutinovic je sam izjavio da iako je Grobar (a pricao je generalno, i za jedne i druge) da ti kad zaigras za suprotni klub spletom nekih okolnosti, jednostavno se srodis sa tom ekipom, dobijes podrsku od navijaca i onda ti klikne u glavi pa osetis pripadnost, promenis se.
mada ne znam sto se bavite uopste time kad su Tosa i Grba kao dva sad okorela Grobara nekad bili njihovi :D


a sto se tice Milutinovica kao kosarkasa...dok je bio u pravom fmp navijao sam da dodje kod nas, ocekivao od njega najvise iz njegove generacije, imao je dobar potencijal i talenat (nisu se dzabe Pesic i Dule uhvatili za njega) ali se jednostavno nije pokazao kad je presao na ozbiljniji nivo (ne samo za cz, vec i mladjoj reprezentaciji)...nekako slaba psiha, bezmudost su postali njegov trejdmark (mada to Dule moze da opravi)...vec nekoliko god najbitnijih za razvoj on nazaduje, eventualno stagnira (plus sklon gojenju...mada postoji mogucnost da se njegove mane i lose stvari koje smo nabrojali posledica povreda ledja)


Ne znam samo šta će u sobi sa mladim vaterpolistom, ali to ćemo privatno da rešimo u 4 oka :D


opste je poznato da je nasa vaterpolo reprezentacija vrlo sklona istopolnim odnosima :D
 
Последња измена од уредника:

Merlin

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
16
Reaction score
3
Локација
Blokovi
Ajde Merline i ti odmah pa u siframa :D Jedno je mali Milutinovic al njuske kao Stimac, Popovic itd ne bih mogao da svarim.

Ja ni za Milutinovića nisam verovao, a za drugog neću ni da mislim pa ni da napišem jer bi možda nešto sjebao. I nemam mogućnost da odgovaram na PM tako da izvinite što sam uopšte pomenuo, neće se više ponoviti :confused
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
opste je poznato da je nasa vaterpolo reprezentacija vrlo sklona istopolnim odnosima :D

Ostaje još samo pitanje da li je naš drugar dobio medalju :D

Dobro zapažanje oko gojenja. Sve im je pojeo tamo, jedan od razloga zašto su se ugasili. :D Šalu na stranu, meni je on uvek delovao tromo, bez impulsa, sve na fizikalije, i pomalo šut kad ostane sam, a važio je za velikog talenta, hvalili su ga do nebesa. Kako god bilo, Dule će njega probati da dotera u red, videćemo kako će se stvari odvijati. Odavno mi se sere od priče o velikim Grobarima i ganjanima, tako da sam potpuno ravnodušan i ovog puta () osim u slučaju onog nosatog smrada).
 

Nadrealista89

Grobar
Учлањен(а)
13.08.2012
Порука
421
Reaction score
12
Dangubic izgleda definitivno potpiisuje za cigane, šteta kada nije bio u stanju da izjavi da je grobar ili slicno i tom izjavom zatvori vrata fmp-a ali dobro idemo dalje... Vidim Milutinović jos nije ni došao a već se priča da nema muda, manite se tih priča sajber mudasi... Svakako je bolji i od tepica, daloa, aranitovica,bezbradice,andrića i salica, dakle bolji je od polovine našeg tima, u ovom momentu Edo Muric je najveće moguće pojačanje za nas, kada bi janković i bircevic dosli ili barem 1 od njih i neki amer(mada amer je naucna fantastika u ovom momentu) i sačekati kraj avgusta da vidimo konačnu sasinu odluku i onda pričati o timu... Mi smo u tolikom kurcu da igraču poput pesakovica treba da se radujemo kao gladan hlebu
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Могу да разумем да немате поверења у челне људе клуба и у начин на који они воде исти.

Међутим није ми јасно како после свега сумњате у Дебелог и у то да кога он одабере мора бити играч за Партизан.
Долазили су у његовој ери разни недоказани таленти, промаје у глави, потенцијални навијачи комшинице... или смо ми бар сумњали да су нешто од тога.

Али колико је таквих разочарало носећи црно бели дрес а да их је Вујошевић предводио са клупе.


Њему може и мора што шта да се замери али да не уме да састави тим и то тим са врло мало новчаних средстава, то никако.

Зна Дебели свој посао и те како.Па што да не верујемо ако већ жели Милутиновића (или на крају крајева неког другог), да то није прави избор за наш клуб.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.037
Reaction score
26.177
Локација
ante portas
Dangubic izgleda definitivno potpiisuje za cigane, šteta kada nije bio u stanju da izjavi da je grobar ili slicno i tom izjavom zatvori vrata fmp-a ali dobro idemo dalje... Vidim Milutinović jos nije ni došao a već se priča da nema muda, manite se tih priča sajber mudasi... Svakako je bolji i od tepica, daloa, aranitovica,bezbradice,andrića i salica, dakle bolji je od polovine našeg tima, u ovom momentu Edo Muric je najveće moguće pojačanje za nas, kada bi janković i bircevic dosli ili barem 1 od njih i neki amer(mada amer je naucna fantastika u ovom momentu) i sačekati kraj avgusta da vidimo konačnu sasinu odluku i onda pričati o timu... Mi smo u tolikom kurcu da igraču poput pesakovica treba da se radujemo kao gladan hlebu

Nek potpise za koga zeli.Koga boli k.....
Smara iskreno ta saga oko njega i to da li ce preci kod nas ili ce postati Cokijev panter.Pa nije on Redzi Miler da se toliko raspreda o njemu.
Iskreno samo retard moze da izabere Radonjica naspram jednog od najboljih evropskih trenera,ali svako donosi svoje odluke i snosi posledice donetih odluka pa tako i on i njegov usrani menadzer.
Ako je nekome izbor Dejo Mungos Radonjic onda je sve rekao o sebi,tu nema sta da se prica.
 

zugrobar

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
1.638
Reaction score
971
Локација
Морава
бољи и од Аранитовића и Шалића који су се иначе наиграли ове године, а и исто су годиште па су исто напредовали..
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Vidim Milutinović jos nije ni došao a već se priča da nema muda, manite se tih priča sajber mudasi


to se ne prica eto tako vec se on tako pokazao, kao igrac slabe psihe, da ne kazem sisa...tu nema sta da se izmislja, ili glumi neka forumaska strucnost, imali smo ga pred ocima
na isti nacin sam gledao i naseg Tripkovica, igrac slabog mentaliteta, zato ga nikad nisam ni voleo

ali sam rekao da to Dule moze i zna opravi, pa ako igrac uspe, uspeo je bar dok je kod nas :D


@Vlado

naravno da zna, i da sastavi tim, da igru prilagodi timu, da iz igraca izvuce maksimum...problem je samo da mu ne uvale Torije Tomase, vec da on prvo osacuje igrace.
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Pa gde su nasa deca, gde je naša škola košarke?
Ми немамо никакву школу кошарке.
Једина школа нам је први тим и Дуле Вујошевић. У ствари то више дође као академија.


Sto bi se reklo koliko para toliko muzike. Docekali smo da ce nam sledece sezone igrati kojekakvi Milutinovici , igraci kurve kojima smo se smejali , a eto sad umesto u raspaloj kurvi igrace kod nas. Naravno sta god da dovedemo stvorice se prica Dule ce to da napravi, sta da napravi ? Sledece ocekujem dolazak igraca tipa Marinovic, Simonovic. Mogao bi i Mileta Lisica da se reaktivira pa da ga dovedemo.
Долазили су нам њихови играчи и у финансијски најбољим временима.


Što nije došao dok je u klubu bio Čakarević :D
Један од ретких потеза после кога ми је било жао противника, макар са друге стране био и звездин играч.
Баш га је претерао Чакаревић...
 

Nadrealista89

Grobar
Учлањен(а)
13.08.2012
Порука
421
Reaction score
12
бољи и од Аранитовића и Шалића који су се иначе наиграли ове године, а и исто су годиште па су исто напредовали..
Aranitovic nije ni ulazio na ovo prvenstvo, dakle nije konkurentan za svoje godište a salic je musli 2. Ne pisem ja ko je veći potencijal tako da godište ne igra ulogu već bolji igrac makar u ovom trenutku, a svakako umesto aranitovica i šlića više bih volio da su u 12 marinković i glisic...
Obzirom da kucam preko telefona odg cu ovako neko pita za teparu? Poredim što se tiče igračkog kvaliteta smatram da je bolji naredna sezona će dokazati ko je u pravu... Mene ne zanima koji je igrac cigan ili grobar jer ja ne navijam za cigane i grobare već za Partizan tako da me boli uvo, svaki igrac koji će doprineti uspehu Partizana je uvek dobro doša a ta plitka razmiljanja me ne zanimaju..
 

Tribonijan

Grobar
Учлањен(а)
24.12.2013
Порука
326
Reaction score
199
Локација
crno- bela planeta
Ako je istina da Andreja dolazi, to svakako treba pozdraviti. Decko nije los igrac, vidjecemo kako ce se snaci u nasoj rotaciji. Dule ga je dovao prvenstveno da dijeli minute na dvojci sa kapitenom. Kulazoglu je jako interesantan igrac. Ima jako dobar sut i tehniku. Odlicne fizikalije uzimajuci u obzir raspon ruku od 215 cm. Tip igraca koji Dule voli. Podsjeca na Bertansa iako je nizi od njega nekoliko cm. Mogao bi da postane vrlo ozbiljan igrac u dogledno vrijeme. Ako su ove vijesti tacne, ostaje da vidimo sta ce se desiti sa Dangubicem. Pominju da je vec potpisao za fmp, ali treba sacekati i njegovu konacnu odluku. U svakom slucaju, ja sam vrlo zadovoljan dosadasnjim izborom. Imacemo vrlo mladu, poletnu i fizicki dominantnu ekipu. Bas ono sto Dule obozava!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top