Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Ilija_RS

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
248
Reaction score
50
Aranitovic nije ni ulazio na ovo prvenstvo, dakle nije konkurentan za svoje godište a salic je musli 2. Ne pisem ja ko je veći potencijal tako da godište ne igra ulogu već bolji igrac makar u ovom trenutku, a svakako umesto aranitovica i šlića više bih volio da su u 12 marinković i glisic...
Obzirom da kucam preko telefona odg cu ovako neko pita za teparu? Poredim što se tiče igračkog kvaliteta smatram da je bolji naredna sezona će dokazati ko je u pravu... Mene ne zanima koji je igrac cigan ili grobar jer ja ne navijam za cigane i grobare već za Partizan tako da me boli uvo, svaki igrac koji će doprineti uspehu Partizana je uvek dobro doša a ta plitka razmiljanja me ne zanimaju..

A po cemu smatras da je igracki kvalitetniji??
Igrao u raspaloj zvezdi kada smo je kantali kako nam se digne i nije nista bio ni u takvoj ekipi.. a Tepara je razvaljivao kod nas 3 sezone u EVROLIGI, ili si zaboravio cuveni trio TNT u koji smo se kleli.. na ovom forumu se tacno svasta pise..
 

Nadrealista89

Grobar
Учлањен(а)
13.08.2012
Порука
421
Reaction score
12
@ilija rs
Ne pišem kakav je ko bio u prošlosti već sada u ovom momentu... Ja nemam snage pojedinačno da odgovaram, milutinović jos nije ni zvanično nas..
 

haubica675

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
462
Reaction score
80
Локација
ganfers paradise
da se madjionicar polako vrati iz herceg novog, pa da krenemo u nove pobede. svi ostali igraci koji biraju izmedju limenki i INSTITUCIJE ne zasluzuju nas dres. samo rad, pa da znoj pretvaramo u zlato.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.948
Reaction score
26.981
Zao mi zbog Dangubica, ali i on ce vrlo brzo shvatiti koliku je gresku napravio ovim izborom.
Milutinovic je dobar igrac, lepa vest.
 

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
kakav retardiran potez Dangubica.kazem ja ako ti razmisljas između svetinje i čerge onda i nisi igrac za Partizan
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Stvarno,koliko retardiran moras da budes da odes u covicev klub,a da si navodno Grobar?
Mislim da je odgogor na ovo pitanje prost. MNOGO RETARDIRAN!
Ko ga ebe idemo dalje,sa francuskim, grckim i raznim drugim talentima. Izgleda da strendzeri imaju duplo vise pameti od ovih nasih decaka.
 

Sekula

Banned
Учлањен(а)
09.08.2007
Порука
644
Reaction score
149
Дангуба

Драго ми је због Дангубића. Прво један менаџерски играч мање код нас, друго, доказао је да нема интелектуалне капацитете за Партизан, треће, ако боље погледамо ипак је направио корак напред у каријери, неће бити трећи као ове сезоне, већ други три пута узастопно. Питање је колико ће и играти тамо јер мора да се бори за место са Џенкинсом и "репрезентативцима" Симоновићем и Калинићем, а зна се да су они газдини играчи. У сваком случају, што мање играча зализаног у Партизану то здравији Партизан.
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
(ajd da prebacim ovamo, pošto se tiče nas, a ne srpske košarke, koja je jedan težak bolesnik mada ni mi ne zaostajemo)

Sad svo ono rasturanje mlađih selekcija, još od onih šampionskih generacija Đorđevića i Radičevića gde od svih njih Andrić završi u prvom timu, dobija još više na značaju. Situacija će se poboljšati, kad se bude bolje radilo u juniorskim kategorijama, i kada dobro selektirani igrači budu pažljivo ubacivani u prvi tim, a za koje bi izmeđuostalog i bili planirani prostor i minuti za dalji igrački razvoj. Nema 'leba u ovoj trci pacova, i tragično je da od jedne takve trke zavisi budućnost kluba. Bez obzira igrali EL ili ne, trenirao nas Dule ili ne, ovo lešinarenje ne vodi ničemu, mora da postoji zdrava baza, da sistem bude mnogo širi pojam od rada jednog čoveka....

Po vrh svega, dovodimo još jedan polufabrikat iz Čovićeve škole nekošarke. Od svog imena pravimo sprdnju, pored silnih rezultata i uspeha, organizacije koja bi trebalo da je mnogo šira od 12 igrača i stručnog štaba, mi smo se pretvorili u kliniku za oživljavanje izdanaka one smešne priče iz železnika....Stvarno smo beda, teška beda....Fascinantno je da pored Duleta ni jedan trener u mlađim selekcijama nije iznedrio krštenog igrača 12 godina, niti je na bilo koji način ušao u obzir za naslednika, dostojnog mesta trenera KKP. To valjda govori o kapacitetu tih ljudi, a Boga mi i onih koji ih angažuju.

Sve dopisujem post ko neki nedorečeni kreten. Mnogo mi je žao zbog svega....
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.194
Локација
Žrnov
Nama fali jedan košarkaški "Zemunelo"... pa ako smo prinuđeni da ove godine pravimo rez, možda nije loše da se krene sa tim... mi nemamo mlađe selekcije faktički, te možda i nije loš momenat da na tome počne da se radi.

Što se Dangubića tiče - putuj igumane.... ne znam koja te je muka (menadžerska) naterala na to, ne bih da ja sudim o tome, ali prosto ne mogu da verujem da baš nijedan klub inostrani nisi imao nego si baš u Železnik morao?!
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
638
Reaction score
272
Локација
Crna Gora
Kako sad glupo zvuce one price da je Dangubic nevidjeni Grobar i da je nekoliko puta odbio Covica.
Za mene od danas postaje najvece govno i :pickaciganska , zelim mu sve najgore u karijeri bez izuzetka.

No ako ima istine u glasinama da ce zalizani da nam skloni Milosavljevica bojim se da se od toga ne bi oporavili.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.036
Reaction score
26.168
Локација
ante portas
Nama fali jedan košarkaški "Zemunelo"... pa ako smo prinuđeni da ove godine pravimo rez, možda nije loše da se krene sa tim... mi nemamo mlađe selekcije faktički, te možda i nije loš momenat da na tome počne da se radi.

Što se Dangubića tiče - putuj igumane.... ne znam koja te je muka (menadžerska) naterala na to, ne bih da ja sudim o tome, ali prosto ne mogu da verujem da baš nijedan klub inostrani nisi imao nego si baš u Železnik morao?!

Ima coravi mafiosi iz Zeleznika svoj kosarkaski Zemunelo pa ne vidim da uspesno proizvodi igrace,i da bilo sta kvalitetno izbacuje u poslednje vreme.
Trosak prevelik,a zarada mnogo manja.
I ta prica je na klimavim nogama.
Nemamo ni za osnovno,a kamoli da odrzavamo kapacitet kao sto bi bio neki kosarkaski Zemunelo.

Nije to jednostavno.Trebaju ti ljudi skauti/koji kostaju/ da prepoznaju talenta,pa obezbedjenje da tog talenta kojeg planiras da dovedes ne odvedu ovaki alavci kao Raznatovic i slicni,pa kvalitetni treneri za rad sa mladjim selekcijama kojima opet moras nesto da platis . Opsirna je to problematika.
 

Gordon Cole

Banned
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
50
Reaction score
0
ako mi verujete verujete nijednog igraca gana nisam mrzeo. ni njihove najgore paljevine. ali ako ovaj klinac u ovakvom momentu na ovakav nacin ode kod gana, postace prvi sportista koga mrzim. ako potpise za njih nista nece moci da ga izvadi i opravda nikada.

a propo price o kosarkaskom zemunelu to je po mom misljenju realnije nego sto se cini. al opet se tu vracamo na pricu o fk.
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Zalizani je adresa na koju je usmjeren moj bijes. Kao prvi medju jednakim menadzerskim govnima, gleda iskljucivo profit i samo profit. Pitanje je koliko je Dangubic i imao izbora, a vrlo je bitno i sta smo i da li smo mu uopste nesto mi i ponudili, osim naravno rada pod Duletovom palicom. To izgleda vise nije razlog koji vuce talente na nasu stranu. Najzalosnije od svega je to sto Mega preuzima onu ulogu koju je Partizan imao godinama unazad. Svi talenti odlaze tamo, a nama sta ostane. Dangbicu zelim zdravlje i da posle Zvezde nastavi karijeru u velikom Ostendeu ili Turowu. To su, u praksi, profili klubova u koje odlaze igraci komsinice sa katedre profesora Radonjica.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.948
Reaction score
26.981
Ma pustite vise Dangubu, proci ce tamo isto kao i svi mladi kosarkasi godinama unazad. Jednog dana ce secati kavu je sansu imao u karijeri a on je prokockao, sad da li sam ili po nagovoru menadzera sto rece Jasmina, nebitno.
To je klub sa generalno gledano, gubitnickim mentalitetom, i ne sumnjam da ce se on u taj gubitnicki sistem dobro uklopiti.
Idemo dalje, ovog Milutinovica se bas nesto i ne secam, ali verujem da ce Dule napraviti krstenog igraca od njega.
 

Sekula

Banned
Учлањен(а)
09.08.2007
Порука
644
Reaction score
149
Милутиновић

Сећам се да су тог Милутиновића спомињали као највећег талента у Европи, пре једно седам-осам година. да ли је он то стварно и био или је то само спин Ћоравог пацова стварно не знам. Сећам се да је, када је играо за угашене, имао солидно кошаркашко знање, али некако меланхоличан менталитет, слично Тепићу. Надам се да је очврснуо у иностранству и да ће представљати какво - такво појачање. Понављам да сам срећан због одласка Дангубића у Железник. Нама сезона зависи од избора Американца или Американаца који ће играти за нас. Дакле, морамо ископати неког негде, било где, ко је спреман да жртвује сезону за напредак. Нема их много, али их ипак има. Такође, можда мало заграбати по површини и пробати наћи неког нашег небрушеног талента који је промакао менаџерима, типа Алекс Марић. Човек је имао пет поена по утакмици до сезоне одигране код нас, када је експлодирао. Можда негде постоји неко сличан. Све то захтева рад и ресурсе, али нико није рекао да је то лак посао, као што нико није рекао да је то немогуће. Дакле, засучите рукаве и почните.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Najzalosnije od svega je to sto Mega preuzima onu ulogu koju je Partizan imao godinama unazad. Svi talenti odlaze tamo, a nama sta ostane.

Partizan je 2012. godine mogao da bira kojeg ce igraca da uzme iz Hemofarma...izabrali smo Milutinova, fmp Luku Mitrovica, a Zalizani je odve svoja Dangubica i Krstica u Megu. Tu je doveo jos par polovnjaka da igraju sa njima, imao je zlatnu koku Micica kojeg je oteo fmp-u. Taj klub postoji samo zbog ta 3-4 igraca i ugasice se vrlo brzo.
Ko je nama kriv sto nismo bolje birali iz Hemofarma (mada jos ne mogu da se svode racuni), sto nismo potpisali Radovica ili mozda Marelju prosle sezone (videcemo da li ce sledeceg leta biti lomljenja i oko njega)...Doveli smo Miljenovica umesto nekog drugog perspektivnijeg igraca. Jedno sam siguran, Dule nikada ne bi pljunuo 150k za njega.
I jos jedna stvar, Partizan nikada nije bio prva opcija mladim igracima u ovoj zemlji. Mislim na ove ispod 18 godina koji se dovode u mladje kategorije. Uvek smo bili treca liga, iza fmp-a i Hemofarma. Retko koji igrac koji je imao ponude ta tri kluba je birao nas. Mi smo skoro uvek pravili posao dovodjenjem igraca sa 18 godina jer se tu pojavljuju oni najbolji, tzv kapitalci. Cekali smo prirodnu selekciju i to je bio nas sistem. Sad kad smo zapali u krizu, ostali bez EL, imamo duplo manji budzet od fmp-a teze dolazimo do tih igraca. Ali po inostranstvu ce uvek moci da se probere ponesto i za nas, ako vec domaci igraci ne zele da dodju.
 
Последња измена:

Gordon Cole

Banned
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
50
Reaction score
0
citajuci za koje pare ce da igra tamo pocinjem da sumnjam da je klinac uopste partizanovac. sve u svemu kraj odvratne sage, sad je mali zvanicno :pickaciganska
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Dangubic se za ovo pitao kao sto se Srbija pita za sudbinu Kosova... Zalizani majmun ga je godinu dana pritiskao i decko je na kraju popustio,njega apsolutno nista ne krivim tu... Mi smo pogresili sto smo apostrofirali nasu zelju da ga dovedemo , a kompleksi FMP-ovaca su dovoljni da nisu pitali za cenu.... Ali u svakom slucaju, potpisom na ugovor Dangubic je postao jos jedan u nizu igraca koje je zalizani govnar upropastio za saku para... A mi napusavamo Raskovica... Pametno,pametno...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top