Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
@wood dal mislis da se nije pitao? Jel bi tebe mogao neko.da natera da odes u fmp? Meni da stave cev na slepocnicu,ne znam dal bi mogao usmeno da kazem,a ne da stavim potpis za klub iz predgradja. Tako da te price meni ne piju vodu. Ok,moze zqlizani da mu zakomplikuje karijeru,al bas da mu unisti....
Od sad je samo jos jedna :pickaciganska i ko mu ebe mater.
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Slazem se ali do prije par godine, ili cak do ove godine, jedan Dangubic, Jokic, Micic i ostali talenti koji cekaju zavrsnu obradu ,ne bi puno razmisljali gdje ce nastaviti svoje kosarkasko obrazovanje, bez obzira za koga su navijali. Znali su gdje se pravi "taj" korak u karijeri. Nisam siguran da je samo igranje Eurolige odlucujuci faktor koji ih je okrenuo u fmp ili negdje drugo jer oni jos nemaju kvalitet za ozbiljnu pricu tamo. Ono sto se promijenilo je uticaj Miska i ostalih lesinara, koji imaju "snagu" da igraca "ubijede" da mu je bolje da igra negdje tamo nego da igra ovde i nazalost, mi smo tu potpuno bespomocni. Nas jedini adut je kvalitetan rad. Takodje i Duletove epizode sa Bogdanom su sigurno uticale na razmisljanja potencijalnih pojacanja iako bi se svaki od njih, vjerujem, mijenjao sa Bogdanom
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Cemu kuknjava za nekim igracem.Da vredi ne bi izabrao da ide da radi sa onim bezveznjakom nego bi dosao da radi sa najboljim trenerom.To je sampionski mentalitet.

Taj isti Dangubic ima ko grlica da se usere u finalu srpske lige jer je izabrao da bude pickica.Sa druge strane neki manje talentovan igrac ima da ga osuri jer je u Partizanu.

Pa kapitalac pokojne zvezde, Rakocevic koji je bio odlican igrac nikad nista nije resio u karijeri.Jednostavno zna se ko je ko u kosarci.

Da je igrac za Partizan on bi dosao,ti koji su za Partizan se sami pokazu na kraju kad se sve sabere i oduzme.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
hmm

Dobro zapamtite dangubica i Milutinovica i sledece sezone u ovo vreme cete videti ko je gde i ko je danas napravio kardinalnu gresku a ko potez karijere.Uveren sam da ce prvi opravdati svoje prezime u bukvalnom smislu a za drugog ce se tek cuti.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Ako se uporedi statistika Dangubica i Milutinovica sa 21 godinom, videcete da je potpuno identicna...Samo treba uzeti u obzir da je Milutinovic igrao u mnogo jacoj ekipi i ligi i da je pritisak bio mnogo veci.
Andreja nije nista losiji igrac od Dangubica, samo sto je stariji i dovodi se kao vec formiran igrac koji nije dostigao svoj maksimum i samim tim nije projektovan za neku prodaju i zaradu.
Najveci problem mu je karakter i kako ga naterati da se spusti u stav i pegla odbranu. Kod Duleta ce verujem biti "ili...ili". "Ili ces da radis kako ti ja kazem ili ces da grejes klupu". Jeftin igrac, a potencijalno moze dosta dobrog da donese".
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.978
Reaction score
25.984
Локација
ante portas
Dobro zapamtite dangubica i Milutinovica i sledece sezone u ovo vreme cete videti ko je gde i ko je danas napravio kardinalnu gresku a ko potez karijere.Uveren sam da ce prvi opravdati svoje prezime u bukvalnom smislu a za drugog ce se tek cuti.

Ovo sam ja bas nesto razmisljao .

Videcete trenerski rad i kvalitativnu razliku doktora Duleta na jednoj strani i popularnog Mrce na drugoj.
Zapamtite gde su avgusta 2014. bili Milutinovic na jednoj strani, i Dangubic na drugoj,a gde ce biti avgusta 2015. jedan i drugi.
Samo polako.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
i jos

Narocito kada se uzme u obzir da ce onog onog sto voli da gubi dane cuvati Edo Muric :D
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Ali po inostranstvu ce uvek moci da se probere ponesto i za nas, ako vec domaci igraci ne zele da dodju.


to po inostranstvu ne biramo mi, niti sami igraci nas, nego sta nam ponude menadzeri pa prihvatimo na slepo...dok smo bili u EL, mogli smo Lea kao francuski projekat i mvp prvenstva za mlade da dobijemo, Zoa posle odlicne epizode u Valensiji, Bertu kao draftovanog od strane NBA kluba...sad sumnjam da ce takvih projekata biti...mislim ovaj Grk (koji mi deluje ok na snimcima), malo ne stoji ta prica kako se Oli i Pao polomise za njega a on izabrao nas, a u njihovim mladjim reprezentacijama je poslednji igrac.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Je li istina da je Murič napustio Raškovića i prešao u ergelu Zalizanog!?
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.903
Reaction score
7.797
PFC.Tomcat

I ja sam isto cuo da je promenio menadzera,umesto Raskovica,sad mu je zalizani.
Iako ovaj novinar pise na twiteru i povezuje Eda sa nama,mislim da ce zalizani da nam pokvari stvar,iako je postojao dil izmedju Eda i nas jos od krajem prosle sezone,a i on je javno izjavio da bi igrao za Partizan i da mu novac nije bitan.
Izgleda da je Gagi nesto ljut na nasoj upravi,ako neko zna nesto vise,neka napise o tome,ima li istine itd.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
e aj sad dangubicu picko ciganska napusi se kurca nama grobarima.
za tebe siso mala nema opravdanja.
a ti vujosevicu izadji u javnost i jebi mater sad za promenu zalizanom majmunu kao sto si onomad raskovicu.
da bar zatvorimo vrata svim menadzerima lopovima i onako od njih nemamo nikakve koristi.
sve guraju u fmp, a nama koske.
kad propadamo da propadamo sa stilom
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
prica se da nam zalizano govedo busi i milosavljevica da ne produzi ugovor

busi ga, hoce da ga odvede, Dragan je i protiv te ideje da ide u Megu prvo, ali je i ljut na klub, pa izbegava da se javi...na kraju nece ostati osoba sa kojom klub nece zaratiti, i sto je najgore mi ratujemo i otvaramo frontove sa nasim ljudima, bilo prihateljima kluba, bilo igracima.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Pa to ne znaci da nas busi Zalizani, nego da mi busimo sami sebe. Ovde se Zalizani predstavlja kao Putin licno. Ako Dragan kaze "Ostajem" on ce ostati, tu ni jedan Zalizani nece pomrstiti konce. A naravno da jedan takav igrac ima ponude iz inostranstva. Tu pricu sa Megom sam spomenuo jos u aprilu i licno je od Dragana tako da cu se bas iznenaditi ako ostane.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Nijedan igrač Partizana ne sme biti popljuvan.
Sme, ali je sramota da to radi bilo ko, ko sebe smatra čovekom i Partizanovcem.

Svi ti momci su dali više od 100% za naš klub, svi su igrali bez para. Igrali za sebe, klub i navijače.

Pljujte one koji to zaslužuju, Danilović, Vujošević, Ražnatović, Rašković, igrače ostavite na miru.


Meni je Edo bolji igrač od Dangubića. Dangubića mi nije žao, samo mislim da je pička.

Dragan kapiten, koji god potez napravi, podržavam. U FMP znam da neće nikad preći.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Pa to ne znaci da nas busi Zalizani, nego da mi busimo sami sebe. Ovde se Zalizani predstavlja kao Putin licno. Ako Dragan kaze "Ostajem" on ce ostati, tu ni jedan Zalizani nece pomrstiti konce. A naravno da jedan takav igrac ima ponude iz inostranstva. Tu pricu sa Megom sam spomenuo jos u aprilu i licno je od Dragana tako da cu se bas iznenaditi ako ostane.

busi, u smislu nece da nam ga ostavi, da se ovde oporavi, vrati u formu i onda ode :D jbga Dragan je nesto posebno, ne moze lako gledati na sve ovo.

znam da si prvi jos tad spomenuo ali nekako mi ne ide da Dragan prihvati da ode u Megu na otvoreni, ta opcija je za Miskove penzionere

i naravno da Misko nije Putin. Nije on Dangubicu slao mafijase da mu prebiju kolena kao znak opomene da mora da ga slusa gde ce...prosto mu je predocio sta on misli da je za njega bolje, ovi iz fmp su mu vise puta na noge isli i predocavali sta nude i koliko ga zele i sta ce dobiti sve i sta ce mu biti podredjeno, kad stavi na papir imao je 5,6 stavki na strani njih, i samo jednu (ali vrednu za njegov idinividualni napredak) na strani nas...pojavile su se i price (za njih ne znam da li su tacne kao sto znam za ovo gore i Dragana) da je Dule zaratio i sa BB zbog odlaska u Fener i da ne prica sa njim vise, eto jos jedne stavke jer su Danga i BB najbolji ortaci.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Poenta je da Dragan kod nas nece ostajati da bi otisao za 2-3 meseca, bar takva opcija nije bila u igri. Ili cela sezona ili nista.

Sto se mene tice, neka dovedu 5 Milutinovica i jos jednog da valja (cisto da ima da igra sa nekim), samo da Dragan ostane.

Videcemo u narednim danima da li smo i sa kim u sukobu. Znate onu pricu, Dule je u sukobu sa Raskovicem, pa dosao Djoko Salic i nudio se Muric tokom sezone. Pa Dule i Dzikic ne pricaju...i jos sto-sta.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
nate onu pricu, Dule je u sukobu sa Raskovicem, pa dosao Djoko Salic i nudio se Muric tokom sezone.


ima i toga...znam da je jednog leta davao intervju preko tel gde pljuje Raskovica dok sedi sa njim u kaficu :D to je takav svet :D (mada je sad izmedju njih dvojice izgleda ozbiljnije) PSD prebije Miska, pa smo mu najbolji klijenti :D
problem je sto mi sad nemamo para i EL pa su osetili krv i okrenuli se od nas jer se ne zna koliko dugujemo njima i igracima, pa i ako nastavimo da saradjujemo bice neke rezervne opcije koje nemaju gde.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top