Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica

kovac

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2008
Порука
418
Reaction score
524
Kako sam razumeo, Janković je naš. Samo se čeka raskid ugovora sa FMP-om.
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Ja nisam baš za njega sa strane igračkih kvaliteta jer treba da se radi sa njim a on ima 25 godina. Sa strane da mutant klub ostaje bez obeštećenja i da ga dovodimo za džabe ovo je super. Sezona nije ni počela a već bi bilo 1:0 za nas...

Plus je što jeste naš. Nisam za preveliki broj stranaca i nadam se da će do kraja prelaznog roka dolaziti samo domaći igrači (ako dođe Janković i ako osim njega uopšte se planira bilo ko drugi). Ne računam dečka iz BiH i "Slovenca" koji ima i naš pasoš mi trenutno imamo tri stranca što je odlično (Landale, Paige i Sy).
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.305
Reaction score
15.381
Локација
U pizdi materini
^ Fora je da ce ako ovaj bilmez dodje da nam prodaju pricu kako smo uvalili cokiju ( a FMPCZBG nikad suplja ) i kako je ovaj sa njegovih 25 godina veliki talenat.

Mada meni je najveci problem cinjenica da smo ga prvi zvali prosle godine kao igraca koji nije afirmisan i koji je posle letnje lige imao priliku da dodje u klub koji bi mu pruzio punu priliku za razvoj. Ali ne on ode kod cokija za vece pare i sad kada mu je taj isti coki uvalio onu stvar duboko e sad bezanija. Zalosno mi je da iko u KKP uopste i razmislja o njemu.

Kada neko ko ima priliku da bira izmedju nas i cigana izabere cigane za mene je cigansko pseto i danas i sutra i za vjek vjekova.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.445
Reaction score
12.007
Локација
Beograd
Birao je Evroligu i vece pare.Sta je kod nas mogao da izabere a da ga privuce prosle sezone?"Naporan" rad sa Mutom?Borba za poziciju sa onim ciganskim svadbarom cijeg se imena vise ni ne secam?Nit je cigan nit je grobar,navija za Partizan ali ne kao Zagorac da bi odjebao pare od Dive i priliku da igra Evroligu.Od domacih nama dostupnih igraca jedino je Todorovic bolja opcija bila ali "grobarcina"nije zelela da se seli iz Spanije i Golubovic koji trazi pare kao da se vraca iz Nba lige u Evropu...
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.305
Reaction score
15.381
Локација
U pizdi materini
@mvp Birao je izmedju kluba gde bi bio prva opcija ( koji ima renome i koji igra ABA i EC) i kluba sa maestralnohodampoiviciambisaekonomskimagom cokijem gde je Milko projektovan kao prva 4 i gde je Antic spreman da pokrije istu tu 4. Ako su nekome posle koledza (prosecnog) bitnije pare od mesta gde neometan pritiskom rezultata moze neometano da napreduje onda to govori o njemu mnogo vise nego ja da tupim tastaturu.

I sad u trenutku kada FMPCZBG gubi EL njemu se odmah dize patka da napusti trenutni klub. Duguju mu cele tri plate mozes misliti pa vecina EL timova ima vece obaveze prema igracima.

Ako prosle godine nije imao motiv da dodje kod nas ne vidim zasto bi imao i sad.

I da dodam da ovakvi ne zaluzuju Novicu za saigraca i kapitena vec upravo kera Lazica da ih maltretira.Prema svecu i tropar.
 
Последња измена:

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.445
Reaction score
12.007
Локација
Beograd
Jbg,osetio covek cigansku atmosferu,nije mu prijao smrad koji se tamo oseca na svakom koraku i priznao da se zajebao.To kasnjenje plata je iskoristio samo kao opciju da bi izasao iz ugovora.Ne branim ga.I on i Jovanovic su nam prakticno ukradeni od strane Ilr-a i verujem da je tim potezom coravi zeleo da pokaze nadmoc i da ih je doveo samo da ih mi ne uzmemo. Ovde bi sigurno imali vecu minutazu i napredovali bi,narocito Jovanovic.Inace siguran sam da ce to imati uticaj na ostale igrace kada budu birali njih ili nas,da li ce proci kao Gos ili kao onaj sto potpisuje sns olovkom.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Po meni Janković nije neki igrač , pitanje je koliko on uopšte može da napreduje ?
Ali sa druge strane kada vidim kako ga smrdljivi cigani razvlače po internetu dođe mi nekako da mu poželim dobrodošlicu u naš klub :)
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.779
Reaction score
19.523
Локација
Nickname
Dovoljan nam je bio "fudbalski" Janković. Sad još i ovaj.
Nebitno, ako iskida na terenu maksimalno i pokaže da mu je stalo i uz to Partizanu bude donosio pobede, nema problema gde je igrao ranije.
 

kale_gkw

Početnik
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
158
Reaction score
19
Dovoljan nam je bio "fudbalski" Janković. Sad još i ovaj.
Nebitno, ako iskida na terenu maksimalno i pokaže da mu je stalo i uz to Partizanu bude donosio pobede, nema problema gde je igrao ranije.

Ne možemo da poredimo Ozegovica koji je ceo život bio kod njih sa Jankovićem koji odrastao u USA i došao prošle godine u železnik, video da je pogrešio i hoće da se ispravi.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.103
Reaction score
15.879
Локација
Храм фудбала
Po meni Janković nije neki igrač , pitanje je koliko on uopšte može da napreduje ?
Ali sa druge strane kada vidim kako ga smrdljivi cigani razvlače po internetu dođe mi nekako da mu poželim dobrodošlicu u naš klub :)

Identicno razmisljanje.
Jos kontam da bi protiv njih bio dodatno naprzen, a to je uvijek dobra stvar.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.445
Reaction score
12.007
Локација
Beograd
@bonaventura hahaha genijalno.Skoro pa od reci do reci preslikana situacija.A i Popara je na neki nacin kopija coravog kriminalca :buhaha
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top