Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.663
Reaction score
2.830
Локација
Humska ulica
Jbg,osetio covek cigansku atmosferu,nije mu prijao smrad koji se tamo oseca na svakom koraku i priznao da se zajebao.To kasnjenje plata je iskoristio samo kao opciju da bi izasao iz ugovora.Ne branim ga.I on i Jovanovic su nam prakticno ukradeni od strane Ilr-a i verujem da je tim potezom coravi zeleo da pokaze nadmoc i da ih je doveo samo da ih mi ne uzmemo. Ovde bi sigurno imali vecu minutazu i napredovali bi,narocito Jovanovic.Inace siguran sam da ce to imati uticaj na ostale igrace kada budu birali njih ili nas,da li ce proci kao Gos ili kao onaj sto potpisuje sns olovkom.

Ta "nadmoc" koju coravi pokazuje je nasa najveca sansa i prednost.Mali covek sa velikom torbom je sujetan i bolestan i po svaku cenu gleda da bude ispred nas i spreman je da dovede 30 igraca,samo da neko od njih ne dodje u Partizan.Gotovo sam siguran da im je nakrcao vec nekih 5-6 miliona duga,samo se to zbog ciganskih novinara nigde ne moze cuti.Sa ovim placenicima koje je doveo zabosce zadnji ekser u sanduk vampiru iz predgradja.
Kvota 1.10 da vec sad imaju veci dug od nas...
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
I kvota 1.01 da ce im taj dug opet neko "obrisati".

Kad je njima neki dug predstavljao problem, sutra ċe naći nekog drugog ćokija, i sve tako u krug.

I zato, svako ko izabere takav "koncept", zbog para, kurca-palca, jebem familiju cigansku, nek puši kurac i odjebe od svetinje.
 

Nema1

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2018
Порука
154
Reaction score
175
Локација
Novi Sad
Ljudi ako pokida, biće slatko... al nemam poverenja da vredi cele ove zajebancije. Nadu mi daje samo činjenica da cigani nikada nisu umeli da odaberu i uvek su najveće potencijale bacali u out. Mada mi ovaj toliko izgleda "mozga bez" da mi nije jasno kako uopšte može razlikovati saigrače od sudije. Da nije bilo onog derbija, smeo sam ruku dati da taj neće pogoditi ni tablu a kamoli koš. Daj bože da je on naše željeno a ne iznuđeno rešenje i da budala stvarno može iznenaditi i pokidati. Ono što cigani bace obično vredi mnogo. Videćemo. ...
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.663
Reaction score
2.830
Локација
Humska ulica
Najjaca izjava Loncara da smo puni sa strancima (realno imamo ih 3,Gegica i Nikolica ne racunam u strance) i on odvali kako smo puni sto se tice stranaca a 15 km nedaleko od Beograda sklapa se set indijanaca na celu sa cokijem,tim od 7 stranaca...Sta koji qrac? Zato oni i cekaju ovog Jankovica sto msm da je glupost.Ipak ako ga dovedu ja se nadam da nece Loncar vise da se glupira sa izjavama "puni smo sa strancima"nego da ce da dovede nekog crnju na poziciji dva pa da pokidamo,e tad kad dodje cetvrti stranac ,e onda smo puni Nikola,sad ne.Iskreno i ne treba nam vise od cetiri stranaca ,ekipica skockana lepo,da bi se zaista pobili sa ovim vestaklucima (Cedevita,Buducnost i zeleznik) trebace nam jos dva pojacanja,pozicija 2 i pozicija 4 ,to je ako zelimo zaista da se pokidamo za ABA,a ako nam je zelja da zavrsimo ispred Mornara i Olimpije,jebes ga za to je bio dovoljan i Djoko i Obrad...
Nadam se da ce nas Ostoja i Nikola ipak obradovati uskoro... :napred-partizan:
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Ja ne pročitah nigde da je rekao smo puni sa strancima, a čitam sve živo, al' dobro, možda mi je promaklo...
Možda Gegić nema naš pasoš?
A dvojka se neće dovoditi za sada, sem ako ne iskrsne neki opasan igrač a povoljan, dok 4 ili 4/5 da.

Opustite se, može se i usred sezone potpisati neko ako je procena takva, ne sećam se kad smo imali ovakvu ekipu na početku priprema, ima vremena za sve...
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Ja ne pročitah nigde da je rekao smo puni sa strancima, a čitam sve živo, al' dobro, možda mi je promaklo...
Možda Gegić nema naš pasoš?
A dvojka se neće dovoditi za sada, sem ako ne iskrsne neki opasan igrač a povoljan, dok 4 ili 4/5 da.

Opustite se, može se i usred sezone potpisati neko ako je procena takva, ne sećam se kad smo imali ovakvu ekipu na početku priprema, ima vremena za sve...

Gegić ne bi ni trebao da ima naš pasoš što nam govori da trenutno imamo četiri stranca. Nikolić ima srpsko kao drugo državljanstvo.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
A šta je bilo s onim klincem Petrom Vujačićem, bratom od Saše Vujačića. Čitao sam bio pre nekoliko meseci da je kao pobegao iz Rogaške kod nas iako ima ugovor s njima, a kod njih je bio propustio neke treninge pa su ga suspendovali.
Jel je bilo nešto od toga ili?
 

Nema1

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2018
Порука
154
Reaction score
175
Локација
Novi Sad
"Видећемо да ли је потребно још неко појачање, кад буду кренуле утакмице. Један играч на високим позицијама био би неопходан", додао је Чанак. (kopirao sa RTS-a). Po ovome ispada da se do početka sezone neće niko ni dovoditi... ? Ili ja samo loše tumačim? Ili je mislio kada krenu pripremne utakmice? Ne znam....
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Pa verovatno pripremne, ima tu nekoliko utakmica u Španiji, pa valjda i ovaj Aba super kup ili kako se već zove. Pa će da se vidi na šta ličimo..
 

kovac

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2008
Порука
418
Reaction score
524
Vladan Tegeltija:

STEFAN JANKOVIĆ DOBIJA RASKID ?
Kako Sos kanal+ saznaje, Stefan Janković dobiće raskid ugovora od Crvene zvezde koja mu nije na vreme isplatila skoro polovinu prošlogodišnjih plata.
Janković je u junu poslao pismo sa zeljom za raskidom saradnje, nezadovoljan svojim statusom, posle koga su naknadno izmirene sve obaveze, ali po isteku zakonskog roka, pa bi na arbitraži trebao da postane slobodan igrač, bez obaveze obeštećenja.
Ostaje da se vidi da li će posle Brauna , Davidovca, Dangubića, Novaka, Rakicevica, Jovanovića i Radičevića, Stefan Janković biti prvi koji će ipak završiti u Partizanu, uprkos otvorenih pretnji koje čak prenose pojedini mediji, ili će i on morati put inostranstva.
 

ZBR PFK

Početnik
Учлањен(а)
06.08.2018
Порука
173
Reaction score
146
Локација
Beograd
Sada sam pokušao da mu vidim inatagram vidim da je zaključao profil i obrisao da igra tamo ne mogu da vidim dal je obrisao slike kao #51 ako jeste to je to.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Nije tema, ali mi je drago, uz'o pare, a još dobija i raskid :D

Šta znam, ne volim ga, antipatičan mi je, ali videćemo.
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Jel može neko ko je pratio igre Jankovića da kaže šta on može da nam donese ako dodje?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top