Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Srpska psiha je iskocila kod Pantica u svom sjaju, posto smo sami po sebi ocaj u fudbalu, najbolje je rjesnje da se pljuje po kosarkaskom klubu jer hajde sto navijaci nas ne bodre nego zamisli ti to oni vole kosarkaski tim.
Jel moguce da je lik ljubomoran na navijace koji vise vole kosarkaski tim ?
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.476
Локација
Novi Sad
Brown nam je mnogo potrebniji u ovom trenutku od Jankovica.Fino smo kompletirali roster.Taman pozicije koje su nam falile.Pejdz ce biti ubica.Polako samo sa tim klincem.

Niti je klinac niti ce biti ubica, jer dzaba da postize 40+ (a nece nikad ni 30+) ,ako ga svaki trener napada jer je laka meta zbog visine, kilaze, nacina igranja odbrane...
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.428
Reaction score
11.752
Локација
Beograd
Pa sad,nije bas ni pigmejac.1.85 je pristojna visina za plejmejkera.Fali mu malo kilaze i cvrstine u duelima a to da ga svaki trener napada nije bas tacno.Napadaju ga ovi sa bilderima na mestu pleja a to se moze lako pokriti drugim vidovima odbrane i stranom pomoci.Tek je napunio 25 godina tako da nije bas ni mator.Kod nas je to tako predstavljeno zbog odliva talenata svih ovih godina cim napune 19 ali njemu najbolje igracke godine tek slede.
 

Nole84

Grobar
Учлањен(а)
23.09.2007
Порука
204
Reaction score
731
Defanzivno mi njega možemo pokriti i naučiti nekim stvarima uz koji kilogram mišića više, ali imamo li mi vremena da to radimo? I ono što mene najviše brine je njegov napadački potencijal. Ja trenutno ne vidim da je on sposoban sam da iskreira ili izmisli poene, ulaz je neko nabacivanje lopte na tablu obavezno u padu nakon kog ide klizanje 2-3 metra po parketu i to jako nesigurno izgleda, šut samo ukoliko ima čistu i otvorenu poziciju koja je nastala kao posledica preuzimanja i ispadanja u protivničkoj odbrani, neki dribling pa šut, naskok na dugu dvojku još videli nismo..... Da ne dužim svi vi to jako dobro i sami vidite. Voleo bih da grešim i ja i većina ovde pa da nas dematuje i da svi pojedemo svaki zarez napisan u negativnom kontekstu ali teško.
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Apsolutno se slažem. Sva ta deca koja hoće da pređu iz Partizana kod cigana, a prošla su našu školu samo neka idu. Pogotovu kad je KK u pitanju. Ne mogu više ni da se setim kako se zove onaj sa SNS olovkom. Gde li je taj nestao?!
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Klinci ne vide dalje od svog nosa koji ne znaju da obrišu, i padaju na neke priče menadžera i ćoravog kriminalca, pa neka im bude onda.
Opet ne možemo da kažemo da se kod nas nisu pomerile neke stvari s mrtve tačke, Žare Vučurović i sve to..... neverovatno šta rade ljudi za 1.000 evra mesečno, stavljaju tačku na karijeru deteta, slepci.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Finansijski momenat igra veliku ulogu, pritisak roditelja je najveci. Vecina ima zelju da preko dece zaradi lake pare. Igrati u Partizanu ili fmp uvek ce biti nebo i zemlja, jebes pare druze.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Tegi kaze da mu Partizan nije ponudio profi ugovor i da maltene mu niko nije pravio problema da predje u reciklirani klub!
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.663
Reaction score
2.830
Локација
Humska ulica
Suza suzu stize... Nek se tera u tri lepe picke materine .
Jos se coravi hvali kako je uzeo igraca Partizana :buhaha
Moj kolega bio na nekom sastanku sa nekom sportskom novinarkom koja mu je rekla da su svi igraci nezadovoljni kako se coki ponasa prema njima ,da funkcionisu kao sekta.Narocito kaze da su deca sto igraju za FMP2 naplasena samo tako.Nije ni cudo sto se Pot za onu izjavu u novinama toliko pravdao i kukao.Jankovic deluje kao da cuva tajnu,ali evidentno je da je po svaku cenu zeleo da ode odande jer prozivljavao neka sranja.
E tako ce i ovaj mali Karapandzic da prodje
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Svako svoju srecu bira... mali je sigurno cigance, fazon Radonjic
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Izabrao ćokija, govno jedno, sram te bilo, blablabla, ček ovo mi je poznato, kao da sam već negde čitao?

Sledeće godine: bravo mali, al' si zavukao ćoravom...

Od mene se želja zna, svako ko izabere ćokija, ukršteni ligamenti, bez izuzetka.

Kao neko ko je prošao kroz povredu i oporavak od prednjih ukrštenih ligamenta, sport je sport a to ne bi poželeo ni najgorem neprijatelju pogotovo momku koji je tek na početku karijere.. Ako je cigan bolje da ide odmah, ne znam samo šta je tražio u Partizanu to mi nikad neće biti jasno. A mi na toj poziciji imamo klinaca.
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Smatram da nismo imali želju da ga zadržimo, jer da jesmo ne bi otišao. Dali smo prednost Trifunoviću i mislim da je to to.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top