Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.000
Reaction score
3.699
Локација
Svaki čovek koji, makar i najgorem neprijatelju, poželi cepanje prednjih ukrštenih ligamenata, nije ni amaterski barem malo prišao bilo kojem sportu kao hobiju, kamoli profesionalno. Ili je jednostavno mnogo loš čovek.

Uvek su mi takva pisanja bila odvratna. Prvo smo ljudi valjda, a onda posle toga sve ostalo.

Kad smo kod prednjih ukrštenih već, Sani ih je pocepao na oba kolena do nepune 19. godine (šta prežive momak tako mlad), ili 2 puta na jednom kolenu. Dečko je izuzetno talentovan i strašan atleta bio do tih povreda, upravo je to razlog zašto ne može da se sastavi već dve sezone.

Jako su retki slučajevi, kao kod Bertansa recimo ili Lavina, da ostaneš na približnom nivou nakon tih povreda, napredak niko ne dostigne (na fizičkom planu).
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
hm, kazete odvratna pisanja... a onda se setim radonjica i ne vidim nista odvratno... smrt ne zelim nikome, nikakvu karijeru (bolnu) svakome od takvih
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Svaki čovek koji, makar i najgorem neprijatelju, poželi cepanje prednjih ukrštenih ligamenata, nije ni amaterski barem malo prišao bilo kojem sportu kao hobiju, kamoli profesionalno. Ili je jednostavno mnogo loš čovek.

Uvek su mi takva pisanja bila odvratna. Prvo smo ljudi valjda, a onda posle toga sve ostalo.

Kad smo kod prednjih ukrštenih već, Sani ih je pocepao na oba kolena do nepune 19. godine (šta prežive momak tako mlad), ili 2 puta na jednom kolenu. Dečko je izuzetno talentovan i strašan atleta bio do tih povreda, upravo je to razlog zašto ne može da se sastavi već dve sezone.

Jako su retki slučajevi, kao kod Bertansa recimo ili Lavina, da ostaneš na približnom nivou nakon tih povreda, napredak niko ne dostigne (na fizičkom planu).

Upravo to. Operacija ko operacija prodje al oporavak je najtezi i sastoji se od mnogo faza svako ko je prosao zna o cemu pricam. Mnogo truda u teretani ulozeno, a koleno vise nije isto niti ce biti. A na licnom primeru sam osetio kad sam se vratio da to nisam ja od pre povrede, pa koliko samo malih povredica imas koje nisu strasne al koje ti ne daju da treniras u mom primeru primicac. Tako da poenta je da to nikom ne zelim, momak ako je izabrao njih neka ga. Da je grobar otisao bi u Mladost pa se tamo dokazivao. Jedan Bogdan je bio 12. igrac pa polako ulazio i na kraju postao to sto je postao.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Kao neko ko je prošao kroz povredu i oporavak od prednjih ukrštenih ligamenta, sport je sport a to ne bi poželeo ni najgorem neprijatelju pogotovo momku koji je tek na početku karijere.. Ako je cigan bolje da ide odmah, ne znam samo šta je tražio u Partizanu to mi nikad neće biti jasno. A mi na toj poziciji imamo klinaca.

Ko mu jebe mater, kako je počeo, tako neka je završi.

Ovde sport nije sport već godinama.

Edit: dodajem, na oba kolena.
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.343
Локација
Brèko, BIH
Tom Karapandži ne želim težu povredu ,ali želim čitavu karijeru mahanja peškirima, i strmopizd od odabranog mutanta, preko dinamika sve do okk kakanj i kk marinkove bare.I nek se izjeda i kaje iznutra.Slično kao i onoj pičketini rakićeviću.U FK je postojao neki jokić, zadnji vezni pre 6 godina je prešao u rupu.Taj se izgleda više i ne bavi fudbalom.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.354
Локација
U pizdi materini
Nasi nisu videli talenat u Karapandzicu nije mu ponudjen ugovor i to je cela prica.Coki ga je zvao u FMP1 vise da bi se pisalo o tome i da bi se malo lozili maloumnici koji navijaju za isti umesto pokojne KKCZ pa ako pokaze nesto pokaze ( a nece verujte mi).
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.873
Reaction score
10.934
Ма за овог малог ме боли туки, али цигани за мене нису људи и свака бол, неуспех и патња која има везе са њима ме радује. Нпр кога боли уво за Бјелицу који је играо ко зна кад за њих, сад игра у NBA и није се лоше понео према нама. Са друге стране сваком њиховом дебилу који се попишао по нама (Радоњић нпр), као и сваком њиховом тренутном играчу желим неуспех и повреде, јер то индиректно до утиче на нас. Повреда њихових играча значи да је екипа ослабљена, што значи да су њихове шансе за неуспех повећавају, а истовремено се наше шансе за успех повећавају.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Ajde manimo balavog klinca i do sada smo mu previse paznju vec posvetili..

Ako nije do sada naucio, nek pogleda malo istoriju unazad, ko god sa nase strane otiso tamo, nije se usrecio.. isto zelim i njemu..
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.428
Reaction score
11.754
Локација
Beograd
Trinkjeri u Beogradu
Moze i ovako ;) ;-)

Ambiciozan plan Partizana uskoro će dobiti odgovor na pitanje koliko je realan. Andrea Trinkjeri sleteo je u Beograd na pregovore oko potencijalne saradnje sa crno-belima, saznaje MOZZART Sport.


Italijanski strateg je aerodrom “Nikola Tesla” napustio u pratnji Partizanovog sportskog direktora Nikole Lončara. Seli su u automobil i otišli u nepoznatom pravcu. Nije pravac uostalom ni bitan, bitan je ishod pregovora, a jasno je da Lončar i Trinkjeri neće pričati o smeni Đulena Lopetegija. Pričaće o Partizanu i potencijalnoj saradnji. Da li će do nje i doći, rano je reći, ali čim je Trinkjeri tu šanse postoje.
Podsetimo, Trinkjeri ima i ponudu da karijeru nastavi u evroligašu Himkiju, ali i u Valensiji, Partizanovom rivalu u Evrokupu. Stidljivo mu puls opipuje i Baskonija, a svakako bi bio opcija i za Panatinaikos, ako bi atinski Zeleni zaista raskinuli saradnju sa Ćavijem Paskvalom. O čemu se poslednjih dana tiho šuška...
Sa druge strane, ako dogovora sa Italijanom ne bi bude crno-beli bi mogli da se okrenu Aleksandru Kesaru, koji ima i ponudu iz Kine, ali bi radije da ostane u Evropi. Partizan jeste primamljiv izazov. Na radaru je i nekadašnji trener Vlade Jovanović, mada bi tu problem mogao da napravi njegov čvrst ugovor sa Lokomotivom iz Kubanja.


Niko i nije rekao da će biti lako pronaći novog šefa struke. Posebno ako se želi dokazani kvalitet. Trinkjerijev nije sporan. Pitanje je samo da li će se i ostale kockice posložiti.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Nasi nisu videli talenat u Karapandzicu nije mu ponudjen ugovor i to je cela prica.Coki ga je zvao u FMP1 vise da bi se pisalo o tome i da bi se malo lozili maloumnici koji navijaju za isti umesto pokojne KKCZ pa ako pokaze nesto pokaze ( a nece verujte mi).
Izgleda da si u pravu...Tek posle sam od nekih ljudi cuo da nasi nisu zadovoljni njegovim razvojem te da nisu hteli da ga potpisu...A cim se to pisalo na sve strane odmah je jasno bilo da Coki pokusava da "uzvrati" za Jankovica...Nego, jel dajemo Trinkiju 800000 ili necemo cepidlaciti i idemo odmah na milion?
 

kovac

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2008
Порука
418
Reaction score
524
Nasi nisu videli talenat u Karapandzicu nije mu ponudjen ugovor i to je cela prica.Coki ga je zvao u FMP1 vise da bi se pisalo o tome i da bi se malo lozili maloumnici koji navijaju za isti umesto pokojne KKCZ pa ako pokaze nesto pokaze ( a nece verujte mi).

Naši nisu videli talenat ni u Bjelici pa znamo kako se to završilo.
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
395
Reaction score
2.739
Локација
Novi Beograd
Iako mnogo mnogo vise pratim fudbal od kosarke, cesto gledam EL i pratim desavanja.

Mogu reci da je Trinkijeri bomba od trenera trenutno za nas. Jedan od boljih u Evropi. Neverovatna harizma, energija a pritom ima iza sebe rezultate. Uz to i kvalitetan strucni stab i veliki je ljubitelj Yugo kosarke. Nisam ni ja za stranca trenera ali Trinkijeri vise spada u "stranca".

Verujem da bi doneo za pocetak "moral boost" zbog svog ugleda i rejtinga i da bi preokrenuo sezonu. Takodje energija i vodjenje ekipe + nasi navijaci i atmosfera (kad bi preokrenuo sezonu) = moje misljenje veoma visoki limiti.

Kao i u fudbalu, trener za najvece domete mora imati i harizmu i energiju.

Cak je meni ispred i Perasovica. (Iako se ne dovodi u vezu sa nama) U odnosu na domace koji se pominju, mislim da je greh i uporedjivati ih.
 
Последња измена:

sprars

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
175
Reaction score
191
Локација
Loznica - West Coast of the Serbia
Trinkjeri u Beogradu
Moze i ovako ;) ;-)

Ambiciozan plan Partizana uskoro će dobiti odgovor na pitanje koliko je realan. Andrea Trinkjeri sleteo je u Beograd na pregovore oko potencijalne saradnje sa crno-belima, saznaje MOZZART Sport.


Italijanski strateg je aerodrom “Nikola Tesla” napustio u pratnji Partizanovog sportskog direktora Nikole Lončara. Seli su u automobil i otišli u nepoznatom pravcu. Nije pravac uostalom ni bitan, bitan je ishod pregovora, a jasno je da Lončar i Trinkjeri neće pričati o smeni Đulena Lopetegija. Pričaće o Partizanu i potencijalnoj saradnji.....
....Niko i nije rekao da će biti lako pronaći novog šefa struke. Posebno ako se želi dokazani kvalitet. Trinkjerijev nije sporan. Pitanje je samo da li će se i ostale kockice posložiti.

Pije se kafa "dream" u bloku 19a :)) Da li ce biti i uspesan ishod pijenja iste, ostaje da vidimo :)
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.354
Локација
U pizdi materini
Ma mali nema ni 1.9m tehnika prosek sut isto neki kosarkaski intelekt isto, repka sa njim bila osma ili deveta nisam sig. tako da ILR je prava sredina za njega ako se izvuce malo pa da dobaci do neke b inostrane lige u buducnosti...

Exkluzivno saznajem da Trink trazi 70k eura mesecno a limar nudi 90k eura mesecno i ne pristaje na manje.Umrite cigani.

I da pope mi se vise na onu stvar ovo oko trenera kao da Popa dovodimo iz NBA direkt....
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.428
Reaction score
11.754
Локација
Beograd
Bice na kraju: 70k eura mesecno za ceo strucni stab?
Opcija 1:Nudimo ti ugovor na dva meseca.
Opcija 2:Uzecemo samo Scepanovica na godinu dana,al ti da platis ovaj racun za kafu.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.354
Локација
U pizdi materini
Kad pomenuste Scepanovica meni pade na um scenario gde Trink potpise u tajnom dogovoru sa limarom do kraja godine a zatim zapali u NBA i onda ovi nasi u fazonu ne mogu da se takmice sa takvom ponudom ,imao je klauzulu, bla bla bla... i promovisu Scepanovica u glavnog trenera.Trink kao neko ime posluzi idealno za gasenje pozara i samopromociju limara a Scepanovic nastavi kao trener KKP.
 
Последња измена од уредника:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top