Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Plata 30 000 evra, auuuu ... pa ovo je vrhunski odradjeno ...
Kako li je do toga doslo ko zna , ali svaka cast ...

Na debiju mora da se pjeva " O Partizane, O Sampione ... "
 
Последња измена:

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Daj nam krv, daj nam znoj! Neka nas ovaj Evroligaski trener vrati tamo gde nam je i mesto. Scepo uci zanat.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Meni i dalje nerealno da već nije krenula licitacija za keca.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.400
Reaction score
4.625
Локација
Zemun
Cekaj, polako, prvo i pre svega moramo da osmislimo novi termin za "Bambergovanje"
Idemooooooo!
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310
Cigani se polomiše oko toga odakle nam meleonče za Trinkija xD Do ponoći očekujem da se usaglase da je psiho u stvari sve vreme low-key grobar :D
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.359
Reaction score
37.684
To je utvrđeno još pretprošle sezone kada smo im "oteli" titulu u fudbalu tako što smo ih 3 puta nepravedno tukli na terenu i plus ih pokrali priznavanjem gola iz gol-auta za jedini remi te sezone. Tada je grobarska sprega Tole-Kokeza-AV pokazala svoju moć. :D

A taj milion što se spominje je po sezoni, plus premije, plus dnevnice, plus budžet za kompletno novi tim.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Reding je u Turk Telekomu, taman ga povezemo nazad u BG sa nama zato i nije isao Sani da mu oslobodi mesto :D uostalom nemam pojma sta ce nam Redzi jer je on 2/3 kao sto ne znam sta ce nam Birca. Sve to treba uzeti sa rezervom za sad...
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Bircu spominju jer je pusten od strane turaka, a za Redinga mislim da je apsurdno... Vjerujem da se prava imena jos kriju ...
PS. Morao sam ovo postaviti, grobarsko ludilo u punom zamahu.

Dq2Gr5XXQAAM3fz
 

sprars

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
175
Reaction score
191
Локација
Loznica - West Coast of the Serbia
To u vezi pojacanja bih voleo da cujem i strucno misljenje od Stojanceta, ali meni prolazi kroz glavu i to da je mozda u timu suvisan Bandza Si, pa bi Reding bio njegova zamena u tom slucaju. Dosta je mobilniji i potentniji u napadu a nista manje los u odbrani... sto se Birce tice to bi znacilo da na 4 se racuna samo na brze i suterski potentne cetvorke, Birca mu se uklapa u koncepciju jer dobro trci kontre a i ima solidan sut sa distance sto opet govori o tom napadu koji Trinkijeri forsira... ostaje da vidimo sta i kako :\
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Ako razmišljaju o Birči pretpostavljam da Novica zauzima mesto pored Trinkijerija. Ne bih se Sy-a odrekao ni u ludilo. Pogotovu u novembru. Tvrdim da sa njim i Zagorcem imamo najjače dve trojke u ligi.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.768
Reaction score
55.455
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Treneri s integritetom su kratkog fitilja i ne dozvoljavaju svakakve gluposti u timu i oko njega. Tako da je ili ovo početak nekog novog sistema, ili će se raskurcati za par meseci. Nije on Džikić da angažuje ljude da se prepucavaju preko tvitera.
Očekujem i prebacivanje težišta sa saradnje sa Miškom na saradnju s Vasermanom, biće tu svašta.
Meni se čini da Andrea neće da se igra svojom reputacijom.
O samoj igri i svemu, kada i ako potpiše.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Da je bogdom Jock problem, da njega zamjenimo i osvojimo sve.

Koncentracija 0 energija 0

Kaja Peker sa 40 godina ima vise zelje da igra nego pola naseg tima.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Stigla mi notifikacija KK Partizan aplikacije. Naslov "Partizan dobio novog trenera" sa slikom Trinkijerija i Ostoje dok potpisuju ugovor. Ugovor potpisan na tri godine.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top