Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.843
Локација
Humska ulica
Vrv ce biti na kurir live,oni uglavnom uzivo rade takva desavanja
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Dobrodošlica našem Rambu. Drago mi je što je Čanak postupio časno i što se nije ''pravio Englez'' kao neki, sve najbolje želim i njemu, a i Trinkijeriju naravno, nadam se da će se snaći u našoj košarci. Mislim da je ovo jako dobar potez kluba, jer trener treba da bude fundament daljeg napretka, i ako pogledamo u blisku prošlost možemo da vidimo da se kod nas taj temelj sastojao SAMO od trenera koji je kako se kasnije ispostavilo nosio cijeli klub na svojim leđima. Samo da ne bude ''Godine kurcu prolaze, a ja još Vesnu nisam jeb'o'' :D
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.843
Локација
Humska ulica
Последња измена:

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.359
Reaction score
37.682
Oslepeće čoveka sa ovim blicevima, a tek je stigao. :D
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.359
Reaction score
37.682
Ako je neko uspeo da odgleda ovo bez ikakve emocije, tom Partizan definitivno nije u srcu.

Sve da je i najveći prodavac magle i nemač pojma u pitanju, a nije, ovo je bila takva promocija... ne kluba već nečeg više, kao što je sam rekao.

Svaka čast, dobro došao i srećno! :clap

P.S. Ali izjava na početku: Ovo nije normalan klub... :buhaha
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.670
Reaction score
3.573
Локација
Niš
E sad samo da se nadamo da ostane što duže...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top