Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.917
Reaction score
21.631
Svugde pise da je u Bambergu, ali ga nije bilo u postavi ni na jednoj utakmici...S tim da ne znam odakle uopste ta informacija, video sam da pisu ljudi ali mi zvuci nerealno, ko zna..
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
@Tomic11 ne posjecujem mordor.

@Sacayak na tviteru i fejsbuku. Kao i za vecinu igraca ranije.

Već si imao prekršaja zbog pozivanja na društvene mreže kao izvor. Ban na 7 dana.
 
Последња измена од уредника:

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Vidjelo se i prije da je smrsao. Malo je bezveze sto je morao doci novi trener da bi se to dogodilo, ali ajde...

Ipak, to je bio samo otezavajuci faktor, pravi provlem su koljena.
Ne znam kakvo je tu stanje, ali bi nam puno znacilo ako bi na kraju sezone bio na nekom solidnom nivou.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.271
Reaction score
18.337
Локација
Kej Republika
Previse gotivan lik i dobar trener za podneti kad jednog dana ode. :)
Rano je jos o tome govoriti al znam da kad bude odlazio iz svetinje ima da se kidam ko sisica neka. Jer ce u medjuvremenu uzimati trofeje, karati favorite u EL, napraviti novog Bogdana...
Ajde Trinki uzmi 13 u nizu pa u CSKA da naplatis rad i trud. :)
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Da li je moguće da redovno čekamo da se okači konferencija na youtube? Napraviše aplikaciju, ne mogu jedan video običan da okače odmah nakon konferencije.
 

kovac

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2008
Порука
418
Reaction score
524
Cela konferencija se može naći kod Tegija na instagramu.
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Hvala na informaciji. Opet, malo je bzvz jer treba kopati da bi se pogledala konferencija. Fali Mister MVP
 

Brabas

Početnik
Учлањен(а)
10.06.2016
Порука
184
Reaction score
279
braun-trinkijeri.jpg

Amerikanac napustio Partizan, “šuška” se o novom pojačanju
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.454
Локација
U Kinšasi
Taj Hikman beše dobar prangijaš, ima li ko da napiše nešto o njemu? Nadam se da su mu kolena zdrava.
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Sem Partizana ne pratim nijedan drugi košarkaški klub, pa ne poznajem kvalitete Rikija Hikmana, ali mi je ponzato ime što donekle govori da ga je izgradio u Evropi.
Molio bih upućene da napišu nešto o njemu, a pre svega me zanima šta može da donese igrač od 33 godine i pitanje je u kakvoj je formi.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Takav tip igrača nam fali, iskusan evroligaški igrač koji zna da pogodi koš. Naš tim je prepun šestih igrača, videli smo šta nam je napravio Perperoglu koji je promenio 4 evroligaša pre limenki i ima više utakmica u EL nego svi igrači u Partizanu trenutno.
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Mi ionako igramo često sa Markusom i Aleksejom u petorki, ne bi bilo ništa čudno da igra i pleja i beka
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Secam ga se jos iz Makabija, igrao sa onim Smithom u paru cinili odlican bekovski par. U Feneru je imao neku tezu povredu ali je opet bio koristan ono sto je igrao. Mislim da je bas inteligentan igrac , ne divlja nikada, omiljeni sut mu je iz coska za tri poena. E sada zasto uopste ne igra u Bambergu nemam pojma, mislim da bi nam koristio.

Da i samo jos ovo sam zaboravio,on nije klasican bek suter, sutira iz izgradjene pozicije, ali da trci oko blokova i iz trka sutira nema sanse. Ali zna veoma lepo da ide na kos do kraja. Sa njim zdravim i u formi, dobijamo stabilnost i pametnog igraca na terenu, a izgleda da nam inteligencije najvise i fali.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top