Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
@grobar-do-groba Da imamo "marketing" pa ako ne mogu regularni dresovi (uz malo truda mozda i mogu) da se odradi neka fan verzija.Vidim i stranci komentarisu i uz malo reklame mogla bi da se zaradi fina kinta.Lupis neku pristojnu cenu jer realno ovo vredi para, krenes da saljes u inostransvo (2018 godina je) i em se zaradi kinta em reklamiras klub po svetu.Ja prvi ne bih zalio pare za crnu dres. Mada kada bi regularni dres licio na ovo kakvo bi to zlo bilo ne smem ni da zamislim.Perverzija.

E da imamo, ja mojim klincima ne mogu sem neke obicne majice da kupim nista, jer nemaju nista za klince tog uzrasta a znam dosta nasih ljudi koji su isto rekli. Platili bi i do 50 eura za neki dres za klince, al nema ni fudbalski ni kosarkaski...
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Nije to baš tako lako kod nas. Zato su još poprilično zatucani, kao i sistem carine, držanja novca samo u domaćoj valuti, itd...
Imaš primer nekog lika koji je napravio strašan posao sa prodajom farmerica online.
Čovek patriota rešio da dođe ovde, da prebaci biznis da i naš narod vidi vajdu. Ovi mu otvarali svaki paket na carini ( a paketi su dizajnirani nije običan papir), jebavali ga na svakom ćošku oko internet prodaje, jer ti kako god okreneš kod nas si u prekršaju. Čoveku dokručilo i na kraju prodao biznis hrvatima.

Neće internet prodaja strancima iz Srbije zaživeti kod nas još neko vreme.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Pazi ja iz Lagune narucujem cesto knjige i nikad do sad nisam imao nikakvih problema da stignu u inostranstvo. Takodje sam vise puta narucivao sa sajta partizanshop.rs i sve je stizalo bez ikakvih problema. Ovde nije problem hoce li nesto stici, vec u tome sto je inventar na sajtu jako zalostan.
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
638
Reaction score
272
Локација
Crna Gora
Nikola Pekovic :puke:

Toliko o njemu u bilo kom kontekstu, vjerovatno zauvijek.

U ovom trenutku ne mogu da zamislim apsolutno nista sto bi taj tajkun u pokusaju mogao da uradi pa da opere sramne poteze koje je napravio za vrijeme presjednikovanja.
 

Nole84

Grobar
Учлањен(а)
23.09.2007
Порука
204
Reaction score
731
"Đura će ti oprostiti što te tukao" - Peković nam je oprostio sto je preko naših leđa dobio pola Zlatibora kao zasluge za uništavanje sistema i teranje čoveka koji je taj sistem uspostavio. :puke:
 

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
595
Reaction score
210
Локација
Dire
A jel to isti onaj koji je kumu kriminalcu isto nešto učinio? Samo pitam.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Prvi dobar potez Pekovica posle utakmice sa Makabijem tokom lokaut-a

Inace mislim da cemo uskoro potraziti na trzistu igraca koji pokriva 4/5 ;)
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.593
Reaction score
13.580
Локација
Yaoundé
https://www.juznatribina.net/forum/...iranje-i-transferi.2575/page-901#post-1030725

... опет ја о апликацији...

Прерано сам се обрадовао... након пар обавештења која су ми стигла након брисања претходних, поново су престала да долазе... јуче их је било барем неколико, а изненађење је било када сам покренуо апликацију и затекао једно исто обавештење о квизу на Гробаропедији - четири пута поновљено!? :icon-confused:

Људима скидам капу што су створили и покренули апликацију, али мало више озбиљности и исправљања грешака не би било наодмет...
 

kovac

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2008
Порука
418
Reaction score
524
Reče Tegi sinoć u Zoni pres da je Braun nezadovoljan statusom i da želi da ide pa zbog toga Partizan neće finansijski ispaštati zbog njegovog odlaska.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Napiši ti za koga ti misliš da se pita. Ne možeš diskusiju početi pitanjem i onda odgovoriti pitanjem na pitanje.
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.584
Reaction score
3.109
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
Moje misljenje ja da bez zvaljavog niko prstom mrdnuti ne smije, pogotovo u drzavnim institucijama. Tako da druze sacayak ili kako sw god zoves dobio si i pitanje i odgovor. Zivio
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Ja sam misljenja da Ostoja vodi Partizan i da se on pita za sve.Takodje sam misljenja da za sada vodi klub u dobrom smeru.Nije sve savrseno,vidi se neiskustvo (dovodjenje nespremnih igraca) ,ali sve je na znatno visem nivou nego pre dve godine.Imamo salu za treniranje,razvojni tim,skupili smo neku decu koja sutra mogu da doprinesu klubu,doveli neka zaista dobra pojacanja (Rade,Ali) ,smanjili smo dugove (bar tako kazu ,saznacemo jednog dana) ,doveli sponzore,prodali sezonske...Hale su opet pune,Pionir je opet pun,Partizan opet igra protiv visestruko skupljih timova egal i to na strani (Valensija,Zenit) ...dakle kad ne valja ok je da pljujemo ,ali kad je vec bolje ok je i da pohvalimo.Za sada Ostoja bravo,videcemo za dalje ,od njega zavisi.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Ban na 7 dana Dr Mo zbog skretanja sa teme i "lov na vještice", ostaloj dvojici poeni za skretanje sa teme!
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Suska se da smo upostavili kontakt sa Rikijem Hickmanom.

Vjerovatno je Trinkijeri posrednik. Samo ne znam jel on slobodan igrac.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top