Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.729
Локација
Beograd
Evo sada je Zagor van stroja pa se mozda nadje mesta i za amera...
 

Akila6

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2018
Порука
212
Reaction score
126
Локација
Kragujevac
Nije otputovao u Rusiju. Verovatno ćemo raskinuti ugovor sa njim vec sutra .
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.354
Локација
U pizdi materini
Nisam hteo na ovoj temi ali posto ste me smorili sa raspravkama evo da postujem ovde ipak se tice KKP.

Sad vidim na Twiteru brat Dalo udario retvit i mogu reci da je strasno zanimljivo resenje gotovo jednobojni dres a ipak na pruge, ne secam se da sam video ovakva resenja negde.(ovo kao pojas dole oko sorca mi se nimalo ne svidja)

 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Nikola Peković je još jednom pomogao svom voljenom klubu! Nekadašnji centar Partizana, a potom i čovek koji se u jednom od najtežih trenutaka u istoriji crno-belih prihvatio odgovornosti i postao predsednik kluba, oprostio je sva potraživanja koja je do danas imao.

Došavši na mesto predsednika Partizana, u septembru 2015. Nikola Peković je svoj novac uložio u oporavak kluba i tako praktično omogućio košarkaškom klubu Partizan da nastavi sa svojim postojanjem.

Peković je u crno-bele ulagao i kroz donacije i kroz pozajmice, a sada je odlučio da se svega uloženog odrekne u korist svog Partizana.

„I ovim gestom, Nikola Peković je pokazao koliko je prviržen Partizanu i šta ovaj klub njemu znači. Oprostom potraživanja, Peković je još jednom dao ogroman doprinos stabilizaciji i oporavku kluba i učinio da klub danas značajno manje duguje. Kao predsednik kluba, želim da mu se srdačno zahvalim, kako na ovom gestu, tako i na svemu što je učinio za Partizan i sa pozicije predsednika i pre toga u ulozi igrača“, izjavio je predsednik KK Partizan NIS, Ostoja Mijailović.

Zna li ko, koja je suma u pitanju ???

http://kkpartizan.rs/sr/vest/2393/nikola-pekovic-oprostio-sva-potrazivanja-prema-partizanu
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Nisam hteo na ovoj temi ali posto ste me smorili sa raspravkama evo da postujem ovde ipak se tice KKP.

Sad vidim na Twiteru brat Dalo udario retvit i mogu reci da je strasno zanimljivo resenje gotovo jednobojni dres a ipak na pruge, ne secam se da sam video ovakva resenja negde.(ovo kao pojas dole oko sorca mi se nimalo ne svidja)

U, kad bi nam ovo bio dres. Kako sam priliči Partizanu... Ovo vredi platiti i 10k RSD.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.354
Локација
U pizdi materini
@grobar-do-groba Da imamo "marketing" pa ako ne mogu regularni dresovi (uz malo truda mozda i mogu) da se odradi neka fan verzija.Vidim i stranci komentarisu i uz malo reklame mogla bi da se zaradi fina kinta.Lupis neku pristojnu cenu jer realno ovo vredi para, krenes da saljes u inostransvo (2018 godina je) i em se zaradi kinta em reklamiras klub po svetu.Ja prvi ne bih zalio pare za crnu dres. Mada kada bi regularni dres licio na ovo kakvo bi to zlo bilo ne smem ni da zamislim.Perverzija.
 

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
Na koju foru predsednik moze da ima potrazivanja prema klubu?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
pa ima svoju platu a može imati i pozajmice koje je davao klubu, sa ili bez kamate.
 
  • Like
Reactions: rus

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Koliko sam ja razumeo potrazivanja po osnovu pozajmica koje je kao predsednik dao klubu, a nije iskljuceno i da je nesto iz igrackog perioda.

EDIT: Mislim da kao predsednik nema platu, ali to je sve do statuta
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Ne sviđaju mi se štrafte na šorcu sa strane, ogroman grb na šorcu sa strane i grb na sredini učkura. Ali, uprkos tome dres je brukaaaaaa!!!

Baklje :respect:respect:respect
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Što se tiče Ostoje limara
- Onaj što povezuje staž, izdao najbližeg saradnika i kocka se, putuje i živi na račun Partizana - valja
- Kecman, tužio klub za sitan novac (po njegovim merilima) - valja, u stručnom štabu
- Peković, udruženi zločinački poduhvat u teranju najtrofejnijeg trenera i legende navijača - valja, bravo
- Kriminalna marva što bije navijače u Pioniru, valjaju saradnici i stranačke kolege

- Dule, ne valja, daj da ga zajebavamo dok ne umre.

Pu!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top