Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.610
Локација
Beograd
Dobro, polako, košarkaši nam u 1945.-oj, košarkašice u 1953.-oj, vidiš da napredujemo...ne znam dokle su stigli fudbaleri, ali zato za vaterpoliste nema ,,dvojbe,, oni su sasvim u sadašnjosti (i nemilosti) Vučićeve Srbije.
 

kovac

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2008
Порука
418
Reaction score
524
Zbog čega nema BigPizza logoa na sajtu kluba? Da nisu odustali od sponzorstva?
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Ima dosta da se kritikuje, slažem se sa tim. Ali, sezonske za 4000din u julu su potez za svaku pohvalu. Toga pre nije bilo koliko se sećam. Da imaju još dosta da rade, imaju. Ali da su se pomerili sa mrtve tačke, jesu. Barem ja tako mislim.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Zamislite koji iskorak bi bio da možemo da kupimo karte za sledeću utakmicu, sad, u ovom trenutku. Ne neki globalni iskorak, ali u odnosu na boraniju oko nas. To "svakako se puni hala, mi smo Partizan" nije način, to smo već videli.

A nije da je neki posao. Samo malo truda.
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Slažem se za online kupovinu. To im je propust ogroman. Baš me zanima koji im je razlog zašto to ne uvode, tehničkog karaktera se stvarno nadam da nije pošto su u tom slučaju ozbiljni retardi.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Ma ne bre, trebalo bi nešto slično da pokrenem, kada se radi o tome da prodaješ sam svoj proizvod/uslugu, prava ekipa bi to odradila za manje od mesec dana. I nemaju izgovor da ne radiš to, jer se ne gubi ništa osim gužve na blagajni i ovih lažnih servisa za preprodaju.
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Prodje i ova pauza i ništa od pojačanja. Kontam da nije ni fora dovesti bilo šta, nego da taj koji dođe stvarno donese prevagu. Pošto takvog očigledno nismo našli, očekujem da je u toku pauze dosta rada uloženo u timski i individualni napredak.
Jedva čekam naredne mečeve.
 

sprars

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
175
Reaction score
191
Локација
Loznica - West Coast of the Serbia
A dovodili smo skoro svaki dan pojacanja (Jang, Hikman, Lido, Bruks, Parahunski.... ima ih jos da ne nabrajam) Ocigledno da nismo u situaciji da damo dovoljno para koliko bi oni trazili da dodju kod nas, toliko o pomoci drzave i slicnih gluposti. Ostaje nam da krvavo radimo pa kako bude.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.663
Reaction score
2.830
Локација
Humska ulica
Bitno je da smo u stanju da najurimo igraca sa 13 sekundi provedenih na terenu i da mu za to placamo jos.Glupost nevidjena...
Umesto da smo ga za ove dve nedelje osposobili i uigrali mi sad trazimo nesto sto ne mozemo da nadjemo jer je decembar.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
A dovodili smo skoro svaki dan pojacanja (Jang, Hikman, Lido, Bruks, Parahunski.... ima ih jos da ne nabrajam) Ocigledno da nismo u situaciji da damo dovoljno para koliko bi oni trazili da dodju kod nas, toliko o pomoci drzave i slicnih gluposti. Ostaje nam da krvavo radimo pa kako bude.

To su ih dovodili Mozzart, Kurir, Sportske.net i slicni portali. Isli redom ko nema klub, a iole poznato ime daj da napisemo, jer primetio sam te vesti uvek imaju najvise i pregleda i komentara, cigani se jedu, na svaki pomen reci pojacanja,i onda ovima to odgovara da takve vesti plasiraju.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Bitno je da smo u stanju da najurimo igraca sa 13 sekundi provedenih na terenu i da mu za to placamo jos.Glupost nevidjena...
Umesto da smo ga za ove dve nedelje osposobili i uigrali mi sad trazimo nesto sto ne mozemo da nadjemo jer je decembar.
bitno da imamo vise sutrcnjaka na tviteru i forumu, nego li u strucnom stabu...
 

sprars

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
175
Reaction score
191
Локација
Loznica - West Coast of the Serbia
Sustina je da su od nas pokusali da naprave klub bogatih skorojevica i mezimaca drzave sto je ocigledan spin i pokusaj da se gamad opravda od silnih budzeta koje su imali svih ovih godina od drzave... sa druge strane ovi se primaju ko saucesce.
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Znam da se ponavljam, ali pišem ovde sa nadom da će neko ko može da utiče na to videti. Da li je moguće da niko iz kluba ne radi na tome da se sve konferencije prenose ili bar da se snimaju i kače na YouTube kanal? Odavno sam zamrzeo čitanje novinarskih tekstova jer su često umeli da prenesu pogrešno, a i ne prenesu sve sto je rečeno. Nadam se da će se uraditi nešto po ovom pitanju.
 

kovac

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2008
Порука
418
Reaction score
524
Sve konferencije posle utakmice se prenose. Možeš ih naći na youtube kanalu kluba koji je domaćin (svi ABA ligaši imaju youtube kanale i dužni su da prenose konferencije kada su domaćini). Ti prenosi posle ostanu na kanalu pa ih možeš pogledati i kasnije. Mada, dešava se da zbog lošeg interneta kluba domaćina konferencija bude isečena (to se često dešava u Podgorici). Isto važi i za Evrokup jedino što Rusi prenose na onom njihovom sajtu. A pre utakmice mislim da nema konferencija već trener i jedan igrač daju izjavu za sajt. Nisam siguran. A sve zanimljive momente postavi i Trgu na instagramu.
 
Последња измена:

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
E, super, kad već pominjemo konferencije, godinama pizdim, i to baš PIZDIM, što bre nema mikrofona za novinare ili one što postavljaju pitanja, pa na osnovu odgovora ja moram da "prevedem" šta je neko pitao?! To me oduvek nerviralo, a sad, sa milion novih tehnologija, još i više...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top