Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.610
Локација
Beograd
Rajko je samo (još jedan) simbol toga kako se ovde dobija posao i ko ga sve dobija - nije bitno da li uopšte znaš da radiš to što radiš (a daleko od toga da je on baš jedini koji ne zna, ima (h)im kol'ko 'oćeš takvih....) nego se radi po sistemu kako se ko gde zatekne - neko nekom vezom, neko sudbinom, srećom, nesrećom, podobnošću, nepodobnošću...ali tu si gde si, i radiš to što ti je posao, znao ne znao, bio suvi talenat ili totalni duduk za to radno mesto...

I onda tako ,,giljaš,, sve do penzije (ako državne firme u kojima si ne propadnu)... ili otkaza (ako si kod privatnika koga zaista interesuje šta mu se u firmi dešava na svim nivoima)...

A vremenom bi i magarac nešto naučio o sopstvenom poslu na kome se zatekao, ali neki ne uspeju ni toliko...
A ima i onih koji su stvarno pravi pravcati ,,zmajevi,, kako znaju da rade to što rade...
Samo, šefovi ne vole baš često pametnije od sebe, pa se (za svaki slučaj da ih neko pametan nešto ne sjebe ili zajebe) okružuju poltronima, uvlakačima, a ne onima koji su sposobni...pa se sve to odražava i na firmu,i na posao...

Al' tako je to...svuda i uvek...ako ne skroz, a ono često...

Izvinite za ovaj off, al' stvarno kad čujem Rajka kako postavlja pitanja o košarci, ili one sa Arene kako prenose F.K. Partizan i koliko se oni ,,razumeju,, u sportove koje prenose... :icon-rolleyes: :banghead: :icon-rolleyes:

S druge strane, kad Srki uhvati da prenosi košarku na Sport klubu, mene dođe sramota što pre prenosa nisam pročitao bar dve-tri enciklopedije o istoriji i taktici košarke kao sporta! :D

On bre zna sve o tome, a ja skoro ništa... :icon-rolleyes:
 

kovac

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2008
Порука
418
Reaction score
524
On je krilo? Na toj poziciji imamo Zagorca i Sija. Bolje Kobsa da dovedemo.
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
I Ostoja je rekao da se traži krilo, tako da ništa nije isključeno.
Kada je komentarisao odluku da mu ne treba Brown, Andrea je rekao da ima Zagorca i Sija na toj poziciji, pa ako dovedemo Bela, baš me zanima da li to znači odustajanje od Sija.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.476
Локација
Novi Sad
Zna li neko gde se moze kupiti dres, replika dresa ili bilo koja verzija dresa Harisa Brkica?
 

Brabas

Početnik
Учлањен(а)
10.06.2016
Порука
184
Reaction score
279
Ja ne znam koji je rezon ako Cedevita otpušta Kobsa, dečko je sasvim solidan play, nama bi legao kao budali šamar, jak fizički a zna sa loptom, verovatno puštaju sezonu niz vodu i odustaju od priče sa strancima ne bi li izgradili tim na domaćim igračima i ušli u sledeću sezonu pametnije. Zvuči poznato.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
ne znam da li su ova dvojica iz cedevite uopste u bilo kakvim planovima ili je samo novinarska mastarija koja prodaje novine...
vise mi lici na to da kad su vec ostali bez ugovora da ih njihovi menadzeri nude klubovima koji eventualno traze pojacanja, pa su mozda i nama ponudjeni...
ne vidim sta bi s njima dobili sem manjak minuta za Pejdza i Nikolica ili za Zagorca i Sija...
ako ista dovodimo treba nam onda snazan igrac pod kosem i kombo bek sa kreacijom u rukama (da moze da kreira i sebi ali i drugima)
ovo bi bilo samo gomilanje kadra, i to skupo gomilanje
 

Nema1

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2018
Порука
154
Reaction score
175
Локација
Novi Sad
Neće oni dići ruke od ove sezone. Trenutno su 4. što je svakako bilo očekivano. Ako imaju ambicije da uzmu titulu, svakako moraju biti bolji od nas, fmp-a ili milogoraca. U tom smislu nikome od trenutno prvih pet nije propala sezona. Usput, njima je aktivan još uvek i EC. Pre će biti neki drugi problem u pitanju. E sad, realno me zaboli za njih. Mi smo od Dolaska Trinkijerija pokazali da možemo sa svima. Još da Zagor nije polupao nos već sada bismo bili klasu bolji. Iako i sada igra dobro izgledao je puno bolje pre povrede. Uz DOBRO POJAČANJE (ili 2 koliko se najavljuje), biće ovo napad i na nešto više od pukog plasmana među 4. Žao mi samo što je Gegić pao u odnosu na početak sezone (ili mi se čini). Novica uzima mrvice ali ih uzima.. Nikolić je sve bolji, Page isto tako. Gagić postao konstantan, Vanja ako uspe da ostvari kontinuitet biće super. Si daje dosta toga. Lendejl ide uzlaznom putanjom. Naravno da tu još uvek puno škripi, nema brže tranzicije i dovoljno kontri. Trinki pokušava da ne izgubi previše lopti i uigra nešto na pozicioni napad. Ne želi da "kontre" dobiju oblik srljanja već da budu plod sigurnosti u igri i snažne odbrane. Ima ovde još punooo kopanja ali ako dovedu 2 pojačanja, uz sasvim siguran napredak (jer ima prostora za to) - još ćemo se mi radovati. Ako nas obiđu povrede do kraja uz sreću da se uklopi sve kako treba, biće to dobro. Nadam se..
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.610
Локација
Beograd
I ja se nadam. I dobra je bila prošla utakmica.

Ali jedna utakmica ne čini proleće, šampioni, ili bar oni koji hoće to da budu, pobeđuju u kontinuitetu, u nizovima...u najvažnijim utakmicama...kad je najteže, najbitnije...
Ne treba ovim momcima stavljati ,,kamen oko vrata,, nerealnim zahtevima, neke utakmice će oni dobijati, neke gubiti...i oni i mi idemo utakmicu po utakmicu...pa šta bude.
Ima ,,štofa,, a ako dođu pojačanja koja će stvarno biti pojačanja, e onda... :D
 

sprars

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
175
Reaction score
191
Локација
Loznica - West Coast of the Serbia
Dolaskom Trinkijerija je jasno da se i ove godine napada ABA a to sto neki nece da priznaju ili se plase da iznesu svoje misljenje javno je druga stvar... Videcemo, i od prolaska u top 16 u EC zavisi koga cemo dovesti, jer nije isto ponuditi igracu ugovor do kraja sezone plus odredjen broj utakmicu u EC+ABA i ponuditi mu ugovor da igra samo ABA ligu... so we will see
 

kovac

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2008
Порука
418
Reaction score
524
Ja danima čekam da uvrste Bigpicu među sponzore na sajtu. Kad danas pogledam, nije samo Bigpica novi sponzor.

download.png
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.751
Reaction score
6.270
Zasto na sajtu i u zvanicnom butiku nema nijedna majica sa Duletovim likom? Bodgan,Novica, Sale, Kica, Praja, PSD, Zeljko svi su manje vise ispostovani. Velika sramota za Kk.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.751
Reaction score
6.270
Ma znam ja dobro zasto ali ne mogu da verujem da neko moze toliko nisko da padne. Da prekraja istoriju zbog Sns struje i gospodara. Pa sam napisao cisto da neko iz kluba vidi mada ne verujem da ce mnogo da se potresu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top