Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Odlican potez, najsmireniji i najkonstantniji uvek znas sta od njega mozes da ocekujes, mozda bude i stranac sa najduzim stazom kod nas. Neka mu je sa srecom i da ga zaobidju povrede.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
odlican potez, zahvalan i tih igrac koji svoju rolu igra odlicno
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
meni se nikako ne dopada ovaj potez..

dobar je igrac Sy, ali ne za najvece domete..
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Meni je njegova pozicija isto nejasna skroz. Doprinosi on ekipi, ali vise kao epizodista kome sve svi obraduju kad uradi nesto dobro, umesto da imamo stvarne i statisticki iskazane paramtere na koje mozemo da racunamo... Svejedno, jegulja ima pravu grobarsku fazu, tako nek mu je sa srecom!
 

sprars

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
175
Reaction score
191
Локација
Loznica - West Coast of the Serbia
Prvo sam pomislio da smo produzili ugovor da bi mozda na njemu zaradili neku kintu, jer ako ga neko hoce kad je pod ugovorom mora da plati obestecenje za njega.... ovako mi je skroz bezveze taj potez, sto rece Spejs ok igrac ali svakako moze i bolji da se nadje za narednu sezonu.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Si je dobar igrac i odlican potez je produzetak. On je dobar defanzivac, skakc i odlican timski igrac, kako se kaze igrac koji vezuje. Nas tim je jos u fazi stvaranja, kad dodje do napretka celog tima i boljeg spejsinga, Si moze biti i velika pretnja u napadu.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Sy ima odlicne predispozicije da bude odlican skakac, ali to nije tako.. Pa Marcus Paige ima vise skokova u Aba ligi od Sy-a...

Veoma je los kada krene u dribling, pored Marinkovica mozda ima i najgoru kontrolu lopte.. Koristan je u pokrivanju rupa, brz je i zna da prikuca... cesto krene u preuzimanje i ostavi svog igraca slobodnog.. dobro ima i tu ukradenih lopti, ali sve ukupno ne dovoljno za najvise domete..
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.844
Ne bih da pametujem, ali valjda Andrea zna sta radi, tako da mislim da treba da mu ukazemo povjerenje. Nije valjda lud da mu produze ugovor ako misli da nece biti i bolji.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Odlican potez ,novi ugovor Siju,razlog prost...jeftin je a moze dosta da pomogne.Ne divlja ,ne trosi lopte kao sumanut.Ocekujem da ce sl.sezone biti 11.ti igrac tima,a imati takvog 11-og ili 12-og igraca je top (ove sezone to su Peca i Gavra).Sigurno ce imati i minute.Neka moja zelja je da imamo konacno 12 igraca na koje mozemo da se oslonimo.Vecito su nam 11. i 12. igrac masaci peskirima.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.781
Reaction score
19.545
Локација
Nickname
Ko zna, možda bude ključni faktor u najvažnijim mečevima na kraju, kako ABA, tako i KLS sezone.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.628
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Bandža pravi dosta grešaka uzrokovanih neinteligencijom, zaletanje u igrače, sporadični šutevi, dekoncetracija u odbrani, loša strana pomoći ili previše pomaganja itd.
Ali i pored toga on isporučuje svoje.
Ima interesantnu osobinu da ima ispodprosečne lateralne kretnje ali rukama i anticipacijom nekad uspe da zadrži dosta niže igrače.
Skok, fizikalije, sve to vezuje ekipu u celinu.
Ovaj potez vidim kao sklapanje nekog kostura igrača, koji su tu više godina i čine tim jačim. Onda tim nadograđujemo jakim individualcima.
To smo imali kod DVa dugi niz godina da je bilo igrača koji su tu negde iako nisu go to igrači.
Imali su čak i romuljage sa mrčom tu neku uigranost kada su zadržavali igrače ( doduše skuplje) par godina.
Uigranost, poznavanje sistema, dosta vredi, postoji automatski neki identitet, neka hijerarhija poznavanje akcija itd. Brže se uče 2 igrača sistemu, ako imaš još jednog koji ga poznaje. A pri tome taj ima konkretan kvalitet kojim doprinosi timu.
Sve u svemu mislim da je dobar potez.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Meni najveca njegova mana je kontrola lopte.. Koliko puta sam ga gledao, krene da dribla, podje na ulaz i samo se zabije ili podeli pogresan pas.
Trenutno jako malo spusta loptu, uvek samo je prosledi, doda, zakuca.. On jeste koristan kao igrac, ali ne simpatisem igrace koji nisu u stanju da povedu loptu bar i na kratko..

Kako god, nek mu ja sa srecom.. nek donosi uspehe Partizanu!
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Meni najveca njegova mana je kontrola lopte.. Koliko puta sam ga gledao, krene da dribla, podje na ulaz i samo se zabije ili podeli pogresan pas.
Trenutno jako malo spusta loptu, uvek samo je prosledi, doda, zakuca.. On jeste koristan kao igrac, ali ne simpatisem igrace koji nisu u stanju da povedu loptu bar i na kratko..

Kako god, nek mu ja sa srecom.. nek donosi uspehe Partizanu!

Pa momak je 205 i ofanizvno je pozicija 3 na 4.
Vanja Marinkovic je bek, pa ne spusta loptu na parket da ne pricamo o nekoj imaginaciji i asistencijama, to je meni greh.
Sy je to sto je i dobar je.

Da li je neko spomenuo da je Loncar promasio pojacanja?
Ja iskren da budem, mislim da je napravio sve pogotke.
Ova ekipa ce tek pokazati pravu vredost iduce godine.
Za mene su Page i Jock na putu da postanu top igraci.
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Na kraju će od svih letošnjih dolazaka ispasti ono što je većina nas očekivala, i uz svo poštovanje prema Čanetu, ništa ovo ne bi bilo bez Trinkija. Nijedno naše "pojačanje" nije imalo ozbiljne minute u profi košarci sem Radeta i to je najveća razlika izmedju Radeta i ostalih. Videćemo koji je limit ovih klinaca, ali mislim da mogu mnogo pod Andreinom palicom.

Ako budu dovodili pojačanje to će biti neko ko će baš moći da pravi razliku, a istovremeno biti još jedan igrač u sistemu koji se polako uspostavlja.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.423
Reaction score
38.077
Mislim da je to upravo bio najveći problem od početka sezone. Krenuli smo sa trenerom početnikom i igračima početnicima u profi košarci.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Pa momak je 205 i ofanizvno je pozicija 3 na 4.
Vanja Marinkovic je bek, pa ne spusta loptu na parket da ne pricamo o nekoj imaginaciji i asistencijama, to je meni greh.
Sy je to sto je i dobar je.

Da li je neko spomenuo da je Loncar promasio pojacanja?
Ja iskren da budem, mislim da je napravio sve pogotke.
Ova ekipa ce tek pokazati pravu vredost iduce godine.
Za mene su Page i Jock na putu da postanu top igraci.

Samo sto Vanja ima 21 godinu, dok Sy 28..

O Vanji vise necu da ulazim u diskusije, videcemo koliko ce mu prijati rad sa Trinkijerijem i kako ce sve to izgledati na kraju sezone. Tada cu dati svoje misljenje i uporediti neke brojke i statistike..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top