Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.593
Reaction score
13.580
Локација
Yaoundé
Grob1983 je u pravu.

Zar nije i u onoj reportaži objavljenoj na sajtu Glazgov Rendžersa koji prati njihove mlađe selekcije i gde nahvališe našu omladinsku školu FK navedeno da je taj navijački skauting jedna od specifičnosti Partizana? I zašto onda tako nešto ne bi bilo sprovedeno i u KK?
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Добродошлица Милутиновићу, прва ласта је слетела! :D:
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.593
Reaction score
13.580
Локација
Yaoundé
VJ@NS, to za Alkatraz naravno nije bilo eksplicitno pomenuto, ali siguran sam da niko i nije mislio na tako nešto. To o čemu pišeš praktično se i ne razlikuje od tog modernog menadžerstva koje se kao kancer uvuklo u sport, ne samo kod nas.
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Pa ja ne znam drugar kako drugačije da shvatim pojam ''navijački skauting''... Tipa Stojanče nađe neko malo crnče u 4vrtoj ligi srednjeg zapada, pa ga dovedemo u KKP. To još nisam video u FK-u, zna se ko i kako dovodi igrače u FK, na žalost, ko diktira i koga diktira, ali to je sad druga tema. Stojanče je dobar skaut, ali do sada nismo imali prilike da dovodimo njegove igrače. :D Treba tu više njih da se ugradi da bi tako nešto zaživelo...
 

Nikola R

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
135
Reaction score
19
Kako da shvatite navijacki skauting?

Pa lepo kao recimo Scepanovic koji pozove Duleta/Tosu i kaze igrao sam/trenirao sa jednim malim iz Australije nase gore list, jako je dobar. I onda taj mali bude najbolji centar EL te sezone.

A ima i nasih igraca/trenera po Evropi koji mogu da preporuce manje afirmisane igrace, a kvalitetne.

A sto se tice igraca iz USA, nazalost tu je koliko znam Dzikic bio tata jer je dosta pratio NCAA svojevremeno.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Pošto 2 nedelje nisam bio pri internetu i informacijama, da li bi neka dobra duša mogla da napravi kratki pregled dešavanja poslednjih 10-ak dana?
Ko je došao,koga tražimo, ko je otišao, DV-PSD,sponzori,nove blokade i tome slično. Unapred hvala:D:
 

haubica675

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
462
Reaction score
80
Локација
ganfers paradise
doveli andriju milutinovica.
dangubic otiso u zeleznik
dule potprckivao miska preko intervjua.
edo muric se ne izjasnjava.
gagi milosavljevic jos uvek nije postpisao novi ugovor
 

Gordon Cole

Banned
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
50
Reaction score
0
dosao andreja milutinovic na 2 godine. dangubic otisao kod gana za sicu na 2+1 godinu. spominje se nekoliko imena, uglavnom u blicu, ali to nema nikakvu tezinu posto su se i ranije spominjali drugi. milija mikovic, mladi cg, bi trebao da dodje na pocetak priprema, kao na probu. u sustini tisina. mozda i dobro. dule je izjavio da cekaju milosavljevica da razgovaraju o novom ugovoru. da li ce se dogovor postici videcemo. i neki mladi grk kuzeloglu se isto spominje, mozda i on dodje na pocetak priprema na probu. i da dodam oko murica, promenio je menadzera i od raskovica presao kod raznatovica ali i dalje se trtomudi.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Ulazim u sobu, a na zidu mi visi decembar mesec prošlog kalendara i na njemu Dragan i Bogdan i uhvati me strašna tuga, bes, razočaranje. Pa jebem ti državu i proklete pare i sve. Kakav smo bekovski tandem imali. Šupičku materinu. Kad pomislim ko će nam sve igrati naredne sezone(naravno podržavaću i njih i voleću ih) ali ekipa sa Draganom i Bogdanom... Pa recimo Luča i Jan na 3. Pa Žo i Novica na 4. Onda bi i Tundži Avodžobi mogo na centra... Dragane Đuriću i ovde ti jebem mater zato što imaš ogromnu krivicu za ovu propast našeg KK.

Kakav ćemo tim imati to možda ni Dule ne zna. Kakvo će nam stanje u klubu biti u narednoj sezoni ni to se ne zna. Znam da je ispričana priča sto puta ali ne mogu da se smirim i da prežalim...
 

Tribonijan

Grobar
Учлањен(а)
24.12.2013
Порука
326
Reaction score
199
Локација
crno- bela planeta
Sami smo krivi za ovakvu situaciju. Ne mozemo ocekivati velike pare bez obzira ko je na vlasti. Srbija kao zemlja nema kapacitet da efikasno finansira vrhinsku sport. Uzimamo kredite da bi pokrili javne rashode, sta da ocekujemo kada je u pitanju sport? Nama je plafon 3-4 miliona godisnje. Toliko smo imali i u godinama kada smo normalno funkcionisali. Bilo je i tada dugova, ali ne kao sada. Greske su napravljene prije nekoliko godina u KK. Sjecam se Duletovog intervju iz 2010. godine kada je izjavio da miran odlazi jer je klub na stabilnim nogama. Dvije godine nakon toga klub grca u dugovima. Opet nas Dule spasava i za jedno dvije, tri godine cemo nadam se imati cist racun. Politicka situacija u zemlji je samo dodatno doprinijela ovakvom stanju, ali su greske napravljene vecinom izmedju 2010. i 2012. godine. Ispravite me ako grijesim.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Greška je napravljena kad je onaj parazit seo u fotelju FK. Od 2008 na ovamo šta je sve moglo u pozitivnom smislu da se desi za naš KK da je došla osoba sa malo zdrave pameti i razumevanja, a ne ološ i uništitelj svega što dotakne...
 

Tribonijan

Grobar
Учлањен(а)
24.12.2013
Порука
326
Reaction score
199
Локација
crno- bela planeta
Naravno, FK je pokraden do koske. Partizan je samo uzimajuci u obzir prodaju igraca trebao da bude stabilan klub, kao npr. Dinamo Zagreb. Sramota je sta ti ljudi rade! Ali i unutar KK-a su napravljene greske, ne mozemo samo svaljivati krivicu na drzavu i FK. NJihova krivica je enormna i ali mozda ne i iskljuciva. Jak FK bi mogao da finansira vecinu drugih kolektiva unutar JSD, ali sta ces kada ga vode ljudi koji su sve samo ne posteni.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Naravno, ima sigurno i njihove krivice i mrsomuđenja i brdo neradnika koji ne znam ni sam šta tu rade ali u košarci nema toliko para još kad se nalaziš u ovakvoj vukojebini od države moraš da nađeš neki sistem finansiranja, a gde ćeš bolje od FK u koji su ušli milioni evra...

Ne znam da li je to ikako zakonski dozvoljeno ali ako ikad bude FK prodat i privatizovan staviti neki uslov da bez obzira na sve dogovore i sisteme oko privatizacije KK neki određen procenat sredstava bude prosleđen i drugim klubovima. Ne znam dal je moguće zato što je Franja pričao da ne mogu kao cela SD da se privatizuju zato što košarkaški klubovi nemaju neku imovinu bla bla, pa ako je ikako moguće ipak izvesti staviti ovakav uslov i da vidiš gde smo kroz par godina.

Ono što je još ogroman problem našeg KK je neka stagnacija u izbacivanju klinaca. Ne znam da li se loše radi sa mlađim kategorijama ali ne smemo sebi da dozvolimo da svake godine nemamo bar po jednu zlatnu koku da prodamo dokle god smo u ovakvom kurcu od stanja i situacije. Znači da se napravi po jedan Bogdan za svaku sezonu i da se priprema i da prodajom klub bar plati osnovne stvari kad već ne mogu da nađu drugi način finansiranja. E za to su krivi ovi u KK što nisu razmišljali o budućnosti i to je njihov deo krivice u ovom slučaju...
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
gagi

Kapiten definitivno ostaje u Partizanu,sad moze da dodje ko hoce,osvajamo sve :D
O skoli kosarke je iluzorno govoriti,mi to nemamo niti smo i imali narocito u poslednjih 10 godina.Jednostavno nemamo uslove da organizujemo tako nesto,treba sportski centar izgraditi da bi to zazivelo onako kako treba a za to treba imati pare,kada smo ih imali nisu ulozene vec su procerdane i sada je kasno.Jedino nas Duletove magije cupaju i nadam se da nece prestati.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Ljudi, ako je ISTINA za KAPITENA da OSTAJE, mojoj sreci danas nema kraja, idem da se uroljam, onako ljudski... Sve bi preziveo ali da nam kapiten, najveca GROBARCINA ode na slobodan ugovor u Megu.....
Hvalim te BOZE!!!!!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top