Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
@wood dal mislis da se nije pitao? Jel bi tebe mogao neko.da natera da odes u fmp? Meni da stave cev na slepocnicu,ne znam dal bi mogao usmeno da kazem,a ne da stavim potpis za klub iz predgradja. Tako da te price meni ne piju vodu. Ok,moze zqlizani da mu zakomplikuje karijeru,al bas da mu unisti....
Od sad je samo jos jedna :pickaciganska i ko mu ebe mater.


Jbg brate, tesko je nama pricati tu realno... Mi necemo biti u toj situaciji... Objasnio je Stojance lepo kako funkcionise situacija sa menadzerima... Zalizani govnar hoce da odvuce i ove koji imaju ugovore sa nama,a de da nam daje nove...

Eto, sada kada je i Muric potpisao sanse da potpise se kontam mnogo smanjuju(sto i nije preterana steta, doduse ako ce ostala pojacanja biti ala Milutinovic onda jeste steta :D)...
 
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128
.

Dangubicu sve najgore, povrede ne zelim nikom ali da ga prati losa karma da promasuje bitne suteve da totalno klone to svakako. Po mogucstvu da se popickara sa dva do tri saigraca da opsuje majku buljavom i naravno da ga neki navijac stuba srBstva rokne stolicom po glavi jebo ga zombi FMP. To ce biti dovoljno. Posle toga neki Neptunas. Kraj, ende ej bre da odes u klub sa onoliko maloumnih navijacima. Oces kradeni pehar dobices patku po sred face pizdo mala.

Spominjete mladje selekcije i kako nema trenera koji moze naslediti Vujosevica. Pa on je to upravo i hteo da nema ko da ga zameni.

Zemunelo KK i jeste realno i nije ali na nivou SD realno i te kako. Sta bi nam falilo da mladi fudbaleri, kosarkasi, rukometasi, vatepolisti zive na jednom mestu. Tu dodaj odbojkasice, karatistkinje :D i za devet meseci jos jedan grobar dolazi na svet. Crno bela buducnost a jednom mestu :wink:. Pusti snovi :banghead

Opet se pljuje Misko i Mega pa nase glavesine su aminovale tvorevinu zvanu Mega. Bilo je drugo vreme drugacije se razmisljalo mi smo bili ti koji su trebali Misku. Ja cu tebi ti cs meni i na kraju svi ce nas. Sve se vraca sve se placa.

Kakav crni amer tj. kakvi crni ameri godina je 2014. a nama Dangubica odvodi limeni FMP. Amera moras placati redovno, znaci ako potpises 150000 platices mu 150000 nasim klincima napises 150000 pa im das 30000 da se raduju malo.

Ono sto je sigurno i sto trenutno pravi razliku u korist Vujosevica tj. njegovog ostanka je to sto ce tanani Milutinovic na kraju sezone biti bolji igrac od Dangubica. Kad bi Vujosevic radio samo to sto najbolje ume a sve ostalo sto trenutno radi radio neko normalan i sposoban gde bi nam kraj bio.

Ovaj grk deluje pristojno na snimcima ali delovao je i Tori Tomas :banghead

Razocarali smo kapitena, ej bre pa to je momak koji je kintu zasluzio vise nego ostali zajedno. Prodas Bogdana, prodas Zoa i jebes Dragana za kes :banghead
Takodje tretman koji uziva nije za pozeleti. :banghead Neko je napisao u fazonu Dragan ili ce cele sezone igrati ili nista. Da se ja pitam rekao bih mu igraj koliko hoces idi kad hoces radi sta hoces jer si to zasluzio. Dragan Milosavljevic :bow down
 

mr Kiza

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
444
Reaction score
16
Od ovog posta o dangubicu u temi Kosarka u Srbiji i regionu

U suprotnom poeni.

WebCrew edit


 
Последња измена од уредника:

Salesb

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
340
Reaction score
6
Локација
Sokobanja
Partizan odgovorio Zvezdi i doveo prvo pojačanje: Milutinović dve godine u Humskoj!
Mozzart preneo da smo potpisali ugovor sa Milutinovicem...
 

Nadrealista89

Grobar
Учлањен(а)
13.08.2012
Порука
421
Reaction score
12
@šale sb
Nismo jos ali je nas 100%
E sad nastupa komedija prelaznog roka Kapiten? Muric?
Spremite se za špansko-tursku sapunicu 2 deo u režiji Zalizanog smrada
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
@Nadrealni
Njih dvojicu zajedno necemo gledati?
Na to ciljas?
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Misli na to da ce Murica pokusati da utrapi smrdljivima i da ce pokusati da izvuce kapitena iz Partizana. Mada koliko cujem Muric je nas.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
"Svesni smo da je jako mnogo manipulisanja i zbog toga ćemo direktno razgovarati sa Murićem, bez „prevodilaca“, koji očigledno prevode priču onako kako njima odgovara - jasan je Vujošević."

Утерао га и зализаном :D
 

Ilija_RS

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
248
Reaction score
50
Pljujte one koji to zaslužuju, Danilović, Vujošević, Ražnatović, Rašković, igrače ostavite na miru.

A zasto Dule to zasluzuje da ga pljujemo??? Za sve ove titule, igrace koje je bukvalno stvorio ili !?
Stavljas ga u kos sa nekim Raznatovicima i Raskovicima.. tacno me sramota ko sve za Partizan navija!!!
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.270
Reaction score
18.328
Локација
Kej Republika
Svaki odlazak mi tesko pada ali Dragan ako ode...necu imati mira realno. Kad se povredio u Moskvi umalo mi suze nisu krenule. Momak mi bas prirastao za srce. To mi je najveca zelja za ovaj prelazni rok.

Menjam sve dangube, Murice, Milutinovice, za jednog Dragana. Brata.
 
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128
.

Tel Aviv brate James. U Moskvi smo ostali bez Lea.

Veseli je castio, vrteo ture do iznemoglosti, trosio ne sebe koliko i na saigrace, kupovao najskuplje poklone...
Bogdan ga je izgleda presisao :respect Bravo Bogdane madjijo :D
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.445
Reaction score
2.213
Fala k...u i da mi pocnemo sa pojacanjima, i ja hocu da mu pozelim dobro doslicu u nas klub i da mu pozelim uspesnu karijeru. Po ostalim portalima pise da je pred potpis sa Partizanom i Muric, dali neko zna sta ce biti sa Milosavljevicem, grkom i crnogorcem koji su sami zatrazili da rade sa nasem doktoru kosarke.
 

Gordon Cole

Banned
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
50
Reaction score
0
mogao bi on da bude dobar. bolje da je potpisan na 3 godine pa da posle druge sezone ide uz obestecenje ali verovatno je klubu ova varijanta izgledala kao sigurnija. centar planinic iz cibone otisao u buducnost!?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top