Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

LUDEMAN

Početnik
Учлањен(а)
21.01.2014
Порука
149
Reaction score
22
Ovo je najjace pojacanje za nas.Ziv nam bio kapitenu,ljudino velikog srca,GROBARCINO!!!!!!
 

Tribonijan

Grobar
Учлањен(а)
24.12.2013
Порука
326
Reaction score
199
Локација
crno- bela planeta
Svaka cast Gagiju! Jos jednom je pokazao da je gromada od covjeka! Sto se tice privatizacije, svi clanovi sportskog drustva se smatraju zasebnim pravnim licima sa zasebnim PIB-om, upravom i ostalim organima. Samim tim, privatizacija se sprovodi za svakih od clanova. Nakon izvrsene prodaje moguce je da vlasnik jednog od klubova odluci da investira u nekog drugog clana. Mislim da bi za SD bilo najbolje da izvrsi promjenu pravne forme u akcionarsko drustvo i to kao otvoreno akcionarsko drustvo. Na taj nacin bi navijaci mogli ucestvovati u kupovini akcija na trzistu i samim postati vecinski vlasnik kluba. Mnogo je slicnih primjera u Evropi kao sto su SD Benfika ili FK Panatinaikos.
 

Krstajic

Banned
Учлањен(а)
04.07.2014
Порука
552
Reaction score
28
Локација
Stategabri
Nadam se da su Dragana makar delimicno isplatili i da nije opet nekakav truli kompromis u pitanju. Da se ne bi ponovo otvorilo to pitanje tokom sezone..

Polako se slazu kockice, vreme je za novi sizifov posao, ali tu je oporavljeni Dule da nas pogura kada zastanemo.. :D :D:
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Ako je istina,dace Bog da jeste najbolja vest jos od titule.
Odo da se samoubijem od alkohola,KAPITEN to zasluzuje.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Obasja sunce sa ovom vescu jace nego Grcko..
Bas sam se obradovao..
Sinonim za kosarkasa Partizana..
Sin Dragan-kapiten !!
 

Gordon Cole

Banned
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
50
Reaction score
0
... Mislim da bi za SD bilo najbolje da izvrsi promjenu pravne forme u akcionarsko drustvo i to kao otvoreno akcionarsko drustvo. Na taj nacin bi navijaci mogli ucestvovati u kupovini akcija na trzistu i samim postati vecinski vlasnik kluba. ...

a sta ako kupe oni koji zele zlo klubu? a ne mozes nikome zabraniti jer to je onda diskriminacija. ili dodje neki pera "niko cuo za njega" peric iz amerike i oce da kupi akcije. kaze da je partizanovac a u stvari isfrustrirani gan. privatizacija je veliki rizik a privatizacija koju sprovodi vucic je izgovor da se unisti sd Partizan. jesi citao udovicica:

"...Mi smo najbliži grčkom modelu, Panatinaikosu ili Olimpijakosu. Kod njih je fudbal privatni, ima svog vlasnika, a košarka je iznajmljeno pravo na korišćenje brenda...."
http://mondo.rs/a714663/Sport/Ostali-sportovi/Klubovi-vreme-je-Sve-je-spremno-za-privatizaciju.html

ko vec 3 godine vrti pricu o iznajmljenom brendu i fransizi? pisu zakon da regulisu da fmp nije preimenovani fmp nego...
 

StefanM

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2014
Порука
484
Reaction score
28
@Gordon
ovo sto je udovicic rekao se zaista odnosi na to da su kod nas svi sportovi sem fudbala dosta cudni za privatizaciju jer nemaju materijalnu vrednost ( hala autobus i sl. ) i zato zele da ih nakace uz fudbal ali onda tek nece naci vlasnika da sponzorise pored fudbala jedan vaterpolo gde je nemoguce vratiti ulozeno pa sve da su igraci placeni kao i ljudi koji rade na trafici... to sve pricam pod uslovom da stranci kupe nase klubove ali cini mi se da pripremaju teren da djura i njemu slicni samo dobiju odresene ruke i pravni osnov za pljackanje celokupnog sd-a u paketu :puke mada i da naprave idiotski plan privatizacije i da uspeju da nam klub uruse jos vise mislim da u celoj drzavi jedino nas KK ne bi trebao da previse brine oko buduceg vlasnika jer smo prepoznatljivi i mogli bi, sto da ne, da postanemo zaista akademija i da nas uzme pod ruke neki bogatas i da od nas stvori poligon za stvaranje velikih asova i uz to nam da odredjenu kintu da popunimo roster kako valja i igramo ulogu u evropi kao sto smo je igrali do sada s tim sto bi imali manje stresa jer bi situacija sa parama bila daleko bolja
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Останак Капитена је феноменална ствар, зализани билмез је успео да донесе и неку нормалну одлуку!

Полако са рехабилитацијом, па да се терминатор врати на терен потпуно спреман!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
StefanM;819722...... mislim da u celoj drzavi jedino nas KK ne bi trebao da previse brine oko buduceg vlasnika jer smo prepoznatljivi i mogli bi је написао(ла):
da postanemo zaista akademija[/B] i da nas uzme pod ruke neki bogatas i da od nas stvori poligon za stvaranje velikih asova...

Onog trenutka kada ode Duško Vujošević, KK Partizan, pod trenutnim rukovodstvom, će se razbiti kao trula dinja!

Shvatite već jedno u kojim smo govnima i koliko je ozbiljna, da ne kažem i alarmantna situacija. Neće niko da uloži u nas! Jedini spas je da uradimo kako i u Barseloni i Realu... da FK bude glavni sponzor košarkaškog kluba.

Dakle, želite li dobro KK, moramo podhitno da menjamo rukovodstvo FK i KK. Drugog spasa nam nema!
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ovde je bilo opasnog pljuvanja po Vujoševiću zbog podrške Djuriću (iako se on više protivio ovim drugima nego što mu je stalo do Mutavog). Čak se potezala priča da bi bilo poželjno da Dule ode iz kluba. Pa je onda malo-malo pisano kako je izgubio kompas, kako je bolestan i šta ti ja znam sve... Uglavnom, bar jedan post je bio po stranici u kom je Dule satanizovan. Znači, da se tad uspelo u nameri, da je Dule oteran, mi danas ne bismo imali klub pošto je Vujošević jedini otporaš u ovoj državi i jedini zaštitnik košarkaškog kluba.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.445
Reaction score
2.212
Ne mora da klubovi imaju dve uprave neka jedna ali vredna vodi oba kluba.Ja bi predlozio Duleta da dokle moze da bude trener nasih kosarkasa i bi mu dao odvezane ruke u donosenju pojacanja.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Ovde je bilo opasnog pljuvanja po Vujoševiću zbog podrške Djuriću (iako se on više protivio ovim drugima nego što mu je stalo do Mutavog). Čak se potezala priča da bi bilo poželjno da Dule ode iz kluba. Pa je onda malo-malo pisano kako je izgubio kompas, kako je bolestan i šta ti ja znam sve... Uglavnom, bar jedan post je bio po stranici u kom je Dule satanizovan. Znači, da se tad uspelo u nameri, da je Dule oteran, mi danas ne bismo imali klub pošto je Vujošević jedini otporaš u ovoj državi i jedini zaštitnik košarkaškog kluba.

Ne treba potcenjivati snagu foruma verujući da na njemu nema prljavih igara. Nije ni svaka hajka spontana, u to verujem i to znam. Pritom ne želim da bilo koga etiketiram ili optužujem već samo da ukažem da može biti opasno ako ne sputamo u izvesnoj meri naš revolucionarni duh. Imam utisak da se narod lako zasiti svakoga, a još lakše potroši i one što vrede.
 

Tribonijan

Grobar
Учлањен(а)
24.12.2013
Порука
326
Reaction score
199
Локација
crno- bela planeta
@Gordon Cole

A ko kaze da medju ''najvatrenijim'' navijacima sa sipke nema onih koji zele zlo Partizanu? To je relativna stvar. Neophodno je Partizan staviti na trziste. Izdavanje akcija je jedan od nacina da se pribavi dodatni novac. Npr. kupovinom akcija navijaci bi stekli mogucnost da imaju popust na karte, popust u navijackim prodavnicama i sl. Otprilike znam na sta ciljas, a vezano je za upravljanje klubom. Svi akcionari mogu upravljati klubom srazmjerno broju akcija. Da li bi neko ulozio silne pare da bi upravljao klubom samo da bi taj isti klub unistio ili bi pokusao da glasacka i upravljacka prava iskoristi kako bi dobio sto vecu dividendu? Privatizacija bi mogla biti idobro rijesenje, ali neophodno je sprovesti opsezne pripreme. Franja lupa gluposti, jer ne zna ni kakva je struktura PAO-a i grckih cigana. Oba kluba su u vecinskom privatnom vlasnistu. Razliciti su vlasnici fudbalskih i kosarkaskih sekcija u oba kluba. Ugovor o fransizi za sada nije dovoljno regulisan u Srbiji da bi njegova primjena mogla biti efikasna u sportu. Neimenovan je ugovor. Ne postoji u Zakonu o obligacionim odnosima, tako da njegovo regulisanje zavisi od autonomije volje stranaka. Ne znam kako bi uopste funkcionisao taj model sa obzirom do kad nas ne postoji takva vrsta fransizinga... Postoji uzluzni, proizvodni i distributivni fransizing.

PS. Je li zna neko sta je sa Muricem? Kako napreduju pregovori ako ih uopste ima?
 

Nadrealista89

Grobar
Учлањен(а)
13.08.2012
Порука
421
Reaction score
12
@Tribonijan
U slučaju 'Muric' mi smo u 3 planu, odnosno ako ga svi odjebu onda je nas
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top