Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.560
Reaction score
11.107
Ali se oni u ovom najnovijem saopstenju bune zbog toga sto niko nije odgovorio na njihova jasno definisana pitanja iz prvog saopstenja. U tom saopstenju inace ima nekoliko nebuloznih pitanja:

1.Za oba gesta „gospodskog ponašanja" i pored podignutih krivičnih prijava od strane KSS, srpska javnost i mi kao klub, i dalje nemamo odgovore?
2. Kao ni na osnovna pitanja o „sistemskoj krađi" ove godine u Nišu i odlukama koje su direktno odlučile ishod ovogodišnjeg kupa „Milivoja Jovčića"?
3."Slučajno" pozicioniranje "ljubitelja košarke" pored i iza klupe Crvene zvezde i konstantno vređanje igrača Crvene zvezde najprostijim uvredama, uključujući i ljude sa Press i Photo akreditacijama ?
4. Čekanje u svlačionici i po hodnicima dvorane ekipe i stručnog štaba kako bi se nesmetano ispraznila dvorana od raznih "frakcija" uz obrazloženje "da nije bezbedno"?
5. Ovo su samo neki od primera "nenasilne komunikacije" i "spontanog" organizovanja simpatizera kluba koji se vrlo vešto pozicionirao među svojim navijačima i delu naše javnosti kao "žrtva sistema i režima" koji se goloruk i bez novca i podrške, bori za nekakvu samo njemu znanu pravdu i vraćanje "nečega što mu je oduzeto"?

Ovo peto se zapravo ne moze ni nazvati pitanjem, neko je eto osetio da treba da stavi znak pitanja iza ovih nebuloza. Toliko o njihovim "jasnim i vrlo konkretnim pitanjima".
Ostala pitanja su pre za dr. Nesu Slinu. Oni opusteno pitaju Partizan sta se desilo sa nekakvim krivicnim prijavama?
Onda traze odgovor na pitanje u kojem ime Radivoja Koraca genijalno, dosetljivo i jako jako komicno menjaju imenom Milivoja Jovcica. Red bi bio da i Covic ima nekog PR-a kome su sve mozdane celije u funkciji. Da i mi imamo ovako genijalnog PR-a i isti smisao za humor odgovorili bi im uzickim kolom Bilija Berona.

O vredjanju igraca pricaju ljudi ciji su navijaci pola utakmice koju smo igrali nedelju dana pre ove vredjali Novicu, isti oni navijaci koji su smislili pesmicu Vesni Covic. Opet, neka se zale Nebojsi iz Beograda pa neka on privede tih par hiljada ljudi koji vredjaju njihove igrace, plus jos onih par koji vredjaju nase igrace kad smo gosti, sta je to - desetak hiljada ljudi. Da ne zaborave i damu koja je bila u njegovom drustvu u Zelezniku i koja je vredjala Gagica.
Takodje, urgirati kod Nebojse iz Beograda da ih policija pusti sledeci put da izadju iz dvorane kad im se izlazi i da ne cekaju po hodnicima. Da i mi vidimo neke koristi od tih frakcija koje pominju.

Nakon toga se osvrcu na to da oni nikoga nisu prozvali imenom, pa kazu:

Verujemo da je ambiciozni pojedinac uložio ogroman napor i proveo besanu noć (još jednu) u saradnji sa svojim ličnim PR-om, zaduženim za (u) SOS-u situacije, razmišljajući kako i šta da odgovori, osetivši se prozvanim iz samo njemu znanih razloga.

Dok u prvom saopstenju kazu:
Umesto toga dobili smo jeftinu neargumentovanu „lekciju" iz košarke i morala od čoveka koji se u njoj nalazi dve godine, zaboravljajući da košarka nije ni počela niti će se završiti sa njim!

Dakle, covecanstvu i dalje ostaje nejasno kako se Ostoja Mijailovic osetio prozvanim kad nigde nisu pomenuli njegovo ime :buhaha

Pa ide:
Odgovorio je očekivano, kruto poput lima, bez „šlifa" sakrivajući se iza floskula, svojih „biznisa" koji dosežu malo dalje od pompeznih imena kompanija koje vodi

Ako sam dobro shvatio njima nisu jasni biznisi kojima je Ostoja stekao svoj novac, dok im je na celu corava lopovcina koja je svoje pare zaradila uvlacenjem u guzicu svakoj mogucoj vlasti, mafijaska pudlica u narodu poznata po ubistvu premijera drzave u koju se kune. On naravno nije bio limar, ali je zanimljivo od njega cuti da je lim krut, mora da zna posto drzi fabriku metalnih proizvoda.

Onda ponovo pominju pitanja koje Covke moze da postavi svom sefu. Neka pozovu 192 pa neka pitaju ko je bacio upaljac. Ili neka se Ostoja prijavi da je on gadjao upaljacem, ako ce biti srecniji.

U daljem tekstu kazu:

jedan pokušaj ambicioznog pojedinca da sebi podigne društveni status je i stavljanje u istu rečenicu sa legendama Crvene zvezde, od kojih su neki i u FK našeg sportskog društva. Možda bi bilo bolje da objasni u kakvim je odnosima sa „svojim" FK i zašto je sedište KK Partizan izmešteno iz prostorija SD Partizan u Humskoj 1, po prvi put u istoriji, posle 73 godine?

Ovo je bar jasno, zameraju KK Partizan sto je izmestio sediste posle 73. godine. Isti oni koji su "izmestili" ceo njihov kosarkaski klub. Znaci ljudi zajebu poverioce i ugase KK Crvena Zvezda pa ga premeste u Zeleznik kod gazde Cokija, dajuci mu isto ime i prisvajajuci trofeje kluba koji je ugasen. Da rezimiramo, ljudi su izmestili ceo klub, ime tog kluba i celu njegovu istoriju, ali traze da objasnimo zasto smo izmestili sediste. :buhaha

Na samom kraju poentiraju kvalitetnim vicem:
I za kraj besplatan savet ambicioznom pojedincu. KK Crvena zvezda mts je klub koga ne čini jedan pojedinac, već klub sa svojom jasnom organizacionom strukturom, hijerarhijom, adresom, i ljudima koji savesno i vrlo odgovorno obavljaju svoje poslove. Klub za koji navija većina populacije u ovoj zemlji. Sportski pozdrav

Komentarisanje ovoga sto se tice njihove organizacione strukture, adrese i ljudima koji su savesni i vrlo odgovorni bi bilo besmisleno. Mozes misliti, pozivaju se na savest i odgovornost, usput naglasivsi da vecina populacije u zemlji navija za njih, zavrsavajuci ovo sizofreno saopstenje sportskim pozdravom.

Na ove njihove nebuloze uopste ne treba da obazire iko iz kluba. Da ih mi sportski pozdravimo za koji dan pa da se okrenemo finalu.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.416
Reaction score
38.054
Brate Dino, svaka tebi čast na stomaku i živcima za ove gluposti. Silvija lepo juče reče, to je bolest kojoj nema leka. Doduše nije baš da ništa ne pomaže, eutanazija pa lopata bi legli 1/1.

Unazad godinu i nešto jače dana, jedine 2 izjave dotičnog gmaza iz predgrađa koje sam ja uspeo da čujem i nekako zadržim, doduše nevoljno, u glavi su one kada je brže bolje poleteo posle dolaska Trinkijerija u svetinju da objasni javnosti da je u pitanju njegov veliki prijatelj koji je onda preko noći postao lažni Italijan. :D

Hajde momci, da zategnemo još malo do subote, predsednik da "odradi" svoj deo posla, vi na terenu svoj pa da radi lopata u predgrađu.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.555
Reaction score
3.892
Локација
Beograd
Ispisao ga Ostoja samo tako. Svaka cast i za ovu podrsku Duletu. Najzad neke pozitivne stvari van terena.

A na terenu, samo lagano momci, mirno, bez lozenja. Rad ce se isplatiti. Svi smo uz vas sta god da bude u subotu.
 

Pam Pam

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
107
Reaction score
364
Brate Dino, svaka tebi čast na stomaku i živcima za ove gluposti. Silvija lepo juče reče, to je bolest kojoj nema leka. Doduše nije baš da ništa ne pomaže, eutanazija pa lopata bi legli 1/1.

Unazad godinu i nešto jače dana, jedine 2 izjave dotičnog gmaza iz predgrađa koje sam ja uspeo da čujem i nekako zadržim, doduše nevoljno, u glavi su one kada je brže bolje poleteo posle dolaska Trinkijerija u svetinju da objasni javnosti da je u pitanju njegov veliki prijatelj koji je onda preko noći postao lažni Italijan. :D

Hajde momci, da zategnemo još malo do subote, predsednik da "odradi" svoj deo posla, vi na terenu svoj pa da radi lopata u predgrađu.

vidi, nisam ti ja za te moderne stvari (vidi pod Eutanazija) više sam za lapot, a lopata ni pod razno, samo za kremaciju, da ne kažem lomaču. Zašto, zato što u slučaju lopate postoje velike šanse od povampirenja.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.068
Reaction score
18.313
Jednom su se već povampirili, sad će morati topionica da radi... Srećom da sad i mi imamo stručnjaka za lim xD
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Trinkijeri o udarcima ispod pojasa, „krvavom“ i brutalnom pritisku na sudije, Beloševiću...

"Samo se nadam da taj brutalni pritisak neće uticati na ljude koji imaju izuzetno težak posao. Na sudije. Jer svi smo videli prvu utakmicu. Vrhunske sudije su osetile pritisak. Jer je bio izvanredan pritisak, brutalan pritisak. I samo se nadam da ne bude još jedan Belošević koji je u nekim situacijama osetio pritisak. Nije to lako, ne kažem da je lako. To je jako teško preživeti“
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.189
Reaction score
7.024
Локација
NbG
Nazalost nista od ovoga me ne iznenadjuje, sad ostaje da vidimo i epilog tog cirkusa. Mnogo je vazno igrace izolovati od svega ovoga i spremiti ih za borbu sa jasnim ciljem. A za Ostoju- usao si u blato, sad nema nazad.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Samo se ne kažnjava ono odvratno govno ćoravo. Šta je sve to govno izasralo i opet ništa. Mada nije ni čudno jer govno vodi ovu ligu.

Ako ima pravde pa da bude u subotu ono što po pravdi treba biti. Daće Bog.
 

Pam Pam

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
107
Reaction score
364
da li se to naš predsednik sprda sa nama???
Mijailović: Partizan hoće "vajld kard" Evrolige

ko koga tu zajebava i podjebava? Sad će da baci kosku oko evrolige, a mi smo šarani koji će da se upecaju na to i tako zaboravimo blamažu iz subotnje večeri???
Pa stvarno predsedniče nemoj da staješ na ranu nama iskrenim grobarima koji bez ikakvog ličnog interesa volimo i dišemo za taj klub.

Ali stvarno!!!
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Nismo mi cigani čak i da ne baca kosku. Takav ulaz ne želim, neka to bude zasluženo.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.628
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Šta kurac zasluženo nezasluženo, sigurno je bivši prvak Evrope sa perspektivnim sastavom pozvaniji od osrednjih timova iz Nemačke, Francuske, Rusije i Turske.
Nema od ovoga ništa, ali ako uđemo nekim slučajem, kapa dole.
Nemojmo moralisati kada za to nema potrebe.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.189
Reaction score
7.024
Локација
NbG
Cekajte ljudi, pa mi smo ove sezone bas na taj nacin igrali Eurokup i nije bilo neke pobune. Cisto onako da ne budemo dvolicni. To sto se Ostoji osladilo pa misli da se moze i na visi nivo na istu foru je posebna prica i da, slazem se da je i bacanje koske u pitanju. Neka on za pocetak obezbedi euroligaski budzet, ravnopravan tretman u ABA pa ce i Euroliga doci.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.953
Reaction score
21.917
Останите достојни и ако се ово случајно деси ви лепо бојкотујте Евролигу, таман ћемо лакше до карата ми који смо мало даље.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Brate jednostavno nije toliko ni moralisanje mi trenutno smo na nivou kluba koji je poceo da raste i koji nije na tom kapacitetu trenutnom. Nismo spremni za taj nivo i mislim da ne treba zuriti jos jedna ovakva godina sa sastavom koji licno Trinkijeri izabere, a na Ostoji je da omoguci takav budzet da mozemo da budemo favoriti za osvajanje. Buducnost je po meni nespremna docekala evroligu. A o tome koliko sam daleko od Beograda a koliko sam redovan na kosarci i fudbalu stvarno ne bih.
 

Pam Pam

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
107
Reaction score
364
Šta kurac zasluženo nezasluženo, sigurno je bivši prvak Evrope sa perspektivnim sastavom pozvaniji od osrednjih timova iz Nemačke, Francuske, Rusije i Turske.
Nema od ovoga ništa, ali ako uđemo nekim slučajem, kapa dole.
Nemojmo moralisati kada za to nema potrebe.

Nije ovde reč da li će se pratiti ili ne i tako dobijena evroliga. Niti moralisanje.
Ajde da ne menjamo teze, za početak!
Manje od dva dana nakon ispadanja u polufinalu ABA lige gde je prema pravilima predviđeno da samo prvak ide u evroligu, javlja se predsednik da nam objasni kako će da aplicira za istu. Pa rođače (predsedniče) koga zajebavaš??? Pa prvo omogući pa se kurči, a ovako samo sipaš so na ranu.
prvo skoči pa reci hop! A ne obrnuto.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top