Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Od starta nisam fan Mijailovića, i dalje sam skeptičan, ali kvalitetno pišanje po pudlici.

Samo je mogao da se pomene i Vujošević među onima koje je pudlica napadala.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Od starta nisam fan Mijailovića, i dalje sam skeptičan, ali kvalitetno pišanje po pudlici.

Samo je mogao da se pomene i Vujošević među onima koje je pudlica napadala.

Namjerno je izbjegao pominjanje Vujoševića, bilo direktno, bilo indirektno, osim gađanja loptom iz VIP lože.
Duleta i njegove zasluge je namjerno izostavio u obraćanju, kao i svinjske bubrege.
Djelimično zbog načina na koji je Dule otjeran, djelimično zbog toga što Dule to sigurno ne bi prećutao kad bi ga ovaj pomenuo u bilo kojem kontekstu.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.446
Reaction score
40.969
Локација
Žrnov
Namjerno je izbjegao pominjanje Vujoševića, bilo direktno, bilo indirektno, osim gađanja loptom iz VIP lože.
Duleta i njegove zasluge je namjerno izostavio u obraćanju, kao i svinjske bubrege.
Djelimično zbog načina na koji je Dule otjeran, djelimično zbog toga što Dule to sigurno ne bi prećutao kad bi ga ovaj pomenuo u bilo kojem kontekstu.
Nisi u pravu. više puta je indirektno pomenuo Duleta, a posebno je bitno to što je rekao o izazivanju tenzija u ranijim periodima, tj kad je dule bio u klubu.

obro je, Ostoja, ovo bilo. A sad se baci na ono "iza zavese" da ne bismo u subotu bili na streljanju, jer će pasti sve u vodu.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Ne bih se složio. Pominjao je ponašanje ćoravog u periodu dok je Dule bio tu, nerijetko usmjereno ka Vujoševiću, ali Duleta nije.
Jedino ako se po tvom tumačenju tako nešto smatra za indirektno spominjanje Duleta.
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Namjerno je izbjegao pominjanje Vujoševića, bilo direktno, bilo indirektno, osim gađanja loptom iz VIP lože.
Duleta i njegove zasluge je namjerno izostavio u obraćanju, kao i svinjske bubrege.
Djelimično zbog načina na koji je Dule otjeran, djelimično zbog toga što Dule to sigurno ne bi prećutao kad bi ga ovaj pomenuo u bilo kojem kontekstu.

Ima logike, definitivno.

Kako god mislim da će nas sačekati stvari koje ni ne ocekujemo. Potpuno novi repertoar, govna su to.
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.066
Reaction score
4.241
Локација
Humska 1
Debeli peder da se ugleda kako da zabode pravo u centar ove sto smrde - naravno ne za potrebe iz Partizanove fotelje, vec za sledeceg poslodavca.

Ne secam se da je i u jedno saopstenje stalo ikada ovako jedno kvalitetno jebanje coravog za sve ove godine! Zaokruzio je s time, sto je egipcane podsetio da su samo rent a navijaci i da njihovi ideali vrede go kurac!

I sad fokus na subotu!
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Od mene jedno bravo za saopstenje :clap U meso.
Ovde se treba zaustaviti, i pripremati se u miru za majstoricu.
Apelujem i na kolege sa foruma da dodatno ne opterecujemo nase igrace, nekim (ne)realnim ocekivanjima. Napisao bih i ja sta treba da rade klub, trener, igraci...ali oni sve to znaju, mnooooogo bolje od mene, ili bilo koga od nas.
Psihicki spremiti igrace, posebno nekolicinu (znamo koje), jer ce biti provokacija raznih vrsta. Moramo istrpeti! Moramo biti spremni na sve! Organizovani ne bi bilo lose da dan pre tekme, odu na trening ili da nekom akcijom daju dodatnu energiju momcima, da znaju da iako nas nece biti u hali (cast izuzecima), da cemo svim srcem biti sa njima, prezivljavati svaki trenutak sa njima, svaku strepnju, nervozu, provokaciju, radost ili tugu. Hrabro momci!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.380
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ovo sa Džajkom je kvalitetna teza za javno mnenje, namerno staneš na stranu nekog sa suprotne strane protiv zajedničkog neprijatelja i dobijaš simpatije, ono što mora da se pokrene je cela priča oko izbacivanja legende iz košarke, sa jasno logikom da nam je pre prodavana priča da je atmosfera linča stvorena zbog DV, a sada kada ga nema na mapi ista je atmosfera, a samo je jedna varijabla ostala ista...
To treba maksimalno eksploatisati i sprovesti hajku protiv njega.
Meni ovo liči na člana Je-Ne-A..
Zauzet je kod svog brata Žeksa.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
^ Ili je varijanta - daj i ja da ućarim malo, jebeš Partizan, samo su mi dali šansu, sve sam postigao sam... Uf, kad to čujem, vidim, momentalno zažalim što su bili u KKP, jer - sme da se pogreši kakav je ko igrač ali ne sme da se pogreši kakav je ko čovek...
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Haha imas pravo, lici na jednog novinara
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top