Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.913
Sve bitne podatke onako detaljno i hronoloski pobrojane samo jedan covek konstantno potencira i iznosi godinama :D

Brza i kvalitetna reakcija Mijailovica.

Sada nek' se upregne da ne bude delegiran nijedan sudija iz Srbije, ukoliko je moguce.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Ko god da je ovo sastavio jebo mu je kevu da se tako izrazim :D odlicno, ali stvarno odlicno saopstenje.

Inace jos jedan detalj sa konferencije Andreine, kada onaj pored njega kaze za intervjue igracima da ih uzmu sada da posle preko nedelje ne bi, Trinki kaze imas pravo. Znaci samo mir i trening.
 

Nema1

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2018
Порука
154
Reaction score
175
Локација
Novi Sad
Koga zmija ujede i guštera se plaši... Ili kako već ide... Tako sam i sam u nekom stalnom grču. Da li je u pitanju "igra" ili REALNOST. Međusobni napadi se "važe" samo ako donose promenu (neki rezultat). Hipotetički: Šta bi bio rezultat ovog "okršaja" ako Partizan izgubi treću tekmu? Šta ako (samo pitam) je cela stvar fingirana?

1. Ćoravi je heroj u očima pristalica limenki (jer je na guzove uspeo da dobije i pobedi u "ratu").

2. Ostoja je dobio našu podršku i postao moralni pobednik jer - Borio se javno i "očitao" ćoravom, igra i KONKURENTNOST Partizana je dignuta na viši nivo nego svih prethodnih godina, doveden Trinkijeri (na tri godine), mladi perspektivni igrači (na 3 godine), vraćeno dosta duga i još mnogo toga dobrog. Pre svega, igramo KOŠARKU i imamo AKTIVNU ulogu...

3. Suštinski se ne bi promenilo NIŠTA, osim što bi Ćoravi i Ostoja imali zacementirane pozicije, FMP bi imao svoju a Partizan svoju poziciju (na žalost).

Stalno me muči ova misao... Kada u Srbiji (regionu) potpišeš igrača (ili trenera) na 3 godine, veća je šansa da za njega dobiješ OBEŠTEĆENJE prilikom prodaje, nego da ti taj ostane do kraja ugovora. E sad, najbolja "pijaca" da se igrač "unovči" jeste EL. Bilo je nekih priča (nezvaničnih) da je Ostoja dao deo svog novca u KKP i to je veoma dobar osnov za nadati se da sve ovo nije fikcija već REALNOST.

Sa druge strane, ostoja kaže: "Nikada ne bih ni izjavio da će se u "Srbiji lepše živeti kada Partizan bude prvak"". Drugim rečima, Partizan nije ANTISISTEMSKI i OPOZICIONI klub, pa majstore, nemoj da igraš na tu kartu. Ko je sinoć gledao SOS Koš i deo "sećanja", mogao je videti šta je Ćoravi mislio kada je onomad izgovorio tu rečenicu (ciljam na Borisa Tadića, koji svom silinom i iz sveg glasa peva navijačke pesme iz lože, što je kasnije Ćoravi prikazao kao da smo "žuti klub"). Inače, priča se i da je Ćoravi politički zglajzao, tako da ni to nije bez značaja. To me isto navodi na pomisao da sve ovo ipak jeste realnost (hvala Bogu).

Meni nije važno što je Ostoja SNS, to može da bude samo prednost. Problem mi je samo ako se stvar na bilo koji način fingira. Dragi Ostoja, ako dobiješ ovo u subotu, imaš VELIKO BRAVO!!!. Ako ne dobiješ, (bar kod mene) se nećeš izvući u smislu tačke 2 sa početka teksta jer ona vodi u tačku 3 - a to znači da za Partizan ne vodi nigde.

Još jedna stvar mi uliva nadu u Ostojinoj izjavi: "Takođe, želim da istaknem kako sam ponosan na to što Partizan igra dobru košarku i što imamo svetlu sadašnjost i budućnost". Prvi put posle dugoooo vremena neko iz Partizana pominje SADAŠNJOST uz otrcane fraze o "budućnosti".

Izjava tipa: "Partizan ima javne sponzore, ali i dalje manje nego oni koji nas prozivaju, a koji u svojim redovima imaju sedam stranaca u prvom i četiri u razvojnom timu, što ni jednom nismo isticali nigde" je pravi hit i ima za cilj da pedalira ćoravog iz košarke (nakon što izgubi 3. utakmicu). Tolike si pare dobio, a gde ti je rezultat?

Ima u mojoj glavi svakakvog ludila... Meni je od svega od neprocenjive važnosti da se u subotu dobije.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.339
Reaction score
37.554
...Inače, priča se i da je Ćoravi politički zglajzao, tako da ni to nije bez značaja...

Iskreno, pre ću poverovati što neko reče na Nuklearnom otpadu da je Zemlja ravna ploča nego ovaj deo. Voleo bih da grešim, ali kako si sam naveo na početku, koga zmija ujede... Vlasti se menjaju, vekovi prolaze, samo ćoravo govno ostaje da pluta.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Ćoravi već odgovorio. Kanda da i on prati forum, ili mu njegovi prenose šta se piše :D
:picka-ciganska:

Prvo se iznerviram i pomislim da on nema ništa drugo da radi, a onda se sjetim da sve vrijeme ciljano ide ka tome i da upravo takvu atmosferu i napravi.
Istini za volju, nije baš jednostavno svinju dobiti kada je u pitanju rvanje u blatu.

Nego, da mi njih dobijemo na terenu, pa nek skiči ko vepar kojeg, da parafraziram, "većina ljudi u Srbiji smatra legendom".
....što opet sasvim dovoljno govori samo za sebe.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.917
Reaction score
21.631
Доста несигуран овај ћорави, сваки пут спомене како за његов тим навија већи део Србије, као да га, не дај Боже, баш жуља тај мањи део што навија за Партизан.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.760
Reaction score
19.343
Локација
Nickname
Доста несигуран овај ћорави, сваки пут спомене како за његов тим навија већи део Србије, као да га, не дај Боже, баш жуља тај мањи део што навија за Партизан.

Žulja ga jer zna da neke stvari ne može da kupi.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Ne znam zasto se prepire sa budalom, ja cigane nisam ni podjebavao kad smo pobjedili FMP sad zadnju utakmicu. Sta mene boli kurac sto su oni bolesni pa navijaju za FMP. Kad budemo derali cigane kao stoka sa po 30 razlike, ja cu ih zajebavati, al ne vjerujem da ce taj klub ikada ozivjeti hvala Bogu.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.084
Reaction score
15.795
Локација
Храм фудбала
Jebo ga limar da su mu oba oka ispala :D
Nema potrebe vise nista dodavati ni oduzimati, coki je sa novim saopstenjem samo skinuo sp..mu sa naocara, a radnja je ostala :D
Sad se samo posvetiti pripremi za mec, a ne sumnjam uopste da ce Kapiten po ko zna koji put navuci idiotsku publiku fmp-a na sebe, i da ce tako skinuti pritisak sa ostalih igraca i pruzanja podrske renta klubu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top