Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Ljudi ako cemo realno, ja ne znam koji klub vise zasluzuje tu pozivnicu od nas? Kosarkaski i istorijski gledano mi je zasluzujemo najvise.

Bartomeu da pokaze da je covjek i da radi u interesu kosarke i da ne jede govna o Londonu i Parizu i Zimababveu picki materini..nego lijepo da dodje u BG i da nam pokaze postovanje i uruci pozivnicu.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.913
Sve trci. Sem ako mu ne uplovi British motors nesto. Onda ce da se da u sprint.

Uvek je njemu bila prevashodno znacajna istorija i sportski aspekt.

Da bi se to desilo, mora zeleno svetlo da da prvorodjeni, a da mu tutor s juga bude zauzet unutrasnjim problemima i da ga bas briga za sport.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Opet se lozite?

Jaoooo, kako bese ceka se samo da vucko namigne i eto nama budzeta i El..
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.751
Reaction score
6.270
Pa ako su izbori juna ne bi me iznenadilo da nam sredi el. Sta je za njega par miliona e. Ciganima skoro svi trofeji, u fudbalu nas nema. El , par igraca i krece grobarska amnezija. Mi srecni kao mala deca a on ode preko 60%.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
I dalje ostajem pri stavu da ne zelim instant upad i moguci raspad za godinu dve. Ako imamo toliko para zasto da se ne napravi ekipa koja bi napala evrokup?
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Po čemu je ulazak u Evroligu na osnovu wild cart-a instant upad? To nije ništa novo i smišljeno za nas, već legitiman način da se igra Evroliga. Druga je stvar što se taj wild cart često daje na neprincipijelan način, ali mi po mnogim parametrima zaslužujemo tako nešto. Uopšte ne mislim da bi to bio instant upad...ako je uopšte realno tako nešto.
Druga stvar, zašto misliš da bi tako bio moguć raspad za godinu-dve, a ne bi bio moguć raspad ako bismo nagurali pare da napravimo jaku ekipu koja će igrati Evrokup i onda ga potom ne osovjimo? Kao da je jaka ekipa garant za osvajanje Evrokupa? I zašto bismo se raspali posle godinu-dve? Mi nismo instant projekat, mi smo Partizan.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD

Mi smo favoriti za dobijanje specijalne pozivnice u konkurenciji sa Uniksom, Himkije, Lokomotivu, Darusafaku i najverovatnije Albu?! Uopste u prici nisu Buducnost i Cedevita?:icon-rolleyes:

Ili su ovi talijani prsli skroz ili British motors postaje novi sponzor Eurolige umesto Turkish airlinesa, nema treceg.:icon-smile:
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.913
I dalje ostajem pri stavu da ne zelim instant upad i moguci raspad za godinu dve. Ako imamo toliko para zasto da se ne napravi ekipa koja bi napala evrokup?

Zato sto se onda svejedno daju pare. A onda nema smisla da to nije u EL. Prosecan EK nastup i razvoj tima - to OK. Napad na Evrokup parama, a ne razvojem tokom sezone, je budalastina.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Sportando javlja da Alba dobija vajld kard za Evroligu.
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Ne vidim način da mi dobijemo kartu, nismo dobili licencu kad je trebalo a ne sad kad ima bar 10 bogatijih klubova od nas, jer je to jedinošto ova govna iz evrolige gledaju.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.302
Reaction score
11.912
Локација
Tu, odmah iza tebe
Sta koji moj mene spominjes, nisam nista na temi pisao.

Inace ta ALBA ima prolaz kroz prvenstvo Nemacke jer Bahern ima licencu
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.663
Reaction score
2.830
Локација
Humska ulica
Sportando javlja da Alba dobija vajld kard za Evroligu.

To su budalastine.Alba nece dobiti Wild card iz prostog razloga jer svakako ide u EL preko nemacke lige jer Bajern ima licencu,a posto EL sigurno nece dati nemcima 3 tima u EL ,ocekivano je da idu Bajern i finalista (100% Alba) tako da mislim da su ovo budalastine.Mi mozda necemo dobiti pozivnicu ali nece ni 3 nemca.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.919
Reaction score
21.638
Много се далеко иде...Иде нам клс, да видимо на кога тренер рачуна за следећу сезону а ко је вишак...да покушамо да освојимо тај трофеј. То око позивнице се сазна тек јуна. Нека ови наши раде у тишини, и управа и играчи и тренер...кад год смо много причали није излазило на добро.
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Procitajte tegijev post na instagramu za dobijanje vajld karte i kolike su nam sanse..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top