Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.446
Reaction score
40.964
Локација
Žrnov
drugi su zamerali kada je obecavao rezultate i EL...

i tako u krug :D

Prvenstven ne volim to izuvanje pre vode, a posebno u Partizanu, u stilu, eto vraćamo dugove, stabilizacija, vratili toliko i toliko, i moramo da nastavimo pa nema veze rezultati godinu, dve ... po pravilu, iz iskustava se pokazalo, ne da dugovi nisu vraćeni, nego se povećaju, a rezultata svakako nema, još budemo osakaćeni za budućnost.

sve mi ovo njegovo liči na izgovore za nemanje rezultata tj borbe za titulu aba lige i sledeće godine i zato mi se ne sviđa.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
necemo dobiti nikakvu pozivnicu pa necemo igrati el !

i da dobijemo (a necemo) necemo igrati el !

i da osvojimo abu (a necemo) necemo igrati el !

dok je ova vlast mi el necemo igrati !!!

mi imamo ulogu da dajemo legitimitet pantersko/ciganskim uspesima, znaci tu smo, borimo se ali oni ce imati 3 - 5 puta skuplji/kvalitetniji tim,

mozda uspemo da osvojimo kup jer je jedna tekma upitanju pa sve je moguce,na vise utakmica mi protiv njih ne mozemo, nekad nam nece faliti mnogo, nekad ce nam se ciniti da smo tu negde, blizu da mozemo da fali samo malo ali to malo je par miliona evra koji oni imaju a koje mi mozemo da sanjamo
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.546
Reaction score
3.847
Локација
Beograd
Kakve direktne reci Bertomeua??
Lik je rekao da su teritorije Litvanije ,Balkana,Nemacke,Francuske ,Italije i ,Velike Britanije prioriteti i pricao o konceptu eurolige.Tek na kraju nakon njegovih reci novinar iznosi svoju spekulaciju da bi mi mogli da dobijemo vajld kartu,a ne Bertomeu.A sa ove teritorije moze i Buducnost sa sve drzavom iza sebe da aplicira,a poznato je koliko Djordi ne voli pare...

Novinar je interpretirao sta mu je ovaj rekao i onda citirao njegove reci gde je objasnio to za Balkan i Litvaniju
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Na nama je da se borimo tj na upravi da dobijemo tu pozivnicu. Da li bih voleo? Da kao i svako od nas verujem. Da li cemo uspeti? Nisam veliki optimista po tom pitanju. Sjajno bi bilo zbog samog kluba da uspemo i zabole me uvo sto ce Ostoja posle da se hvali time kako je eto uspeo da vrati Partizan u EL jer Partizan ne pratim zbog njega nego pratim zbog toga sto je Partizan to sto jeste a svi mi znamo sta je to.

Ostoja ce biti tu danas ili sutra a vec prekosutra nece a Partizan ce ostati vecan. Osvojili smo titulu prvaka evrope '92 da li je iko pomenuo ikada za sve ove godine da je Radoica Nikcevic bio tada predsednik kluba osim par ciganskih portala u negativnom kontekstu nedavno i to po narudzbini ko zna koga da bi se Partizan srozao u ocima javnosti. Kada govorimo o dominaciji koju je Dule stvorio na ovim prostorima takodje niko ne pominje ni Divca ni Danilovica ni Jovicu Pavlovica nego svi pominju Duleta. Tako i ovo pominjace se za 10-15 godina da je KK Partizan a ne Ostoja Mijailovic dobio pozivnicu (ukoliko uspe) i da su te sezone igrali ti i ti igraci sa tim i tim strucnim stabom a ko je isao na pregovore i ko je lobirao to ce svi zaboraviti vec nakon prve utakmice u EL. Cisto sumnjam na kraju krajeva da ce bilo ko ko sad pljuje Ostoju ovde (licno ga ne pljujem a ni ne hvalim ali dok radi za dobro Partizana imace moju podrsku kao sto je ima i od Sase Pavlovica) bojkovati utakmice EL a da je pre toga bio redovan na svakoj ili nece kupiti godisnju ulaznicu iako je do sada redovno kupovao.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.760
Reaction score
19.351
Локација
Nickname
Ajde da ćutimo dok se nešto konkretno ne desi. Prizivali smo kaznu za cigane zbog nameštaljke u Francuskoj, prizivali smo Zorana Tošića kao nekoga ko će se šetati u ovoj ligi sa Partizanom, Sumu i njegove bravure, Djukića i reprizu 4-2 u septičkoj, Pekovića i spas KK Partizan...
Ako se desi super, a ako ne, ne vidim razlog za žaljenjem.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
U skorijem periodu od najvjerovatnije 2-3 sezone planira se zatvaranje EL na neodredjeni period. Tako da bi eventualno dobijanje pozivnice za EL bilo od ogromnog znacaja ako se iskoristi na pravi nacin. Prvenstveno u smislu da se klub vrati na stari nivo, time sto bi sastavio jaci tim nego ove sezone koji bi uspio da osvoji ABA ligu. Da na taj nacin nebi gledali odakle je vedro kao ove i proslih godina. To bi bilo neko moje mastanje u glavi.

Realnost je sledeca. Evroliga se prosiruje. Ako ubace bilo kakav klub, koji nece donjeti nikakvu konkurentnost nisu nista uradili. Zelim da vjerujem da je i Djordi uvidio da mu klub koji ima samo pare nece donjeti dovoljan kvalitet takmicenju. Sa druge strane vec je iz EK izveo Asvel, Albu i Valensiju kao osvajaca. Ne moze ni to takmicenje skroz da oslabi. Cini mi se da im nebi bio los kompromis da posalje pozivnicu u ABA ligu i jos kad bi poslao nama uh :D
 
Последња измена:

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
U ek će da se vrate Darusafaka, Gran Canaria, Buducnost.
S druge strane što misliš da bi Lokomotiva ili Uniks bili manje konkurentniji od nas? Ako Himki uopšte pobedi Uniks. Ako ne onda Himki ostaje bez licence. A budžet im je 24 miliona. Tako da se onda odmah zna ko dobija poziv.
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
838
Reaction score
508
Zar nije bila neka granica koliko klubova sme iz Nemacke, Rusije itd? Recimo ako Bajern i drugi na tabeli igraju EL onda Alba kao treca ne bi mogla da dobije vajld kard pozivnicu? Alo to pravilo postoji sanse su nam dosta vece.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Ne postoji. Tj postoji da ne može više od 4. I vazi za Španiju. A Djordi sam donosi pravila. Pa ako mu bude u interesu sam će i da ih promeni. Kao kad nama nije dao licencu nego Prokomu.
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Ljudi dzabe bijemo glavu postoji jos 100 opcija sta i kako do wc...koliko sam shvatio najvaznije je da Himki pobedi Uniks u Vtb ligi i samim ucescem u finalu sa cska obezbedi ucesce u evrologi, Alba osvoji ili igra finale u Bundesligi sa Bajernom i ona na taj nacin obezbedi evroligu....realno smatram da imamo prednost ispred turk telekoma, future i virtusa
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Sa trenutnim dugom Partizana i budzetom potrebnim za ucesce u EL + pare za pozivnicu (da, tako to funkcionise, kakvi kurac regioni) dolazimo do cifre 10 miliona evra. Mi nismo fmp da nam sinisa mali isplati te pare naznakom iz budzeta, prema tome to je lovacka prica da grobari lakse progutaju ovo cigansko-napredno mafijanje po sportu generalno.

Sve i da nekim cudom postoji konzorcijum sposoban da jednokratno sakupi ovaj novac - to je sviranje kurcu i bacanje para. Ocistite igrace, vratite dugove, ulozite u omladinsku skolu i nastavite sa formiranjem baze tima od mladih igraca. Zadrzite Lendejla, Sia i Zagorca. Dovodite samo ono sta fali i stavite Partizan na jake noge.
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Evo Ostojah kaže da nam nije prioritet rušenje fmp-a već osvajanje evrolige.

Pa ko je mogao da povjeruje da nam ponovo neće biti u interesu da budemo prvaci. Ccc
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.811
Ne znam da li smo u pravoj temi, ali da li ste ispratili Kesica prosle sedmice? Tamo je pominjao nesto o mogucem namjestanju tendera za nabavke Skodinih vozila pa me zanima je li taj kome je namjestano nas vrli predsjednik ili je to neko drugi?
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.593
Reaction score
13.582
Локација
Yaoundé

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Narednih 5 sezona sve utakmice igramo u Areni!? Tako objavise na instagram profilu kluba, ima li neko da zna nesto vise o tome?

EDIT: ĐedVuk bio brži
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.428
Reaction score
11.753
Локација
Beograd
Ne znam koliko je to pametan potez, ukoliko se i klub podigne na viši nivo, navijači se probude, možda i bude dobar potez, u suprotnom populizam.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top