Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
@Tuljo
I ja bih volio da cujem odakle ove informacije?

Ukoliko samo nagadjas ili je to tvoje misljenje napisi onda tako..a ne ovako kako si napisao!

EL daje nama pozivnicu i igramo!

Ali sta i da igramo kad vas 90% odje nece da igra EL jer nam je to kao AV obezbjedio (jes kurac) i kao nismo izborili na terenu.
Ja ne znam sta da vam kazem. Bas ne znam.
Ne zelite da nas klub igra u najjacem takmicenju na svijetu (cirkus zvani NBA ne racunam) nego je bolje u LS jel?
Sta je sa vama ja ne znam. Treba nama jedan Vazura i Vucela i odje more. Onda bi vam bilo po volji sve...

Sta cete vec da pisete ako slucajno (ne daj Boze) ne dobijemo WC?

Hocete onda da likujete???
Sta je s tobom bolje se zapitaj... to sto se ti pravis slep pa ti vvv iz fk nisu dobri a ostaja ti je dobar je za mene odsustvo svake logike.
Apsolutno su ista goveda u pitanju i nemoj da nas provociras pohvalama na njegov racun, jer se svakom normalnom povraca na sam pomen njegovog imena...
I ne, necu likovati ako/kad ne dobijemo licencu jer mi je stalo do Partizana i do toga da povrati dusu, a ne da zaudara na naprednu stoku!
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Ljudi dje vi zivite? Sta je vama?

Ostoja je najbolje moguce resenje u ovim okolnostima!

Vidite li sto AV radi? Dje god da daje intervju, a daje ga svakih dva sata nekom..on pljuje po svima a samo je on najbolji!
Takvog psiha u zivotu nisam vidjeo.
Gledah Kesica sad zadnju epizodu i gledam tamo AV kako kao riba i svoju stoku iz vrha stranke pred punom halom. Nikoga ne stedi, samo da se vidi da je on u pravu.
Covjek je diktator klasicni.

U takvom stanju navijam da Ostoja ostane dok god ovoga ne skinete sa vlasti.

Bolje on nego VVV ekipa. Razmislite malo o tome.

Cerali smo Djurica zbog ove stoke sad tamo? Ova stoka nam je bolja sada od Djurica? A da jeste..tad nam je bio Djuric kriv a sada je AV..da, da..

Dok se klubovi ne privatizuju bice nam ovako. A privatizovati se necemo nikada.
Zato treba traziti najmanje moguce zlo da nam bude presjednik.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Pffff... znaci super ti je da budes ikebana... super, ti svoje dupe nastavi da dajes ostoji i nazadnima, drago mi je da ima ljudi kojima je obraz i dalje vazna karakterna osobina
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Onaj ostoja koga je taj psiho, i diktator, sa sednice glavnog odbora njihove stranke poslao na utakmicu tonom koji je namenjen za kućne ljubimce, može se reći i džukele?

Ovaj se nameračio da nas uništi, a njegova podguzna muva će se suprostavati svom monarhu, na perfidan način, da monarh ne skonta, jer je podguznoj muvi Partizan bitniji i od položaja i pune kese, koje preko noći može izgubiti, jer ide protiv svog voljenog vođe?

Ne, @djomla brate, nije naivan, ni najmanje, samo nas na fin način ovde sve zajebava, i to već duže vreme.

A zašto mu prolazi, ne bih da ulazim u to...
 

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
984
Reaction score
1.972
Koja li je razlika izmedju Ostoje u KK-u i VVV u FK-u?Ja vidim samo da oni odradjuju ono sto im zvalavi naredi...
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Ti si sinko mnogo naivan. Oprosteno ti je jer si mlad.
Ne, @djomla brate, nije naivan, ni najmanje, samo nas na fin način ovde sve zajebava, i to već duže vreme.

A zašto mu prolazi, ne bih da ulazim u to...
Pffff... znaci super ti je da budes ikebana... super, ti svoje dupe nastavi da dajes ostoji i nazadnima, drago mi je da ima ljudi kojima je obraz i dalje vazna karakterna osobina
Čovjek je iznio svoje mišljenje. Ako vam se ne sviđa, pobijte ga svojim argumentima. Bez pisanja ovakvih diskvalifikacija!
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Argumenti?

Član stranke koja je razjebala JSD Partizan i svela ga na najniže grane u istoriji, koja raspaloj kurvi dodeljuje titule i zvezdice preko noći, stranke u kojoj su svi članovi samo verni sledbenici jednog čoveka...

I ovo je potrebno pisati, argumentovati? Može se pisati dva dana taksativno, svo zlo koje je snašlo Partizan.

To vam je isto da je neko napisao ćoki legenda, a da mu mi argumentovano objašnjavamo da ipak nije.

Ali, s obzirom da sam očekivao ovakav stav moderacije, iznad tog citiranog dela mog posta sam napisao i obrazložio taj deo koji je citiran.

Ispiše čovek, kako je ovaj psihopata, diktator, kako je ribao svoju stoku iz vrha stranke (između ostalih i dragog nam predsednika kluba), a onda zaključak da je ta izribina stoka koja služi takvom čoveku, najbolje rešenje?

Pa šta je to, ako nije zajebavanje?

OK ako neko misli da je to najbolje rešenje, da nas ne bi jebavali, terali nam sponzore i sve ostalo što su radili, bićemo drugi i to je to, okupirani smo, trpimo dok ne prođe, samo da nas ne kanale još više.

Al' u kontekstu, najbolje rešenje, kao s njim ćemo biti ravnopravni s kurvom u borbi za trofej, istoj onoj za koju ne važe zakoni, to je sprdnja.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.442
Reaction score
40.958
Локација
Žrnov
ja ne vidim šta je problem sa tim da je ćoki legenda? to nikako ne može argumentovano da se pobije, jer on šta im je sve završio i zaslužuje da ga smatraju legendom. ne bih ja tu ništa dirala.
a mi možeo da debatujemo da li nam je ostoja legenda, ali bismo onda morali da ustanovimo kriterijume za status legende.
ako su to doneti/osvojeni/omogućeni trofeji - onda realno nemamo o čemu da debatujemo.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.610
Локација
Beograd
@Dr Mo

Da, ali kako ti misliš da ćemo (ikada) biti ravnopravni sa kurvom u borbi za trofej?
Kad je to uopšte bilo? Kad ćemo to uopšte biti?
Oni su bre državna mezimica, bili i ostali...i biće i ubuduće. Ko god bude bio na vlasti. Sve dok smo država Srbija.

Šiju treću zvezdicu na fudbalski grb posle ,,osvojene,, nepostojeće titule iz 1946, i drugu zvezdicu na košarkaški grb posle utakmice koja nije ni završena...
Lopine.

I u Jugoslaviji su bili najveći lopovi, samo je tada bilo više sportskih centara, regiona, republika, pa je neko mogao da digne glas, ukaže na ,,nepravilnosti,, lobira nešto preko nekog...

Sad u Zvezda-Srbiji-Crveno-Beli-Dresovi, jedini ,,trn u oku,, i ,,ima nešto crno(belo) u državi Srbijskoj (koja još nije dostigla civilizacijski nivo da se kanalizacija ne izliva po ulicama, da pijaće vode ima u svim naseljima i da se stanovništvo kupa da ne smrdi) smo im MI - PARTIZAN.

Pa, ako već nismo u stanju da budemo ,,glogov kolac,, koji može da ih zauvek upokoji, onda bar da budemo što veći, nezgodniji i bolniji taj trn...

Mnogi navodni Partizanovci su ,,pobacali koplja u trnje,, po sistemu neću da pratim, neću ništa da očekujem, izdaja, okupacija, bla, bla, ali ima i onih koji, ako već nemaju snage da podignu to koplje iz trnja i njime ,,oslepe crveno-belog Kiklopa,, mogu bar da odlome po koji trn i ,,zabiju,, im ga u oko,,!
Ili u oba.

Recimo osvajanjem ABA lige u košarci i osvajanjem titule u fudbalu.

I sad neko može da kaže, Gorane, zašto si nerealan, to se neće desiti, a ja i pre nego što to neko kaže/napiše, odgovaram sa: Partizan UVEK ide na pobedu, i, kakve god da su uprave, ima i nekih momaka tamo dole na terenu i pored njega koji se isto nešto pitaju!
Uostalom, prvenstva i takmičenja su još daleko od svog početka, a kamoli da neko može da zna šta će biti na njihovom kraju!
Šta mračite unapred? Borba bre!
Smrt fašizmu.
 

Grejvdiger87

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
35
Reaction score
213
@GroBARani
S obzirom na to da praviš neku razliku izmedju uprava fudbalskog i košarkaškog kluba, zamolio bih te da objasniš u čemu je zapravo ta razlika?

Ako se ne varam, uprava fk-a je tu četiri godine, za to vrijeme osvojena je jedna titula i četiri kupa, u Evropi smo jednom prošli grupu. Uprava kk-a je tu dvije godine i za to vrijeme su osvojena dva kupa, u Evropi smo jednom prošli grupu. U čemu je razlika?

Za to vrijeme i fk i kk su žestoko pokradeni u velikom broju slučajeva od strane sudija, pri čemu su fantomski golovi, golovi iz golauta, i odlučujući koševi nakon četvorokoraka samo vrh ledenog brijega. I šta su uradile te uprave sa zaštite klub i igrače i da poprave položaj kluba? Ništa! U čemu je razlika?

Čak i kad jedni i drugi počnu da pričaju malo o tome kako smo oštećeni, jer je ipak previše očigledno, a neke iluzije se moraju održavati, prate istu matricu ponašanja: malo laprdaju po medijima, ali čim se dodje do uzroka problema (psiha), odmah se spušta ručna, počnu javna zahvaljivanja istom, hvalospjevi i sl. U čemu je razlika?

Pri svemu tome, tvoj najveći konkurent i u fudbalu i košarci ima uvijek višestruko veći budžet, koji mu daje ogromnu prednost, a isto tako u oba sporta ima toliko uticaja da se sistemi takmičenja mijenjaju kako njima odgovara, mijenjaju se odluke o broju stranaca u odnosu na njihovu trenutnu situaciju, u istom takmičenju učestvuju zajedno sa svojim filijalama, itd, itd. I ti ništa ne radiš po tom pitanju. U čemu je razlika?
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.610
Локација
Beograd
Po meni nema neke bitne razlike, samo je fudbal skuplji sport, u košarci je dovoljno da ,,ubodeš,, sa jednim talentovanim ,,klincem,, (Kengur) i već možeš nekoga i da pobediš, a ako dodatno dovedeš i neku ,,staru kajlu,, (Brka) onda ti je skoro pola tima već ,,stalo na noge,, i pobeđuješ češće...
Naravno i obavezno - uz trenera koji zna šta radi!

U fudbalu je tih ,,skoro pola tima,, ne dva, nego 5 igrača, a neka proverena ,,stara kajla,, košta mnogo (10x) više nego što je to slučaj u košarci...

Neuporedivo je skuplje i teže sastaviti 11 (fudbalskih) momaka koji funkcionišu kako treba, nego naći 5 košarkaških momaka koji čine to isto u svom domenu...

Ne i nemoguće. Dokaz: Marko Nikolić i dupla kruna.
Trinkijeri, Ostoja, košarkaši...Savo, fudbaleri - vi ste na potezu. VVV nek sedi u foteljama i nek ne smeta ovima dole što rade nešto.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Ok, dozvoljeno je da se hvali ostoja, pravo na misljenje kazete...
E pa moje je da ne mogu da podnosim nazadni smrad koji se siri sve vise i vise...
Izgleda da mnogi ovde ne znaju za efekat kuvane zabe, ali im se svidja toplina koja im nadolazi...
Srecno vam bilo svima vamo koji slavite ostoju i nikad bolje stanje u kk u novijoj istoriji... ja cu da zadrzim pravo da ipak mislim svojom glavom i gledam svojim ocima
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.379
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Po meni nema neke bitne razlike, samo je fudbal skuplji sport, u košarci je dovoljno da ,,ubodeš,, sa jednim talentovanim ,,klincem,, (Kengur) i već možeš nekoga i da pobediš, a ako dodatno dovedeš i neku ,,staru kajlu,, (Brka) onda ti je skoro pola tima već ,,stalo na noge,, i pobeđuješ češće...
Naravno i obavezno - uz trenera koji zna šta radi!

U fudbalu je tih ,,skoro pola tima,, ne dva, nego 5 igrača, a neka proverena ,,stara kajla,, košta mnogo (10x) više nego što je to slučaj u košarci...

Neuporedivo je skuplje i teže sastaviti 11 (fudbalskih) momaka koji funkcionišu kako treba, nego naći 5 košarkaških momaka koji čine to isto u svom domenu...

Ne i nemoguće. Dokaz: Marko Nikolić i dupla kruna.
Trinkijeri, Ostoja, košarkaši...Savo, fudbaleri - vi ste na potezu. VVV nek sedi u foteljama i nek ne smeta ovima dole što rade nešto.
U fudbalu i kosarci u proseku na terenu se u jednoj utakmici ako izuzmemo golmana nađje isti broj igrača. Tako da ta priča ne stoji. Trenerski posao u kosarci je verovatno jedan od najtežih posto postoji bezbroj specijala i akcija povrh onog osnovnog, individualnog kvaliteta. A da ne pričamo koliko su to amerikanci podigli na svemirski nivo naprednim statistikama.
Kad smo kod naprednog i dalje dva kluba nisu za poredjenje.
Dok jedan nije ikebana nego najobičniji džak za udaranje drugi se muški borio za obe titule. Drugi klub i ima neki potencijal, prvi ima ultratalentovanog Djerleka.
Generalno stavljati u isti kos vukovca KKP koji ima uspone i padove ali je jedan od najboljih uvek i njegovog retardiranog brata koji se 70ih , 80ih navukao na iglu i nije dosegao dalje od grejanja na bure ispod mosta, je van svake pameti.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Košarkaški klub Partizan ima usađen karakter, pa i da ga vodi najveća fukara, to je jedan od najvećih klubova u evropi!

Jebeš trofeje, doći će nekad, samo da mi niko ne kvari taj karakter i da ga očuvamo dok ove sve ne prođe, da ne izgubimo identitet.

Ako neko ne zna kako to izgleda, nek vidi pod Novica Veličković.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Da se ne lazemo, razlika izmedju FK i KK je Andrea Trinkijeri.
Stavite Peru Bozica i Marka Nikolica na klupe i dobicete obrnutu situaciju u roku od tri mjeseca.

Ne znam kako im se omaklo, al za dovodjenja Trinkijerija im se mora odati priznanje. Bez obzira kolika Zeljkova uloga bila,.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.610
Локација
Beograd
@Стојанче Р.
@Dr Mo
Ne slažem se sa vama dvojicom, ali nije mi cilj da idem ,,u sitna crevca,, niti da doprinosim nekoj dodatnoj polemici...

,,Visim,, ceo dan na Forumu jer danas ne radim, pa se nadam nekoj dobroj vesti prelaznog roka u fudbalu, zato sam tu...iako te vesti nema...

Ali nisam za stavove koji se unapred zauzmu o određenim osobama, klubovima i postupcima i posle se nikad ne menjaju, jer ništa nije niti samo crno, niti samo belo, osim crne i bele boje...niko na ovom svetu nije idealan, bezgrešan, a retko se potrefi da je i neki svetac, a i najveći grešnik i neznalica, ponekad ipak ,,potrefi neko zrno,, koje nečemu vredi...

Ali, eto, svako svet posmatra kroz neku svoju ,,prizmu,, i teško može da ,,promeni pogled,,...

Košarka i fudbal jesu različiti sportovi, ali ne mislim da je lakše igrati fudbal nego košarku, jer se u fudbalu ,,okoziš,, da daš jedan gol, dok u košarci dati jedan koš i nije baš toliko teško...da ne pričam o tome koliko je teško pretrčati 10-12 kilometara za 90 minuta a da u tom trčanju ima i itekako puno ,,šprinta,, od po 50 ili 100 metara na onom ogromnom terenu...
Košarka jeste dinamičnija za gledanje, svaki čas pada ,,zgoditak,, i naizgled košarkaši imaju više želje od nogometaša za pobedom, ali, opet ponavljam, različiti su to sportovi, daš koš, digneš publiku na noge (koja je u hali i inače bliža nego na JNA), itd...a u fudbalu te fešte ne mogu da sa događaju na svaki minut iliti na svake 24 sekunde, ili i kraće...

Da, 12 igrača košarke može da uđe na istu utakmicu, ali oni povremeno i izađu iz nje da se odmore na koji minut, 12 igrača košarke može da se na treningu ,,podeli na dva koša,, pa da zaigraju tekmu ,,između sebe,, (i još 2 da budu ,,višak,,), ali ti u fudbalu za tako nešto treba 22 igrača...

Košarkaši su se muški borili sa Zvezdanom, i daleko od toga da su bili ,,džak za udaranje,, ali si Stojanče zaboravio da je SISTEM takmičenja ABE i košarkaške ,,domaćice,, potpuno drugačiji od domaćeg fudbalskog takmičenja - bodovi koji se osvoje u košarci nigde se ne ,,prenose,, nego se igra plej-off na ispadanje, a da je naš F.K. bio u tako nekoj mogućnosti, nije nemoguće da bi osvojio i titulu a ne samo kup - u fudbalskim derbijima sa nama nije Zvezdana pokazala da je nešto strašno jača od nas...

I tako redom...

A Novica je simbol Partizanštine ovog doba, to niko ne spori, pripremio sam jednu njegovu fotografiju i par reči o njemu za jednu drugu temu...
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.455
Локација
U Kinšasi
@Стојанче Р.
@Dr Mo
Košarkaši su se muški borili sa Zvezdanom, i daleko od toga da su bili ,,džak za udaranje,, ali si Stojanče zaboravio da je SISTEM takmičenja ABE i košarkaške ,,domaćice,, potpuno drugačiji od domaćeg fudbalskog takmičenja - bodovi koji se osvoje u košarci nigde se ne ,,prenose,, nego se igra plej-off na ispadanje, a da je naš F.K. bio u tako nekoj mogućnosti, nije nemoguće da bi osvojio i titulu a ne samo kup - u fudbalskim derbijima sa nama nije Zvezdana pokazala da je nešto strašno jača od nas...

Osvojili bi kurac, realno. Ne pitaj me odakle znam, nadam se da neces zameriti sto ne mogu da dokazem ovu svoju tvrdnju.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.610
Локација
Beograd
Neću zameriti.

Prebroj ovosezonske košarkaške derbije, ABA, Kup, Domaćica i fudbalske, Domaćica, Kup, ja ne znam napamet...pa ti, ili neko drugi, ako ga ne mrzi, nek postavi statistiku...

Ni to nije nikakav dokaz, šta bi bilo kad bi bilo, ali znam da su košarkaši izlazili na derbi da pobede Zvezdu, a ne da joj budu samo džak za udaranje, ali nisu ni fudbaleri izlazili na teren u derbije tek da se tamo nađu i malo rekreiraju, a kamoli da budu džak...i oni su izašli da urade sve što mogu...
Druga je stvar njihovog (ne)kvaliteta, da li je njih vodio neki ,,Trinkijeri,, ili ne, itd...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top