Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Na(p)redni korak, fuzija sa kurvom. Došivaju još tri zvezdice, umesto palmi pevamo mladiće borove, gtr menja ime u grobarski treš romuljizam, tomić nabacuje 40 kilograma, svi skandiramo vučiću šećeru, a vesna ostaje u drugom stanju da nam rodi plejmejkera:D
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Upravo to pokusava ciganski smrad da nam podvali.

Njihova perspektiva:
Ako ne udjemo u evroligu, odlicno!
Ako udjemo u evroligu: Ha-ha namestio predsednik, zahvalite se vucicu, rezimski klub.

Ono sto mene zabrinjava, to je nivo poverenja koji pokazuju Grobari prema vucicu... i na ovom i na svim drugim forumima..

Dakle vucic je rekao ej... VUCIC, da je razgovarao sa Djordijem Bartomeuom, i urgirao da Partizan udje u evroligu... alo.. rodjaci... To je istina jer je on to izjavio???
i ja sada trebam da navijam da Partizan ne udje u evroligu, zbog izjave psiohopate i patoloskog lazova koji pokusava da prisvoji tudje zasluge i ogrebe se za par hiljada glasova?

Iako svi relevantni izvori tvrde da najveci posao zavrsavaju PARTIZANOVE LEGENDE, pre svih Zeljko i ostali uticajni ljudi u krugovima evrolige. Znaci, sve to sada pada u vodu jer je vucic odlucio da iznese jos jednu predizbornu laz kako bi prosao bolje na izborima sledece godine, a vi Grobari se samo pecajte i zelite svom klubu da ostane bez elitnog takmicenja koje nam obezbedjuju ljudi koje smo MI stvorili, i koji to rade iz ljubavi prema Partizanu.

Daj boze da udjemo u evroligu, Trinkijeri ostane i stvori se jedan snazan sastav, i pozitivna atmosfera, a onda ce sve doci na svoje mesto.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Nisam baš siguran kako neko ovde pokazuje poverenje prema pičkoustom, to što se on javio i pokušaće da ubere poene u slučaju da igramo el ne znači da iko ovde to smatra njegovom zaslugom. Tako da nema potrebe za pisanjem toga. Isto važi i za vajnog nam predsednika.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Nisam baš siguran kako neko ovde pokazuje poverenje prema pičkoustom, to što se on javio i pokušaće da ubere poene u slučaju da igramo el ne znači da iko ovde to smatra njegovom zaslugom. Tako da nema potrebe za pisanjem toga. Isto važi i za vajnog nam predsednika.

Izgleda da ima.

e pa ja necu EL po svaku cenu, jebe mi se za EL ako treba da skidamo gace
ako neki ovde mozda vole da budu ... ja ne volim, TACKA

Evo, najiskrenije, na ovaj nacin( polufinale aba i finale domacice) zahvaljujuci "magu"Ostoji, necu.
Nisu nas primili u to drustvo ni posle silnih titula sto na jadranu, sto u Srbiji, sa sve igranjem u areni, pobedama nad Barselonom, Makabijem, Panatom...
Smejali smo se Zelenim gorama, zelenim fmp ciganima na nacin na koji su ulazili u El i sad trebam(o) da prizeljkujem isto?!
Mozes da mi verujes ili ne, ali ovakav ulazak u El me ni najmanje ne bi radovao.
................................................................
Ako nama ovako padne El, bicemo isti ili istiji. Sad, ko ima zeludac, ima. Za takav kk ja nemam.
Dosta mi je fk mazohizma.

Presednik ko neka zla maćeha.
Namirila i opskrvila svoje dete svim i svačim pa se sad mučena grizom savesti setila i deteta koje nije njeno i koje u dubini duše prezire.
Biram Fibinu ligu šampiona pre Evrolige.

To su bile reakcije na njegovu izjavu o evroligi.
Ove upise lajkovalo je 20 ljudi.
Na drugim forumima opsta kuknjava Grobara posle izjave pickoustog, pozivi na bojkot i samounistenje, prestaju ljudi da prate kosarku i to sve jer je vucic ispljunuo jos jednu laz i provokaciju u isto vreme.

Dakle, cinjenica je da se dobar deo Grobara upecao na izjavu psihopate i lazova, i da je tretira kao apsolutnu istinu.

Ako dobijemo pozivnicu, to nece biti zbog vucica, na tome rade bivsi treneri i igraci, i ljudi zaposleni u klubu i oko njega, to ce biti njihova zasluga.

A sto se tice toga dal smo zasluzili da igramo evroligu, pa valjda smo tu temu vec obradili? Nama ovo privatno takmicenje duguje bar 5 godina ZASLUZENIH na terenu.

Tako da ne mozemo nikako biti isti, a kamoli jos gori od cigana... ne znam kako neki ljudi mogu da prevale takve stvari preko tastature....
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.518
Reaction score
23.470
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Jedino ako bivši igrači i treneri skupe koji milion, za sve ostalo španskom govnetu puca kurac. Bar smo mi taj kurac od njega videli sto puta.

Ljudi u klubu i oko kluba su psihovi ljudi, oni vode klub.

Tako da si ti nešto debelo pomešao, ko je na šta seo i na šta naseo.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.171
Reaction score
14.582
Локација
Brdo Banovo
@Oki Prijatelju
Prvo, "ovde" su ljudi ogorceni kako se Aleksandar Vucic ponasa prema sportskom drustvu Partizan i to vec duzi niz godina. Odnos AV( vlasti) prema nasim klubovima kk,fk,vk... ti je valjda poznat ?

Ili smo to umislili ?!

Rezultatski krah svih selekcija se moguce samo poklopio sa dolaskom sns na vlast, sta li. Poklopilo se da je premijer/predsednik ljubitelj zvezde crvene, cije dresove deli predsedniku Francuske i raznoraznim arapima. Uz to se "slozile" kockice pa dolazi do renesanse kkcz, evropske vaterpolo zvezde( kako ovo zvuci) i uspona fk. Njihovog, ne naseg. Krece od one nocne sednice, kada im je vec spomenuti AV doveo upravu, poslozio je i poslao avion po trenera.

Sve slucajno, ili paranoja?

Od tada, Partizan osvaja jednu titulu u fudbalu i seriju kupova.
Kosarka, kupovi
Vaterpolo titule, do ove sezone, a opet drugi klub igrao Ligu sampiona

Pare se svakako daju i jednom i drugom klubu. Nema sumnje. E sad, sto jedan klub dobije milion evra a drugi npr. sedam nema neke veze? Pa ce jedan da bude sampionski a drugi ce da bude bas bas dobar suparnik. Uz Gagica. Uz Ivanovica.

Prepoznajes kome je sta namenjeno...

I sad uz ovaj uvod, ide deo za Evroligu, licence i wc. Kojim se motivima privatna, Djordijeva liga vodi deceniju i po?
Da su sportski, da liga obraca paznju na velicinu kluba, legende, posetu, znas ko bi igrao sa licencom od 10godina, ne racunajuci na spanske, ruske, grcke klubove?

PARTIZAN I Zalgiris.

Posto Djordija nesto zaboli za tu pricu, znaci finansije su primarne.
Ko danas u Srbiji moze da zabranjuje finansiranje nekog kluba, odnosno odjednom da mu pomaze ili "pomaze" nalazeci sponzore? Onaj sa pocetka price, koji nas je uvalio u zivo blato. Sada nam doturio preko Ostoje predsednika stap, bude "spasilac" da bas ne potonemo.
Pet godina te saplice, seste dobijas nagovestaj da ce biti bolje i da ce mozda malo da popusti stisak. U realnosti, opet Partizanu maksimum polufinale Aba lige i finale domaceg prvenstava. I kup. Znaci, u odnosu na godinu ranije, gde je napredak?

Ne zna se finansijski bilans, prihodi, rashodi. Ko radi na smenjenju duga, na koji nacin? Nepoznanice. Prodajes Lendejla za 100000 evra i to je dovoljno za koliko nedelja funkcionisanja?
Jos neki nacin finansiranja? Nasao Ostoja ulagaca...kako da ne.
Ja bih voleo da si u pravu, zalegao Zeljko, Duda, Danilovic, Bodiroga..ma ko god. Sigurno ima i toga, ali da l mislis da je to presudno?

I ako slucajno ne dobijemo pozivnicu, hoces li promeniti misljenje ili ne?
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.953
Reaction score
27.059
@Oki
Ja ti dadoh lajk, ali nisam razumeo tvoj post na nacin na koji si objasnio u sledecoj poruci.
Ovde ima ljudi koji podrzavaju Vucica, samo se retko oglasavaju po tom pitanju, jer im se odmah stavi do znanja da ovde nema degenerika koji ce progutati te splacine.
Ljudi su ovde revoltirani zato sto ce i ostoja, i loncar i svi zvanicnici kk, najpre zahvaljivati upravo vucicu, jer da on nije rekao katalonskom ganu, nista od el ne bi bilo. Vec vidjeno.
A sta imaju ljudi da se pecaju koji kurac, eto ti ostojine "reakcije" na KRADJU u finalu Pa sta dalje da pricamo. Da je obrnuto, kako bi bilo, sta mislis!? Ups, vec smo videli, zar ne?
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.771
Reaction score
6.399
Ovde nema nijednog forumasa koji je za vucica a da nije provokator ili ganci.
Pitanje je sad kako preziveti okupaciju.
Sustina je da mi bez niegove pomoci ne mozemo da igramo El. Niko ne garantuje da cemo i sa njim dobiti pozivnicu ali bez njega sigurno necemo.
Prethodnih 10 godina smo bili 4 svetlosne godine rezultatski i igracki ispred ovog sadasnjeg Kk pa sta smo dobili.
Jedan od nasih glavnih aduta pored imena je Arena a nju bi mogli da vidimo samo na youtubu da nema sns olosa u klubu.
Ja sam prvi bio da sa Duletom idemo u beton ligu al da ispadnemo ljudi. Znate sta je bilo da ne ponavljam. Zaplovili smo nekim drugim putem i red je da i tada stanemo uz svoj klub.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Zar je moguce podrzavati vucic i biti iskren navijac Partizana? Ja ne vidim kako je moguce i sve takve navijace nabijem na kurac lagano...

vucic se javlja jer mora da se mjesa u sve kao vegeta...i to bas sad posle ove kradje u finalu KLS-a. Kod pickoustog nista nije slucajno i sve sto radi je samo u jednu svrhu a to je licna promocija.. aco turcine napusi se kurcine!
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.362
Reaction score
6.493
Локација
Novi Sad
Sasha, koja je to granica kada nas klub prestaje biti nas klub? Mozda kada toliko zalici na njihov klub da nista sem boje dresova ne pomaze razaznanju?!
Nismo jos na tom levelu ali nezadrzivo grabimo...
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Podelili su nas prilično, što nije čudno posle dugogodišnjeg maltretiranja i iživljavanja. Ja imam razumevanja za sirotinju koja gleda kako da preživi, za ljude koji su eventualno pod pritiscima raznih vrsta, lako je govoriti kad muda nisu u procepu. To što prozivam napredne, ne znači da mrzim jadne ljude prinuđene na kompromis. Lično meni mogu da se iznapasaju muda, ali još jednom razumem sve i svakog. Ono što je bitno, to je da svaki grobar na ovom svetu zna da od napredne gamadi Partizan nije imao gorih neprijatelja u istoriji i da se u skladu sa tim ponašaju na glasanju. Sve ostalo je sekundarno, primarno je da banda padne i onda da im se najebemo majke kako dolikuje, svako na svoj način. Platiće, budite sigurni u to.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.771
Reaction score
6.399
Sasha, koja je to granica kada nas klub prestaje biti nas klub? Mozda kada toliko zalici na njihov klub da nista sem boje dresova ne pomaze razaznanju?!
Nismo jos na tom levelu ali nezadrzivo grabimo...
Nista ja ne bih dodao. Potpisujem sve sto si napisao. Ali koji su nam metodi borbe odnosni koji nam je izbor.
Da smo malo drugaciji i da nam tribina nije pod okupacijom pa da kopiramo bracu grke imalo bi smisla ici drugim putem. Ovako kad nece 1000 ljudi da protestvuje ispred stadiona ili vlade svaki dan sta drugo mozemo da radimo. Da bojkotujemo dok ne ode sns uprava?
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Jedino ako bivši igrači i treneri skupe koji milion, za sve ostalo španskom govnetu puca kurac. Bar smo mi taj kurac od njega videli sto puta.

Ljudi u klubu i oko kluba su psihovi ljudi, oni vode klub.

Tako da si ti nešto debelo pomešao, ko je na šta seo i na šta naseo.

Objasni mi ovo.


@Oki Prijatelju
Prvo, "ovde" su ljudi ogorceni kako se Aleksandar Vucic ponasa prema sportskom drustvu Partizan i to vec duzi niz godina. Odnos AV( vlasti) prema nasim klubovima kk,fk,vk... ti je valjda poznat ?

Ili smo to umislili ?!

Rezultatski krah svih selekcija se moguce samo poklopio sa dolaskom sns na vlast, sta li. Poklopilo se da je premijer/predsednik ljubitelj zvezde crvene, cije dresove deli predsedniku Francuske i raznoraznim arapima. Uz to se "slozile" kockice pa dolazi do renesanse kkcz, evropske vaterpolo zvezde( kako ovo zvuci) i uspona fk.
..........................................................................................................................................................

Mozda se ja nisam skroz razbudio pa ovako krmeljav ne razumem dobro, ali izgleda mi da si ti meni uzeo da objasnjavas kako je vucic govno cigansko i unistava Partizan? Ljudi su ogorceni a ja sam srecan ili sta?

Ne znam sta bih ti rekao, a da je pametno i umereno na ovaj tvoj upis.

Moguce da nisam bio dovoljno jasan u prethodnim postovima.
Probacu da budem precizniji ovaj put.

Ako vec svi znamo da je on ciganski bolesnik, patoloski lazov, psihopata i populista, zasto se pojedini primaju na njegovu izjavu da nam ON licno zavrsava evroligu, i u toj konretnoj situaciji covek ispada apostol istine?

Ja bih voleo da si u pravu, zalegao Zeljko, Duda, Danilovic, Bodiroga..ma ko god. Sigurno ima i toga, ali da l mislis da je to presudno?
Ne samo to, poklopilo se mnogo stvari za sada oko te pozivnice. Ali da i to itekako, i cinjenica da su Zenit i Uniks nepozeljni zbog dugih putovanja na koja se zale ostali klubovi u takmicenju, zbog sportskih okolnosti koje su se poklopile kroz eurokup, nemacku ligu, itd itd, Trinkijerija na klupi, zakupa arene i jos mnogo toga.

I ako slucajno ne dobijemo pozivnicu, hoces li promeniti misljenje ili ne?

Ama koje misljenje da promenim?
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.171
Reaction score
14.582
Локација
Brdo Banovo
@Oki
Aha, znaci ZNAS ko je Vucic, ali verujes da neko moze bez njegovog aminovanja da ulaze velike pare, milione u Partizan?
Evo, zanemarimo Vucicevu izjavu,(slazem se da laze cim zine) onda verujes Ostoji da su dugovi sanirani i da smo finansijski spremni za El?
Videce se sve uskoro, koliko sam ispratio krajem sledece nedelje bi kk trebao da izbaci finansijski izvestaj a tamo do 7.jula bi trebalo da se zna oko wc.
Mozda saznamo i ko su ti tajni dobrotvori i ktitori koji ulazu svoje pare u kosarkaski klub Partizan. Mozda saznamo i na koji nacin dobismo Arenu, odnosno kako ce tamo biti isplativo igrati Abu.

Nema potrebe da dalje ulazimo u polemiku, suvise smo i ovako podeljeni, svako dobro tebi i svakom drugom Navijacu Partizana.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.953
Reaction score
27.059
Trenutna vlast je arhineprijatelj Partizana, sve ostalo je sviranje kurcu.
Ostoja je crvic, i to onaj najbedniji, u rangu babica. Da nije, ne bi bio tu gde jeste.
Nijedna uprava nasih klubova nije izabrana, vec je postavljena.
Nijednoj nije interes uspeh kluba, vec izvršavanje naredjenja. Ko moze da im veruje, alal mu kurac, ja za to nemam zeludac. A taj zeludac je dobro podnosio i deset piva, vise od pola litra rakije i slicno.
Pardon, postoji jedna uprava kojoj je Partizan na prvom mestu, ali je ona kaznjena pa nemamo sponzore, a usput smo najveci i najtrofejniji klub na planeti. Zbog toga jedan drugi klub, drzavni, igra ls. A nama oduzimaju i bazen. Preko lokalne samouprave. Dno...
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.954
Reaction score
21.927
Овакве ствари су се писале и за нас и за Ритас. Не верујем да добијамо, али да сачекамо ми боље одлуку.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top