Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Grejvdiger87

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
35
Reaction score
213
Ja stvarno ne znam koliko puta ovi iz Evrolige treba da se po*eru po nama pa da najzad shvatimo da nemamo nikakvu šansu da dobijemo pozivnicu. Pa prije nekoliko nedjelja je bartomeu rekao da nema namjeru da uvodi još jedan klub iz Aba lige u Evroligu.

I šta mi sad kao čekamo? I zašto? Zato što je sns uprava rekla da se bori za to? Zato što su rekli da je psiho kobajagi dao grdne pare Partizanu, i zato što je javno rekao da bi volio da igramo tamo? Pa kad ovi iz Evrolige opet daju nekom drugom pozivnicu, da bude kako su oni zlikovci, a sns crvi dobri momci?

I još da nam posle kažu kako bi dobro bilo da podržimo našeg jedinog predstavnika u Evroligi pa da pokažemo svi zajedno šta je to što Srbin imade? Da ugodjaj bude potpun.
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Voleo bih da dobijemo wc ako nista drugo tradicijom i uspesima u toj istoj el smo to davno i zasluzili , samo nas djordi nije hteo ni u najboljim nasim danima a to je realnost, kao i sto je realnost da se ide na to i da se taj jedan predstavnim iz aba lige izbaci iz el, i da ostane samo da se kroz ec moze obezbedi plasman u el.

Mozda je bolje da smo se od pocetka okrenuli fibi, ispegovarali za nase usesce dobre finansijske uslove ( nase ucesce da se vise plati nego ostalim klubovima, neke sponzorske ugovore itd)

Ako ne igras el, stvarno je ne bitno igrao ec ili bcl
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Јасно је да је да од ЕЛ нема позивнице од самог почетка , једини начин освајање АБА лиге а од оне сезоне питање дали ће клубови из АБА и ићи у ЕЛ или ће до ЕЛ морати кроз ЕК.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Pa šta nam vredi sad da Fiba da 10 miliona da igramo kod njih, a neće, kad je to sprdnja od lige.
To nije profi košarka.

Ćutimo i pušimo. Na kraju će i tradicija da izbledi.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Каква Фиба људи, шампион те лиге бјежи. Да је среће да направимо јак тим и да се бијемо кроз ЕК јер могуће да би и финале тамо водило у ЕЛ.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.950
Reaction score
21.899
Теги:
Позивница за Евролигу се дели у четвртак, после борда.
Све што читате претходних недеља и месеци су обична нагађања и спекулације, како код нас, тако у Европи. Од Партизана, преко Ритаса до Зенита данас, као и шансама. Ђорди 27.јуна одлучује пред бордом.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.356
Reaction score
6.649
Локација
Tamo gde si ti!
Licenca je gotova priča.
Država je trebala da da garanciju za naš budžet, nisu želeli i tu se u priču ubacio Zenit preko Gasproma.

Do odbijanja države da garantuje za nas(garantovali za cigane kad su finale u Areni igrali Cedevita i Cibona), mi smo bili prvi favorit za dobijanje WC.

Moje lično mišljenje je da treba da se usresredimo na iduću sezonu. Trinki lagano da sprema tim za osvajanje ABA lige i bar polufinale EC.

Ovo sa wc mi je prilično ciganski i drago mi je da istu nismo dobili!
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
697
Reaction score
1.370
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Ako je stvarno tako, onda ce ih kad tad zestoko udariti bumerang koji su upravo bacili...Nece znati sta ih je snaslo kad karma zakuca na vrata...I btw, ne mislim da je ovo sve mnogo ciganski...Mi smo drzavni klub, normalno da ce drzava morati da garantuje za nas...Kad vec ne zele da nas privatizuju...A samu EL smo zasluzili poodavno, da ne ponavljam vec sve ono o A licenci, istoriji, navijacima i sl.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.769
Локација
Beograd
država, tj. jedan čovek.

Taj ,,jedan čovek,, se kurči da je lično rekao onom mufljuzu (gazdi EL) kako bi voleo da Partizan bude u EL...pa ako mu je mufljuz odgovorio - može al ako tvoja država garantuje lovu, a ,,jedan čovek,, rekao da neće, onda nam taj ,,jedan čovek,, duguje objašnjenje gde je bio ,,prekid u vezama,, oko našeg učešća u EL, za koji se on (navodno) založio!
Đe ba zapelo?!
Znam ja da on svoja obećanja ne ispunjava baš onoliko koliko ih pušta u javnost i da na većinu zajebanih pitanja odgovara sa ,,a da ja vas nešto pitam,,...al opet nismo ni mi ,,sisali vesla,, pa da zaboravimo šta je juče bilo tj.šta je ko juče izjavljivao...

Drugo, ako Tuljo zna šta država odlučuje, očigledno da mu je izvor informacije ili u samom državnom vrhu, ili bar u upravi K.K. Partizan (koju je opet postavio državni vrh), što je meni vrlo interesantno...
A ako mu izvor informacije nije tamo ,,gore,, nego ,,malo niže,, od tog ,,vrha,, e onda je već pitanje koliko je taj ,,izvor,, verodostojan...

Sve da je i tačno da je EL rekla može al uz državnu lovu a ,,vrhovni,, odgovorio sa e onda ne može jer lovu za Partizan ne dam, postavlja se pitanje daljnje Ostojine totalne odanosti, zahvalnosti i poslušnosti ,,vrhovnom,, koji nam ,,pruža veliku pomoć,, ako je nije pružio sad kada je bilo po sistemu ,,đe je ba zapelo,,...
Meni je za Partizan, pa i za Ostojinu pravu ulogu u tom Partizanu, sledeća sezona presudna - o.k. finansije, dugovi itd, ali hoćemo li mi sledeće sezone da ozbiljnim timom ozbiljno napadnemo svako takmičenje u kojem smo, ili ne?!
Ako je odgovor da, svaka čast, ako je odgovor ne plus stabilizacija, onda smo to mogli da radimo i u ,,beton ligi,, mnogo je jeftinije i stabilnije tamo...

Inače, što se tiče (privatne) EL tog pomenutog mufljuza, ja ,,ne svršavam,, na nju - ako dođe dobro, ako ne dođe, zabole me, imamo mi šta da osvajamo i bez nje, ako BUDEMO PRAVI, svakako ćemo ući tamo putem osvajanja ABE...

No daleko je i početak sledeće sezone a kamoli njen kraj...
Nisam hteo nešto ni da komentarišem ovde, nego ,,povuče,, me to što Tuljo zna šta radi državni vrh...
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.916
Reaction score
4.246
ljudi mi necemo igrati el dok je pickousti sve i svja u ovom pokusaju od drzave i tacka
 
Последња измена од уредника:

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.401
Reaction score
4.637
Локација
Zemun
@Goran Tomić
Ja apsolutno nemam sumnje u verodostojnost informacija koje stignu do brata Tuljana. Bar je dugi niz godina tako bilo, a sto se tice garancija drzave za nas KK, kazu stari "ko zna zasto je to dobro?"
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Picousti, znamo da tvoji citaju ovde. Te tvoje igrarije prodaji sendvicarima i ciganima, nama mozes samo da popusis. Nikakva evroliga nece promeniti nase misljenje o tebi. Ti si govno, deca su ti govna, keva ti je kurvetina siptarska i ti si siptarsko kopile. Usta vas jebem sve na kamaru.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Nastupi pickoustog su samo izgovor kad ga ispusimo za WC o tome kako je on sve napore ulozio a mi ga i dalje pljujemo...
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
@Tuljo
I ja bih volio da cujem odakle ove informacije?

Ukoliko samo nagadjas ili je to tvoje misljenje napisi onda tako..a ne ovako kako si napisao!

EL daje nama pozivnicu i igramo!

Ali sta i da igramo kad vas 90% odje nece da igra EL jer nam je to kao AV obezbjedio (jes kurac) i kao nismo izborili na terenu.
Ja ne znam sta da vam kazem. Bas ne znam.
Ne zelite da nas klub igra u najjacem takmicenju na svijetu (cirkus zvani NBA ne racunam) nego je bolje u LS jel?
Sta je sa vama ja ne znam. Treba nama jedan Vazura i Vucela i odje more. Onda bi vam bilo po volji sve...

Sta cete vec da pisete ako slucajno (ne daj Boze) ne dobijemo WC?

Hocete onda da likujete???
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.950
Reaction score
21.899
Вучелић, Вазура и Остоја нису исти кадар?
You live and learn.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.051
Reaction score
26.239
Локација
ante portas
Licenca je gotova priča.
Država je trebala da da garanciju za naš budžet, nisu želeli i tu se u priču ubacio Zenit preko Gasproma.

Do odbijanja države da garantuje za nas(garantovali za cigane kad su finale u Areni igrali Cedevita i Cibona), mi smo bili prvi favorit za dobijanje WC.

Moje lično mišljenje je da treba da se usresredimo na iduću sezonu. Trinki lagano da sprema tim za osvajanje ABA lige i bar polufinale EC.

Ovo sa wc mi je prilično ciganski i drago mi je da istu nismo dobili!

Pretposlednji pasus.
Lepa zamisao,ali praktično nemoguća.
Čovićev privatni klub će imati još veći i jači budžet nego lane tako da ne vidim kako mi možemo u takvoj konstalaciji snaga da budemo uopšte konkurentni.
Lično da sam na mestu Trinkijerija pobego bi glavom bez obzira iz ove močvare i taloga.
Pa nek Limar sa nekom drugom personom na mestu trenera pegla svoj trik-marketing kao metod u poslovanju kluba.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top