Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.939
Reaction score
7.352
Локација
Banja Luka
Beron je sto neko rece, basketas. Ima sut i to je to. Doduse, Bertas je za njega tata :D kakav je ovaj novi igrac zna li neko? Vidim da su sve trojica sa Trinkijevog ppdneblja gde je radio, tako da ih je on sigurno trazio
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.312
Reaction score
10.866
Локација
underground
Apropo diskusije o broju stranaca,da kazem da je meni bitan rezultat,a ne broj stranaca. Ipak svaki trener ce reci da je bitno imati dobru bazu domacih igraca,pogotovo u nasim uslovima,bas zbog rezultata. Sa druge strane jasno je da na trzistu takvih skoro da i nema,jer za nas tim,bi kvalitetan domaci igrac bio onaj ko je bar na sirem spisku repke,a kad pogledamo taj spisak ,vidimo da tu nema ono sto bi nama bilo dostupno.Zbog svega toga,moracemo rizikovati sa vecim brojem stranaca,koliko vidim ,uglavnom americkih igraca .S toga bi jako volio,da Velickovic,odigra i ovu sezonu,ne toliko zbog ucinka na terenu,koliko zbog drzanja stvari pod kontrolom,u svlacionici.
 

Fuenlabrada

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2019
Порука
350
Reaction score
1.387
Локација
Krusevac
Kako bi bilo lepo da makar ovu temu ne zagadjujete sa klubom iz predgradja, i njihovim vedetama.
Imamo klub, imamo PIB, jesmo okupirani a li se i dalje borimo protiv zla.

Voleo bih kada bu otkupili Jaramazov ugovor, jer mislim da ima strasan potencijal, i da ce uz ostajanje posle treninga i rad sa Trinkijem dogurati daleko.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Sto ne znaci da nece potpisati..

Ljudi, dnevno obrisemo bar 20 posta, jos toliko damo upozorenja. Mora da shvatite da u poslednjih nedelju dana su se pojavila bar 10 imena i ne mozemo da pustimo tek tako da se nagadja. Budite strpljivi, Trinki radi i bice sledecih dana jos potpisa.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.523
Reaction score
1.319
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Trinki ima intervju u Zurnalu. Ima dio na sajtu Mozzarta.
Kaze da je Gagi bio zavrsen, da game boli koliko mu je igraca " zatvorilo vrata ispred nosa", da je htio tim od domacih ali da su mnogi nedostupni.

Jasno, ili nece da igraju EK ili ako su domac, ne smiju da dodju.

Jedino mi ovo za Gagija nije jasno.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.250
Reaction score
3.675
Ja ne znam što se pojedinci toliko lože na Tegeltijine objave, pa kad se desi demanti, upadaju u bedak i jebu sve živo.

Pa taj Tegeltija da je pametan, ne bi se tako javno blamirao, već bi čekao provjerenu informaciju, a ne sebi jeftino "kupovao" pratioce na instagramu.

Čovjek se bruka, a pojedinci se primaju.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.980
Ko nije shvatio recenicu o zatvorenim vratima pred nosom od strane domacih igraca....

Stavite se vi malo u kozu ljudi koji nesto pokusavaju da naprave za KK Partizan u ovom bolesnom vremenu, hoces i zelis sve ali ti neko/nesto ne dozvoljava
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.523
Reaction score
1.319
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Meni je smijesno kako on koristi masu sa svojim balonima, a onda im pise smajlije u komentare, ili spinuje sa nekim glupim obrazlozenjima.

Generalno, ja ga ne mirisem od one mose za 1.april 2014 kad je najavio Kinsijev povratak.

Postao je prava Ostojina kucka, sto bi Stojance rekao.

Elem, steta sto nema u ponudi dobrih domacih a dostupnih.
Neki ne smiju, neki nece.
Nadam se da ce se ipak naci neki balans.

Cudi me da klub nije potvrdio za Mozlija, kad je i on po IG storiju kacio tudje storije sa montiranim fotografijama njega u dresu Partizana.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.312
Reaction score
10.866
Локација
underground
Procitao sam i citav intervju u zurnalu.Trinkijeri uglavnom govori o tome,zasto je ove godine tesko angazovati dobre igrace,govori pohvalno o Tomasu,recima da ce doneti nevidjenu energiju,koja se ne vidi na klipovima,i da je odabrao nas i pored ponude Makabija.Rekao je da ce ostanak igraca koji su pod ugovorom zavisiti od dovodjenja novih igraca,i na kraju je rekao da voli istoriju,a istorija kaze,da je partizan najbolje igrace potpisivao u septembru i oktobru,i da si u ovoj situaciji mrtav,ako panicis,bas tako se izrazio.Za letnju ligu je rekao,da je najvaznije da znas koga gledas,i da ne gubis vreme na gledanje igraca,koji nikad nece doci,i da tamo ima 500 menadzera,"ajkula",kako se izrazio.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Au al Tegija rade i ne samo njega vec i neke strane pouzdane izvore koji su do sad gadjali 100 odsto. Hollins verovatno ceka bolju ponudu da se zavrsi letnja liga, kako smo se ponadali. Al ruzno mi je za Tegija reci da je Ostojina kucka. Tegi koji je svuda isao za svoju karijeru nema gde nije bio sa igracima, pljuvao i proslu i ovu vlast a pogotovo ovu. Jedini posle Duleta Vujosevica koji je smeo da stane na crtu sns sekti, gde rizikuje sve zato ce od mene uvek imati postovanje. Poslednji stub odbrane naseg Partizana, takav covek se ne prodaje barem moje misljenje mozda gresim.
Prica Trinki o Gagiju koliko je blizu bio, jednostavno je nemoguce dovesti dobre domace koji ce praviti razliku. Zato bih Vanju zadrzao na svaki moguci nacin, ovo je sezona gde on moze eksplodirati.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.523
Reaction score
1.319
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Ako ce status igraca pod ugovorom zavisiti od dolazaka, zasto je sa Gegicem odmah sporazumno raskinut ugovor?

Edit:
Tegeltija ponistava minuli rad ovim svakodnevnim botovanjem za upravu. Bas se trudi da ponisti sve to
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Mozda da razmislimo o onom pravilu o tome da su zabranjene informacije sa grupa sa drustvenih mreza. Oni vise nabudu informacija od Tegeltije.

pa jeste zabranjeno.. dudse Tegi nije bio zabranjen..

Tegi juce nigde nije napisao da je play potpisao za KKP, vec je samo postavio njegov video..
To sto mnogi tumace to kako hoce, jos stigle potvrde na tviteru od nekih stranih novinara, to je druga stvar..
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.312
Reaction score
10.866
Локација
underground
Ako ce status igraca pod ugovorom zavisiti od dolazaka, zasto je sa Gegicem odmah sporazumno raskinut ugovor?

Edit:
Tegeltija ponistava minuli rad ovim svakodnevnim botovanjem za upravu. Bas se trudi da ponisti sve to
Preziciznije receno,rekao je da je smesno da prica,ko ide,kad nemamo roster,tu su nabrojani igraci pod ugovorom,Jaramaz,oba Jankovica,Zagorac,Pejdz,Si,i Nikolic,e sad sto se tice Gegica,mozemo samo da pretpostavimo,da ga nije video ni u jednoj opciji.

EDIT: Tek sad primjetih da Marinkovic nije pomenut,iako je i on pod ugovorom.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top