Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Msmnči

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
17
Reaction score
25
Локација
Zvezdara

Evo jos jednog novog igraca kojeg necemo dovesti, i kojeg ce nam neko ukrasti :D

Partizan krenuo cak u Gazientep,daleku periferiju Turske(Sirija i Irak preko puta) po Francuza,a Kalina odbacio unosnu ponudu Barselone i zbog starih drugara Mitrovica i Lazića očas pristupio jedinom voljenom klubu .
Keyword: krenuo po....
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.212
Reaction score
7.050
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Mene baš piči neka jako dobra energija povodom svega.
To neko pozitivno iščekivanje, koje me tera da se prisetim milion lepih momenata koje nam je priredio naš KK.
Morao sam da postavim ovaj video, koji je simbolika svega što je crno belo (iako kratko, odrađeno je savršeno + bonus na snimku - cigan koji kuka i plače, prepoznaćete lako tu njušku). Može li bolje od ovoga?
Neka znaju svi šta ih čeka ove sezone.

 

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Mene sada ova situacija malo i zabrinjava. Potpisali smo vrhunske igrace, iznenadili protivnika, ali izgleda da je negde zapelo...

Da li su u pitanju pare, da li je neko signalizirao da se povuce rucna, da li jednostavno igraci ne zele da dodju u Partizan nemam pojma.

Iskreno, sve nam zavisi od keca i petice. Super su Panter i Ledej, ali kec i petica su kicma svake ekipe, tu ako promasimo onda bacamo pare bezveze.

A na trzistu je sve manje top igraca na tim pozicijama iz dana u dan.
 

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Nije realno naravno.

Sa tim da su plej i centar mnogo vazniji u Zeljkovom sistemu igre od sutera i cetvorke.

Recimo da sam ocekivao da ce to biti prva pojacanja. Mi ako ne budemo imali krstenog pleja, u stanju da zavrti pik, dzabe Panter kad on covek ne ume sam sebi da iskreira mnogo toga.
 
Учлањен(а)
14.12.2020
Порука
191
Reaction score
332
Локација
У околину од Ниш
Nije realno naravno.

Sa tim da su plej i centar mnogo vazniji u Zeljkovom sistemu igre od sutera i cetvorke.

Recimo da sam ocekivao da ce to biti prva pojacanja. Mi ako ne budemo imali krstenog pleja, u stanju da zavrti pik, dzabe Panter kad on covek ne ume sam sebi da iskreira mnogo toga.

Čemu pesimizam? Do početka ABA više od 2 meseca. a Evrokupa više od 3. Polako, nekad smo išli na F4 sa ekipom sklapanom tokom sezone, biće i plej i centar i jak tim. Manite se ovakvih postova, jer samo služe ciganima da se naslađuju.
 

Kruna

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
292
Reaction score
414
Panter ne ume sam sebi da iskreira mnogo toga? Čovek je vrlo verovatno u ovom trenutku najuboitiji igrač u izolaciji, kada su u pitanju košarkaši koji za hleb zarađuju na evropskom tlu.

Elem, koji su to TOP igrači sa pozicije 1 i 5 potpisali za neki klub poslednjih dana? Judo i Hanter to zasigurno nisu, jer će ljudi uskoro u petu deceniju, a od svih dostupnih jedinica jedino Pengos zaslužuje taj epitet, a on gađa NBA angažman i još uvek je slobodan.
 

TurskiGrobar

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
5
Reaction score
47
Локација
Ankara / Turska
Partizan krenuo cak u Gazientep,daleku periferiju Turske(Sirija i Irak preko puta) po Francuza,a Kalina odbacio unosnu ponudu Barselone i zbog starih drugara Mitrovica i Lazića očas pristupio jedinom voljenom klubu .
Keyword: krenuo po....
Do pre mesec dana, timovi poput Fenera i Efesa bili su zainteresovani za "Žajte". Koliko sam čuo, imao je problema sa povredama. Osim njih, on je igrač koji mi se sviđa, ali nadam se da imamo bolje alternative.
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Nama svakako fali jos 2 maximalno 3 igraca..Fale nam igraci na 1 i 5 kao i backup na 4..
I do 15og avgusta da kompletiramo tim to je odlicno..
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.160
Reaction score
3.679
Moja jedina briga je to da li ce Zeljko uspjeti da se prilagodi situaciju u kojoj smo mi sada.

Svakom normalnom je jasno da je on vec 20ak godina trener za najvise domete, ali to ne znaci da biti podjednako uspjesan i kao alhemicar. Od nicega da napravi nesto uspjevao je samo Dule i ovo ce biti nesto novo za njega.
Istina je to da njegova velicina privlaci i imena, pa cak i sponzore. Samo sada u Srbiji nije 2+2=4 vec onoliko koliko kaze bolesnik da treba biti i tesko da se nesto moze dijametralno promjeniti.

A meni je sasvim dovoljno sto u ovu sezonu ulazimo bez straha. Zato ce nase biti da navijamo jos jace i da karamo ganferaj.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Moja jedina briga je to da li ce Zeljko uspjeti da se prilagodi situaciju u kojoj smo mi sada.

Svakom normalnom je jasno da je on vec 20ak godina trener za najvise domete, ali to ne znaci da biti podjednako uspjesan i kao alhemicar. Od nicega da napravi nesto uspjevao je samo Dule i ovo ce biti nesto novo za njega.
Istina je to da njegova velicina privlaci i imena, pa cak i sponzore. Samo sada u Srbiji nije 2+2=4 vec onoliko koliko kaze bolesnik da treba biti i tesko da se nesto moze dijametralno promjeniti.

A meni je sasvim dovoljno sto u ovu sezonu ulazimo bez straha. Zato ce nase biti da navijamo jos jace i da karamo ganferaj.
Pricamo o Zeljku Obradovicu, on situaciju prilagodjuje sebi.
Nemam ni najmanj sumnju da je isplanirao svaki moguci scenario I da sve I da po planu, cak I sada, kad vec nekoliko dugih dana nismo doveli keca I pricu, I kada su nas odbili svi koje nismo ni traziti.
Ne brinem se ni najmanje, tocak se okrenuo na drugu stranu I nema stajanja.
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
492
Reaction score
1.766
Ne znam sto se toliko palite, ova ekipa nema kvalitet da osvoji Evroligu. Mozda u nekom scenariju ako se pridoslice napale zbog atmosfere koja okruzuje KK Partizan. Definitivno nam trebaju jos 3 igraca, recimo Petrusev, Veseli i vrhunski pley i tu smo. Ma zezam se, osvajamo lagano.
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
193
Локација
Dole ispod
Mene sada ova situacija malo i zabrinjava. Potpisali smo vrhunske igrace, iznenadili protivnika, ali izgleda da je negde zapelo...

Da li su u pitanju pare, da li je neko signalizirao da se povuce rucna, da li jednostavno igraci ne zele da dodju u Partizan nemam pojma.

Iskreno, sve nam zavisi od keca i petice. Super su Panter i Ledej, ali kec i petica su kicma svake ekipe, tu ako promasimo onda bacamo pare bezveze.

A na trzistu je sve manje top igraca na tim pozicijama iz dana u dan.
Žoc je kicma i trup ekipe.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
To pomalo i plasi, slazem se da trener mora da ima sve pod kontrolom, ali igraci igraju... mora da postoji kicma tima, neko da drzi svlacionicu, neko da vuce kad je tesko, vecina da oseca klub kao svoj, za koji ce da krvare ako treba...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top