Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

malimiki

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
227
Reaction score
641
Локација
Beograd
Sasvim je sigurno da ce Petrusevu Partizan biti prva opcija posle Drafta. On bolju sredinu za napredak nece imati u drugoj ekipi,niti ce imati veceg trenera pored sebe. Toga je svestan i zalizani... Ako uzmemo u obzir da ce ga uzeti Niksi, verovatnk ce ga dati u nekoj razmeni ili ce ga drzati na cekalici j videti njegov napredak u budicnosti, la kasnije povucipravo na njega. Msm da bi tu mogli dobro da stojimo i da stojimo.
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Како кризирамо без појачања ау ово није нормално. :D Нека Туљо и Мачак наговесте нешто да не полудимо сви.
Pa deces lepse a nema potrebe da krizirate,sama pomisao da cemo sve da osvojimo i to lagano,teska kriziranja smo prebacili navijacima koji i neznaju za koga navijajuma pritom su svesni da uzimamo prvo trofej koji nam nedostaje,a onda Zoc kreece po 10 jubilarnu titulu,i opet ce Srbija imati dva najuspesnija trenera sa zajednickih 10 titula u EL,mislim na radonju i Velicanstvenog Zoca:buhaha:buhaha:buhahaza pare nema potrebe da brinete drzava nije dala,ali smo mi obezbedili budzete za naredne 4 god,a ako drzava dodeli nesto sirotinjski bice za semenke za bombe:p:p
 

Dr. Strange

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
107
Reaction score
541
Локација
Beograd
Projektovan je od strane navijaca na internetima

To kako ga Zeljko vidi, odnosno da li ga uopste vidi, zna samo on.

Btw, Balsa Koprivica izgleda nece biti draftovan. Je l pratio neko njegovu karijeru na koledzu, ima li tu materijala? Vidim da je visok 216.


Drugi ili treci, ili ga ne vidi uopste. Mozli je bio na vrhuncu karijere u prvoj sezoni kod Trinkijerija. Centar koji se u potpunosti oslanja na fizikalije (skok, brzinu i eksplozivnost), ne moze da pruzi isto sa 30 i 32 godine, videlo se prosle sezone. Ako su pojacanja Lidej i Punter, Mozli trenutnim kvalitetom ne moze da bude startna petica. A posto nam trebaju ukupno 3 centra, svodi se na isto - fale jos 2.


Sto se pleja tice, od svih pomenutih mi se najvise svidja ovaj Yam Madar. Decko je buduci NBA All Star. Kapiram da ne bi mogao odma da bude prvi plej, ali ako postoji bilo kakva mogucnost da se dovede, mislim da bio bi brutalan.
 

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
164
Reaction score
971
Локација
JNA
Hocete da skandirate protiv predsednika ? E pa nema pojacanja , kako je lepo bilo kad su pucale bombe , sad zbog sacice vas neodgovornih navijaca sa zapada ispastamo mi koji smo ocekivali bombe , sad puca u Zelezniku ... ccc :D
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
- "Sine budi dobar, inače će mama da ti plati glavom!"
- "A šta to znači?"
- "Kad porasteš, samo će da ti se kaže"

Inače, povodom ovih naših pojačanja sam kao iz onog vica:

- Druže, šta radiš?
- Ništa, eto malo treniram /učim/ STRPLJENJE i KONCENTRACIJU
- I, kako ti ide jel napreduješ?
- MARŠ TAMO BREEEE! :buhaha :buhaha :buhaha
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top